Elektrikli Scooter Lastik Tamiri İstanbul

Elektrikli Scooter Lastik Tamiri İstanbul

Elektrikli Scooter Lastik Tamiri İstanbul

Elektrikli scooter modelleri lastik ömrü açısından biraz hassas. Hafif, hızlı ve pratik olmaları için tasarlanan elektrikli scooter’larda genelde fabrika çıkışlı 8.5 inç şişme lastik geliyor ancak günümüzde 10 inç tekerli elektrikli scooter’ların da hızla yayıldığından bahsedebilmek mümkün. Birkaç istisna model dışında tüm elektrikli scooter’lar şişme tekerlek ile geliyor. Scooter tekerleğinin yapısı, bisikletlerden de kolay hatırlayabileceğimiz iç lastik (şambrel) ve dış lastikten meydana geliyor.

Günümüzün teknolojilerine göre oldukça eski olan bu tip lastiklerin ise maalesef çok yüksek bir dayanıklılığı yok. Scooter lastiği patlama sebebi yollarda bulunan küçük taş ve hatta sert cisimler bile olabilir. Dolayısıyla şişme tekerlekli scooter’larda her sürüş öncesi sürekli tekerlek hava basıncı kontrolü yapmak gerekir. Scooter’ın ön tekerlek havası ne kadar olmalı veya arka tekerleğe kaç PSI hava basılmalı bu konuda bilgili olmanızı öneriyoruz. İnik bir lastik ile benzinciye kadar gitmeniz bile iç lastik yırtılması gibi nedenlere zemin hazırlayabilir; ayrıca bu tarz bir kullanım kazalara zemin hazırlayabilir. Biz müşterilerimize satın alma sırasında bile dolgu lastik değişimi yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Patlamayan scooter lastiği olarak bilinen dolgu lastikler hem çok uzun ömürlü, hem de hiçbir zaman lastik tamiri gerektirmiyor. Sizi lastik tamiri ile uğraştırmaması ve lastik havasını takip etme zorunluluğu olmaması size daha az stresli bir kullanım garantisi veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=UT2PnwWhIsQ

Elektrikli Scooter Lastik Fiyatları

Elektrikli scooter lastik patladı, lastik hava kaçırıyor, lastiğe yabancı cisim girdi, lastik delindi veya lastik kesildi gibi sorunlar yaşayan kullanıcılar hemen internetten elektrikli scooter lastik fiyatları bakmaya başlıyor. Bizi İstanbul’daki en iyi elektrikli scooter servisi olarak tavsiye eden birçok müşterimizle genelde bu şekilde tanışıyoruz. Eğer çok yüksek bir dış lastik yarılması veya tamiratı olmayan yanma, erime, bozulma gibi nedenlerden bahsedilmiyorsa scooter lastiği fiyatı araştırmanıza gerek yok; yani yeni elektrikli scooter dış lastiği satın alma fikrini bir kenara bırakmalısınız.

Kullanıcıların scooter lastiği şişmiyor veya şişirdikten sonra yine iniyor şikayeti yaşamasının sebebi yüzde 99 iç lastiktir. Scooter’larda lastik hava basıncı sürekli olarak takip edilmelidir. Düşük hava basıncı ile kullanılan scooter lastiklerinde iç lastik jant tarafından ezilerek zarar görmekte ve yırtılmaktadır. Özellikle hava geçişlerinde ve mevsim değişimlerinde lastik hava kaçırıyor sorunu çok yaşanabilir. İstanbul Kadıköy’de elektrikli scooter servisi olarak hizmet veren Teknoway’de elektrikli scooter lastik fiyatları konusunda müşterilerimize en ucuz fiyat garantili ile farklı çeşitler sunuyoruz. En iyi scooter dış lastiği fiyat, en düşük fiyatlı elektrikli scooter iç lastik, scooter iç lastik tamir fiyatı, scooter için lastik yaması paket fiyatı, 8.5 inç lastik onarımı veya 10 inç scooter dolgu lastik değişimi gibi konular için bizimle iletişime geçin.

Scooter Lastik Şişirme Aparatı

Söylediğimiz gibi şişme tekerlekli elektrikli scooter’larda lastik hava kaçırma sorunu sık yaşanan bir durum. Böyle bir durumda da inik lastikle scooter kullanma veya patlak lastikle benzinciye kadar gitmek lastiğe zarar verir mi şeklinde düşünebilirsiniz. Elektrikli scooter’ların lastik taşıma kapasitesi maalesef lastiğin inmiş olması durumda hiç yok gibidir. Jant ve eğer scooter dış tekerleğine cisim batması şambreli zedeleyerek kullanılmaz hale getirebilir. Bu nedenle en doğru hareketlerden birisi yanınıza sürekli olarak scooter lastik şişirme aparatı bulundurmaktır. Şarjlı scooter pompaları veya imkan varsa elle kullanılan şişirme pompaları böyle acil bir durumda lastikleri yıpratmadan yeninden kullanabilmenizi sağlar.

Scooter lastik şişirme aparatı fiyatları konusunda servisimize danışabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ve bizim de en başından beri tavsiye ettiğimiz diğer yol ise hayatınız boyunca sizi hiçbir zaman scooter lastik patladı sorunu ile uğraştırmayacak olan scooter’a dolgu lastik taktırma. Yeni nesil dolgu lastikler, havasız veya patlamaz scooter lastiği olarak da biliniyor. Sürüş sırasında lastik patlaması veya hava kaçırması sorunu yaşanmadığından her koşulda sürüş güvenliğini elde tutmanızı sağlıyor ve oldukça kısa vadede kendisini amorti ediyor. Tüm marka ve model scooter dolgu lastik modelleri ile fiyatları için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Scooter Dublex Lastik

Scooter’lar için dublex lastik var mı merak edilen ve bize sıkça sorulan bir sorudur. Benzinli scooter’larda lastikler genelde otomobillerdeki gibi dublex olmaktadır. Aslında konuya girmeden dublex elektrikli scooter lastiği diye bir kavram olmadığını belirtelim. Dublex yerine aslında tubeless demek gerekir ancak halk diline böyle de yerleşmiştir. Tubeless yani iç lastiği olmayan radyal telli şişme scooter lastikleri zaten mevcuttur ancak elektrikli scooter’larda henüz uygulanamamaktadır. Elektrikli scooter’lar için tubeless lastik modelleri genişlik ve jant çapı olarak şu anda uyumlu bir standart sunamamakta ve benzinli scooter’lar veya farklı taşıtlar için tercih edilebilmektedir.

Elektrikli scooter tubeless lastikler şambrel içermediği için standart şişme lastiklere göre çok daha dayanıklıdır ancak yine de her sürüş öncesinde scooter lastik havası kontrolü yapılması gerekir. Tubeless scooter lastikleri de yoldaki sivri cisimlerden etkilenerek patlayabilirler ancak yavaş şekilde hava kaçırdıkları için ani bir patlamayla kaza yapmanızı engelleme avantajı sağlarlar. Dolayısıyla scooter lastiklerine her zaman iyi bakılmalıdır; elektrikli scooter lastik tamiri İstanbul içi scooter’ı servise götürme zorluğu, iç lastik ücreti ve işçilik masrafı gibi kalemler anlamına geliyor. Müşterilerimiz Teknoway’i scooter lastik tamiri için en iyi ve en ucuz teknik servis olarak tavsiye etmektedir. Kontrollü kullanılan lastikler İstanbul’da scooter lastik servisi aramanıza gerek bırakmayacaktır.

Elektrikli Scooter Arızaları

Her elektronik cihaz gibi elektrikli scooter’lar da hassas şekilde ve zorlamadan kullanılmalıdır. Bakımları düzgün şekilde yapılmalı ve eskiyen parçaları değiştirilmelidir. 15 yılı aşan teknik deneyimimizle İstanbul Kadıköy’de elektrikli scooter tamiri ve servisi konusunda uzmanız. Servisimizde elektrikli scooter periyodik bakımı nasıl yapılır bilgi sahibi olabilir ve tüm eksiklikleri giderebilirsiniz. Bazen scooter ayaklıktayken düştü, aynası kırıldı, scooter’ın çamurluğu kırıldı, gaz kolu çalışmıyor, frenler az tutuyor şeklinde müşteri şikayetleri alıyoruz. Bu tür bakım eksiklikleri ve yedek parça ihtiyaçları servisimizde çok kısa bir sürede ve en uygun fiyat garantisiyle gerçekleştirilmektedir.

Elektrikli scooter yedek parçaları konusunda bize danışmadan kararınızı vermeyin. Scooter yedek parça ve periyodik bakım dışında scooter çalışmıyor, giderken aniden kapanıyor, kendi kendine açılıp kapanıyor, panelde hiçbir şey çıkmıyor gibi sorunlara da servis merkezimizde çare bulabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz elektrikli scooter anakart entegre değişimi, anakart tamiri, dashboard onarımı, batarya onarımı, yeni batarya taktırma veya şarj soketi değişimi gibi birçok konuda uzmandır. Bunun dışında elektrikli scooter’ı modifiye yapmak isteyenler için de farklı seçenekler sunuyoruz. Stoklarımızdaki scooter için modifiye LED ışık seçenekleri veya renkli dolgu scooter lastikleri oldukça hoşunuza gidebilir.

10 İnç Scooter Dolgu Lastik

10 inç tekerlekli scooter’lar için dolgu lastik modelleri de mağazamızda satışta sunuluyor. Yeni elektrikli scooter satışı yapılan mağazamızda müşterilerimize hemen dolgu tekerlek taktırma yapmasını tavsiye ediyoruz ancak bazı müşterilerimiz şimdilik üzerindekilerle idare etmeyi tercih edebiliyor. İlerleyen dönemlerde müşterilerimizin çoğuyla scooter lastik patlaması gibi bir sebepten ötürü yeniden karşılaşıyoruz. Elektrikli scooter’da lastik patlaması garanti kapsamında mı, scooter’larda lastik garantiye girer mi, tekerlekler garanti dışında mı gibi sorular da bize iletilmekte.

Lastikle ilgili tüm kısımlar eğer lastikten kaynaklanan fabrikasyon bir hata söz konusu değilse fabrika tarafından garanti dışı tutulmuştur. Ancak yine de biz servisimizde kullanıcılarımıza elektrikli scooter lastik tamiri İstanbul içi scooter’ı elde taşımak, zaman ayırmak ve uğraşmak zorunda kalmamaları için bu kez dolgu lastik geçişi fırsatları sunuyoruz. İstanbul Kadıköy’de hizmet veren servisimizde 10 inç scooter sarı lastik, scooter kırmızı dolgu lastik, elektrikli scooter mavi dolma teker, e-scooter yeşil tekerlek modelleri konusunda bize danışabilirsiniz. İstanbul dışındaki müşterilerimize ücretsiz kargo ile scooter lastik tamiri ve tekerlek değişimi hizmeti de sunmaktayız.

İstanbul Elektrikli Scooter Servisleri

İstanbul elektrikli scooter servisleri açısından bir merkez ancak sorunsuz bir teknik servis deneyimi yaşamak için scooter tamiri için en iyi teknik servis hangisi, emin olarak hareket etmeniz gerekiyor. Teknoway olarak 15 yılı aşkın bir teknik deneyime, scooter tamiri için ileri düzey ekipman ve geniş yedek parça seçeneklerine sahibiz. Scooter’ınızı arıza tespiti amacıyla olsa bile deneyimsiz kişilere göstermemenizi tavsiye ediyoruz. Yalıtımı yapılmadan kapatılan scooter’larda yağmurlu havalarda anakarta sıvı teması sonucu scooter bozulması gibi sorunlar yaşanabiliyor. Ek olarak scooter’da sıvı teması sorunu batarya bozulması gibi konular da karşınıza gelebilir. Elektrikli scooter’lar bahsettiğimiz gibi oldukça hassas cihazlar ve ancak ileri düzey deneyime ve bilgiye sahip olan teknisyenler tarafından içi açılmalıdır. İstanbul elektrikli scooter servisleri konusunda Teknoway’e güvenebilir 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!