Cep Telefon Tamircisi

iPhone 12 cızırtılı geliyor

Cep Telefon Tamircisi

Cep Telefon Tamircisi

Tamir konusu ne olursa olsun ürünü aldığımız yer ve fiyatı konusunda ne kadar titiz davranıyorsak, seçtiğimiz tamirci konusunda da o kadar titiz oluruz. Konumuz cep telefonu olduğuna göre, kullanıcıların cihazlarını emanet edecekleri cep telefon tamircisinin güvenilir olması teknik servis seçiminde ilk kıstaslarından biridir.

Cep telefon tamircisi konusunu biraz daha açmak gerekirse günümüzde telefonların iletişim kurmanın çok çok ötesinde işlevlere sahip olması hayatımızdaki önemini oldukça artırdı. Bu sebeple insanlar, aylık gelirlerinin üstünde fiyatlara cep telefonu satın alabiliyorlar. Ülkemizde kur farkı sebebiyle cep telefonu fiyatlarının yüksek olması ekonomiyle ilgili bir konu, ancak buna rağmen yüksek fiyatlı telefonları satın alan bir kitle olduğu gerçek. Özellikle cep telefonlarına yüksek meblağlar ödeyen kitlenin güvenilir telefon tamircisi konusunda hassas olması normal, fakat elbette cep telefonunu iyi ve güvenilir bir teknik servise emanet etmeyi herkes önemser.

16 yıllık cep telefonu tamircisi deneyimine sahip TEKNOWAY olarak bugüne kadar farklı markada ve modelde binlerce cep telefonunun tamir işlemini gerçekleştirdik. TEKNOWAY’de ekran ve ön cam değişiminden kasa değişimine, batarya değişiminden arka kapak değişimine, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimlerinin yanı sıra cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

Güvenilir Cep Telefonu Tamircisi

Cep telefonu tamirciliğinde kıdemli servislerden biri olarak, hizmet sektöründe kusursuz iş yapmanın ve güven yaratmanın sağladığı müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz. Telefon tamirinde yapılan hizmetin kalitesi, hızı ve fiyatı müşteri tarafında bir bütün olarak değerlendirilir. TEKNOWAY olarak bugün geldiğimiz noktada, telefon tamiri işlemlerimizdeki müşteri memnuniyeti sayesinde güvenilir telefon tamircisi olarak anılıyoruz.

Tamirini gerçekleştirdiğimiz telefon markaları arasında Apple iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, General Mobile, LG,  Realme ve Oppo gibi tüm başlıca markalar ve daha fazlası yer almaktadır. Yaptığımız işte güven yaratmanın her şeyden önemli olduğuna inanan bir teknik servisiz. Çünkü  her kullanıcı telefonunu iyi olduğunu duyduğu ya da bildiği, kısacası güvenebileceği bir servise emanet etmek ister. Güven ise ancak müşteri memnuniyeti ile kazanılır ve bir yerden sonra tavsiye edilen bir servis konumuna ulaşırsınız. Beğenilen, güvenilen ve tavsiye edilen bir servis olmak bizim bu işteki en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Hızlı Telefon Tamiri

TEKNOWAY, teknik servisi hizmeti vermeye başladığı 2006 yılı itibariyle hızlı, çözümcü ve kaliteli servis anlayışıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir servis oldu. Teknik servisimiz alanında uzman ve markaya özel teknisyenleriyle son teknoloji ekipmanlarla hizmet vermektedir.  Özellikle İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy bölgesinde iPhone telefon tamircisi ve Samsung telefon tamircisi olarak anılan servislerden biridir . Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.
Cep Telefon Tamircisi

Cep Telefonu Ekran Tamiri

TEKNOWAY olarak her gün farklı marka ve modelde onlarca cep telefonunun ekran değişimi işlemlerini yapıyoruz. Servisimizde ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez ve kozmetik görüntüsü ilk günkü haline döner.

TEKNOWAY’de ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefonlarının ön cam değişimi yapılmaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Bunun için ARAS KARGO 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

Cep Telefonu Arka Kapak/Cam Tamiri

Cep telefonlarının en hassas parçaları ekranları olsa da aldıkları darbelere göre arka kapakları da zaman zaman çatlayıp kırılabilmektedir. Özellikle de artık başta iPhone olmak üzere markalar arka panellerini cam yapmaya başlayınca arka kapak ya da arka cam değişimi için çok daha fazla talep almaya başladık.

Arka kapakların hiçbir şekilde onarılma ihtimali olmadığı için, tek çözüm değişim işlemidir. TEKNOWAY’de arka kapak ve arka cam değişimi AAA kalite yedek parçalarla yapmaktayız. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

Cep Telefonu Kamera Tamiri

Günümüzde akıllı telefonların en fazla kıyaslanan özelliklerinden biri de kamera özellikleri oluyor. Profesyonel fotoğraf makinelerinin yerine geçen akıllı telefonlarını, sadece kamera özellikleri için değiştirerek bir üst modele geçen kullanıcıların sayısı hiç de az değil. Cep telefonu kamer değişimi ihtiyacı kameranın aldığı bir hasarla çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorun neticesinde gerekebilir. Kamera değişiminden sonra telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera sayesinde ilk günkü performansından farksız bir duruma gelir. TEKNOWAY’de kamera değişimi işlemi 1 saat kadar sürer ve cihazda kayıtlı veriler ve bilgiler hiçbir şekilde silinmez.

Cep Telefonu Batarya Tamiri

Cep telefonu bataryası cihaza gücünü veren parça olduğu için önemli; ancak önemli olduğu kadar en arızaya açık parçalarından biridir. Hem günlük hem iş hayatımızın vazgeçilmezi olan cep telefonlarını kullanma süremiz artsa da batarya ömürleri hiçbir zaman tatmin edici uzunlukta olmuyor. Cep telefonu bataryalarının zaman zaman bakımlarının yapılması ya da gerekli olması halinde değişimi şarttır. TEKNOWAY’de batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılır ve gerekli görülürse batarya değişimi yapılır.

Cep telefonlarında kullanılan lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de  AAA kalite batarya değişimi sayesinde telefonunuz tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. Servisimizdeki batarya değişimi ortalama 45 dakikadır.
Cep Telefon Tamircisi

Kapıda Telefon Tamiri

TEKNOWAY’in en beğenilen hizmetlerinden biri olan kapıda telefon tamiri ile evinizin, iş yerinizin kapısında veya bulunduğunuz herhangi bir yerde cep telefonu tamiri yaptırma şansına sahipsiniz. Diyelim ki cep telefonunuz bozuldu veya bir hasar aldı fakat o anki şartlarınız yüzünden veya zamanınız olmadığı için telefonunuzu teknik servise götüremiyorsunuz. Ancak cep telefonunuzu kullanmaya ihtiyacınız var ve kaybedecek zamanınız yok. İşte bu gibi durumlarda TEKNOWAY’in kapıda telefon tamiri hizmetinden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimiz belirttiğiniz adrese en kısa zamanda ulaşarak kapınıza gelir ve araç içinde cep telefonunuzu onardıktan sonra size teslim eder.

TEKNOWAY olarak müşterilerimize sağladığımız her hizmetin hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı olmasına özen gösteriyoruz. Cep Market, kapıda tamiri yapan ender teknik servislerden biridir. Bu hizmet kapsamında özetle kullanıcıların istedikleri noktaya giderek cep telefonlarını yerinde tamir ediyoruz.

İstanbul’un her noktasında sunduğumuz yerinde kapıda tamiri hizmeti sayesinde, cihazınızdaki arızayı günlük hayatınızı sekteye uğratmadan tamir ettirmenin avantajını yaşarken cihazınızdaki verilerin gizliliğinden endişe etmenize de gerek kalmaz. Hizmet kapsamında TEKNOWAY’in parça ve işçilik garantisinden faydalanma şansına da sahipsiniz.

Kapıda telefon tamiri hakkında merak ettiklerinizle ve fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için Kadıköy servisimizi 0537 958 02 02 numaradan arayabilir, aynı zamanda WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!