Akıllı Telefon Tamiri

Kadıköy'de en iyi telefon tamiriKadıköy'de en iyi telefon tamiri

Akıllı Telefon Tamiri

Akıllı Telefon Tamiri

Hayatımızın her alanında faydalandığımız akıllı telefonların arızalanmaları veya herhangi bir hasar almaları bazı aksaklıklara yol açabilir. Dolayısıyla böyle bir durumda zaman kaybetmeden cihazın bir teknik servise götürülerek tamir ettirilmesi gerekir. Ancak şu bir gerçek ki kullanıcıların çoğu telefonlarını tamir ettirmek için teknik servise götürdüklerinde tamir süresi hakkında bir fikirleri olmuyor veya günlerce telefonlarından ayrı kalacaklarını düşünüyorlar. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ve kaliteden ödün vermeyerek çalışarak Kadıköy’de en iyi akıllı telefon tamiri hizmeti sunan TEKNOWAY’de tamir işlemlerinin çoğu aynı gün aynı saat içinde tamamlanmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem çerçevesinde, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız tamir hizmetini en uygun akıllı telefon tamiri fiyat listesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

TEKNOWAY’de başta ekran ve ön cam değişimi olmak üzere,  kasa değişimi, batarya değişimi, arka kapak değişimi, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimi gibi cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

Hızlı Telefon Tamiri

Günlük hayatımızda faydalandığımız birçok uygulamalarının yanı sıra iş hayatında da her an her yerde iş takibi imkanı sağlayan akıllı telefonlar, çoğu zaman bilgisayar ve tabletlerin de yerine geçerek daha da önemli bir konuma ulaştılar. Akıllı telefonlarımızda meydana gelen herhangi bir arızayı, en kısa sürede gidermek ve sorunsuz bir şekilde telefonlarımızı kullanmak isteriz.

TEKNOWAY olarak hizmet sektöründe kusursuz iş yapmanın ve güven yaratmanın sağladığı müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz. TEKNOWAY olarak ücretsiz arıza tespiti yaptığımız cihazınızdaki sorunun kaynağını belirledikten sonra, en iyi çözüm yolunu size iletiriz. Sizden aldığımız onay doğrultusunda tamir işlemine geçeriz. Alanında eğitimli ve uzman teknisyenlerimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla birçok telefon tamirini 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede tamamlıyoruz. Batarya değişimleri 30 dakikada yerine getirilirken yalnız ön cam değişimleri 2 saati geçebilmektedir. Bu süreye cihazların test süreci de dahildir. Tamirlerde kullandığımız A kalite yedek parçalar sayesinde cihazınız ilk günkü performansına dönmektedir.

TEKNOWAY’de ekran değişiminden batarya değişimine veya anakart değişiminden hoparlör değişimine kadar tüm onarımlarımızı alanında en iyi ve en kaliteli yedek parçalarla yapıyoruz. Bunlara şarj soketi değişimi, ön cam değişimi ya da arka kapak değişimi ve daha fazlası dahildir.

Profesyonel Teknisyenler

TEKNOWAY’de tamir işlemlerine alanında deneyimli ve profesyonel teknisyenlerimiz bakar. Her markanın tamir işlemiyle o marka hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan farklı bir teknisyen ilgilenir

Apple ya da Samsung teknisyenlerimiz ilgili cihazların tamirlerini üstlenirken, Xiaomi teknisyenlerimiz de Xiaomi telefon tamirlerinden sorumlu olur. Servisimizde Oppo, Realme, OnePlus, Reeder, LG, HTC, Honor ve daha birçok markanın tamirini yapıyoruz.

Ücretsiz Kargo ile Telefon Tamiri

Telefon tamiri için İstanbul ili Kadıköy ilçesindeki TEKNOWAY’e vakitsizlik veya fiziki uzaklıktan ötürü kendiniz gelemiyor olabilirsiniz. Örneğin İzmir gibi merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, Türkiye’nin her yerinden çift taraflı ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

Tamir işleminde sizi uzun süre telefonunuzdan ayrı tutarak, günlük hayatınızın veya işlerinizin sekteye uğramasına sebebiyet vermek istemeyiz. Kargo ile gönderimi gerçekleştirilecek olan cihazlarda tamir süresi 1 iş günüdür.

Akıllı Telefon Tamiri

Telefon Tamiri Fiyatları

Akıllı telefon tamir fiyatları cihazların marka ve modeline göre değişmektedir. Bunu en iyi giriş, orta ve üst sınıf telefonlardan anlayabiliriz. Kadıköy bölgesinde sektörün tecrübeli ve güvenilir teknik servis sıfatına TEKNOWAY olarak, telefonunuzun modeline uygun orijinal parçalarla ve son teknoloji ekipmanlarla uygun fiyatlara telefon tamiri yapmaktayız.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

2006 yılından bugüne kadar teknik servis hizmeti veren Kadıköy İstanbul merkezli TEKNOWAY’de cep telefonu ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez.

Servisimizde ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone ve Samsung telefonların ön cam değişimi yapılabilmektedir.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonlarının darbe sonucu hasar almalarıyla kasa değişimi gerekebilmektedir. Cep telefonu kasalarında darbenin derecesine göre çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma olabilmektedir. TEKNOWAY’de A kalite kasa değişimiyle cep telefonuzun kozmetik görüntüsü ilk günkü haline döner. Kasa değişiminde bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.
Akıllı Telefon Tamiri

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Cep telefonuzun kamerasının hasar alması, çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunlarda arıza tespiti neticesinde, kamera değişimi gerekebilir. Kamera değişiminde telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera ile tekrar ilk günkü orijinal performansına ulaşır. Kamera değişimi 1 saat içerisinde tamamlanmakta, işlem sırasında cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemektedir.

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Birçok cihazda olduğu gibi akıllı telefonlar da güçlerini bataryalarından alırlar. Bataryalar zaman içerisinde eskir ve performansı düşer; bu durumda da ya bakımlarının yapılması ya da değiştirilmesi gerekir. Batarya değişimi öncesinde söz konusu cihazın batarya ölçümü yapılır ve izlenmesi gereken çözüm yolu hakkında müşteriye bilgi verilir.

Lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi yapılan telefonunuz, tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Garantili Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’de gerçekleştirilen tüm cep telefonu tamiri işlemlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde yapılan tamir işlemiyle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletme ve sorunun giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!