Elektrikli Scooter Servisi Açmak İstiyorum

Elektrikli Scooter Servisi Açmak İstiyorum

Elektrikli scooter’lar son zamanlarda birçok nedenden ötürü sıklıkla tercih edilmeye başlandı; buna bağlı olarak elektrikli scooter bakım ve onarım ihtiyaçlarına cevap verebilmek için elektrikli scooter servisi açmak istiyorum diyen kişilerin sayısı da artış gösterdi. Son dönemlerdeki yakıt fiyatı artışları, pandemi nedeniyle bireysel taşıt kullanımı ihtiyacı, özellikler büyük şehirlerin park ve trafik sorunları elektrikli scooter’ların çok hızlı bir şekilde hayatımıza girmesini sağladı. Her ne kadar mekaniğin ve elektroniğin harikulade bir uyumuna sahip olsalar da elektrikli scooter’lar da diğer tüm taşıtlar gibi bakım gerektirirler ve hor kullanımın bir sonucu olarak arızalanabilirler. Teknoway olarak birçok elektrikli scooter markasının satışını ve teknik servis hizmetlerini uzun bir süredir gerçekleştirmekteyiz. Özellikle piyasadaki elektrikli scooter lastik tamiri ihtiyacı ile başlayan teknik servis hizmetlerimiz bugün anakart tamiri, batarya tamiri gibi profesyonel düzeye ulaşmış durumdadır. Elektrikli scooter’ların fren balatası değişimi, iç lastik tamiri, fren ayarı veya periyodik bakım gibi işlemleri her zaman scooter sahibi kullanıcılarla bir bağ kurulmasını sağlamaktadır.

Öncelikle bilinmesi gereken ilk nokta elektrikli scooter’ların su geçirmez bir cihaz olmadıklarıdır. Her ne kadar ürün özelliklerinde veya kutu üzerinde “toz ve sıvı direnci” ifade eden IP serfikalarından bahsedilse de gerçek hayatta bu birçok kullanıcı tarafından su geçirmezlik şeklinde algılanmaktadır ve birçok arızanın temel nedeni de sıvı teması olmaktadır. Elektrikli scooter’ını temizleme amacıyla yıkayan, yağmurlu günlerde kullanan birçok kullanıcı olmaktadır ve bu durum hemen başında bir soruna neden olmasa da zamanla bazı mekanik ve elektronik aksamlarda oksitlenme yaparak sorunlara neden olabilmektedir. İstanbul’un en profesyonel ve en iyi elektrikli scooter servisi olarak gösterilen Teknoway’de teknik servis ve periyodik bakım işlemlerinin dışında sıfır ve ikinci el elektrikli scooter alım-satımı da yapılmaktadır. Bunun dışında şehir dışındaki kullanıcıların ücretsiz kargo ile elektrikli scooter tamiri yaptırabilme imkanı bulunmaktadır. Siz de Teknoway bayisi olarak bu yeni sektörde bölgenizdeki en farklı hizmet ayrıcalığını sunabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Pil Yenileme

Elektrikli Scooter Servisi Nasıl Açılır?

Elektrikli scooter servisi olmak istiyorum diyorsanız ve elektrikli scooter servisi nasıl açılır şeklinde araştırma yapıyorsanız size Teknoway’in bayilik imkanlarından bahsetmemiz gerekir. Teknoway bayiliği size cep telefonu ve elektrikli scooter alanlarında geniş ölçekte hizmet sunma şansı vermektedir. Özellikle teknik servis tarafını konu edindiğimizden, Teknoway bayisi olmanızla birlikte kısa bir süre sonra piyasadaki tüm elektrikli scooter’ların tüm tamir işlemlerini gerçekleştirebilecek deneyimi ve bilgiye sahip olabilirsiniz. Normal şartlarda bilgi bir şekilde edinilebilir ama marka ve model özelinde tecrübelerin ve çok önemli noktaların aktarılması size kusursuz ve müşteri memnuniyetini beraberinde getiren bir hizmet kalitesi sunma avantajı verecektir. Teknoway bayilik paketleri kapsamında elektrikli scooter servisi eğitimi alırsınız ve elektrikli scooter tamirinde kullanılacak tüm teçhizat ve yedek parçaları da zaman kaybetmeden ve piyasadan daha uygun fiyatlara temin edersiniz. Özellikle yedek parça tedariği ve elektrikli scooter tamir ekipmanları bu sektöre girmeyi düşünen birçok kuruluş için büyük bir soru işaretidir ancak Teknoway bayiliği sayesinde ilk aydan profesyonel tamir hizmeti sunabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamir Videoları

Teknoway İstanbul Kadıköy bölgesinde yer alır ve elektrikli scooter tamiri servisi dendiğinde akla gelen ilk marka olma özelliğine sahiptir. Teknoway bayiliğine sahip olduğunuzda tarafınıza profesyonel ortamda çekilmiş ve tüm püf noktaları ile elektrikli scooter tamir videoları iletilecektir. Marka ve model özelinde olan bu videolarda lastik değişimi, anakart tamiri, dashboard onarımı, göbek-gidon değişimi, batarya onarımı ve daha birçok kategoride içerik yer alacaktır. Teknoway bayiliği sayesinde aynı zamanda deneyimli teknik kadromuzla birebir iletişim kurma şansınız bulunacak ve anakart tamiri gibi çok ileri düzey bilgi ve profesyonellik isteyen işlemlerde genel merkezle irtibatlı şekilde tamir ve arıza tespit çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Genelde büyükşehirlerin dışında cep telefonlarında veya elektrikli scooter’larda ciddi bir arıza yaşanması durumunda yakındaki daha büyük bir şehire gönderilmesi yönünde akıl verilir. Teknoway bayisi olarak siz de cep telefonu ve elektrikli scooter tamir ve bakım işlemlerinin tüm inceliklerini öğrenerek bölgenizdeki tüm talebi karşılayabilir, yatırımlarınızın karşılığını çok kısa bir zamanda alabilirsiniz. Elektrikli scooter’lar çok yeni bir sektör olmasına rağmen bölgesinde bu alanda atılım yapmış olan birçok firmanın yüksek hızda büyüme kaydettiğini çok kolay bir şekilde görebilirsiniz. Özellikle yeni çıkan daha gelişmiş modeller menzil avantajı ve dik yokuş çıkabilme imkanıyla akıllardaki elektrikli scooter algısını biraz daha güçlendirmiştir ve cihazları iyice popüler hale getirmiştir. Siz de elektrikli scooter bayisi olmak ve bölgenizin en popüler mağazası olmak için hemen şimdi harekete geçin!

Tamir ve Bakım Fiyatları

Elektrikli scooter’lar düzenli bakım gerektiren cihazlardır. Markasına ve modeline bağlı olarak lastiklerinin belirli bir kilometrede değiştirilmesi, aynı şekilde aşınan fren balatalarının yenilenmesi önemlidir. Elektrikli scooter periyodik bakımı işlemlerinde elektrikli scooter’ların belirli noktalarının incelenmesi ve değişmesi gereken parçaların kullanıcıya bildirilmesi önemlidir. Örneğin; fren balatası zamanında değişmeyen bir elektrikli scooter’da balatayı tutan kaliper ve fren diski üzerinde aşınmalar meydana gelir. Bu nedenle daha ucuz olan fren balatası değişimi işlemi yaptırmak yerine daha pahalı olan ve işçilik ücreti daha yüksek iki parçanın değiştirilmesi gerekir. Bu durum aslında tüm taşıtlar için geçerlidir. Elektrikli scooter’lar cep telefonlarının aksine sat-unut şeklinde cihazlar değildir ve müşteriler ile sürekli bir iletişim kurulmasını sağlar. Mağazanızda elektrikli scooter yedek parçaları, aksesuarları ve buna ek olarak cep telefonuna dair hizmetler sunduğunuzda birçok koldan karlılığınızı artırabilirsiniz. Teknoway bayiliği size günümüzün en fazla rağbet gören elektrikli scooter ve cep telefonu alanında büyük avantajlar sağlayacaktır.

Elektrikli Scooter Bayilik

Elektrikli scooter bayilik ile sıfır elektrikli scooter satışı, elektrikli scooter aksesuar satışı, uygun fiyatlı yedek parça tedariği, tamir ve periyodik bakım hizmetlerine ek olarak ikinci el elektrikli alım-satım hizmeti de verebilirsiniz. Teknoway’in ülke genelindeki hizmet ağı sayesinde müşterilerinize garantili ikinci el elektrikli scooter modelleri önererek genel merkezimizden cihaz tedariği yapabilirsiniz. Ek olarak satın aldığınız cihazı kendiniz tekrar satabilir veya yine Teknoway genel merkezi üzerinden başka bir bayiye satış için gönderebilirsiniz. Özellikle elektrikli scooter kullanıcıları da tıpkı motosiklet ve otomobil kullanıcıları gibi bütçeleri müsait olduğunda daha üst düzey özellikler sunan cihazlara terfi etmeyi isteyebiliyorlar. Özellikle son dönemlerde çok daha gelişmiş elektrikli scooter’ların üretilmesi daha uzun yol ve daha dik yokuş çıkabilme gibi birçok avantajı da kullanıcılara sağlamaktadır. Dolayısıyla elektrikli scooter piyasası da en az cep telefonu kadar hareketli bir piyasadır ve bölgenizdeki potansiyeli uyandıracak kuruluşun da siz olması önemlidir. Birçok sektörde olduğu gibi elektrikli scooter sektöründe de ilk olmak önemlidir ve söylediğimiz gibi ürün alış-satışı dışında teknik servis ve bakım ihtiyaçlarının da sürekliliği bu noktada önemlidir. Elektrikli scooter’lar cep telefonları gibi bakım gerektirmeyen cihazlar olarak düşünülmemelidir ve size sağlayacağı müşteri trafiği elbette ki cep telefonu alım-satım işlerinizin de hızlanmasına olumlu yansıyacaktır.

teknoway.com.tr/bayilik adresinden elektrikli scooter teknik servisi bayisi olmak başvurusu yapabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!