En Fazla Para Kazandıran İş Açıklandı

SİBER GÜVENLİK UZMANI

En Fazla Para Kazandıran İş Açıklandı

En Fazla Para Kazandıran İş Açıklandı

Dünya Siber güvenlik uzmanlarının peşinde, teknolojinin hızla ilerlemesi, dijital bir yaşam ve hızlanan yaşam, kontrol edilemez bir hale gelebilir korkusu sektörü oldukça parlatmayı başardı.

2018 yılında 50.000 siber güvenlik uzmanına ihtiyaç var başlıklı iş ilanı, bu sektörde nasıl bir boşluk ve ihtiyaç olduğunu anlatmaktaydı.
Şimdiler de ise covid 19 pandemi nedeni ile dijital yaşama hızlı bir geçiş yapılmaya başlandı, insanlığa çip takılması, kodlama, kripto para ve bunların transferleri derken, önümüzdeki yıllarda siber güç ve siber güvenliği gerçekten önemli kılacaktır.

Gençlerimiz için 10-15 yıl geçerli olacak bir sektör den bahsediyoruz. Bu konuya dikkat etmenizi araştırma yapmanızı, eğitimleri ve geçerli olduğu sektörleri araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

Yeni başlayan personel için 4.000 – 5.000 TL, daha tecrübeli çalışanlar için ise 15-20 bin civarında maaş ödemesinden bahsedilmektedir.
Kimler siber güvenlik uzmanı olabilir ?
Bilgi güvenlik uzmanı ne kadar maaş alır ?
Siber güvenlik ne iş yapar ?

Sorularını araştırmanızı, bu sektöre ilgi duymanızı şimdiden tavsiye ediyoruz, konusunda uzman bir personel olmanız gerekli eğitim ve şartlar için Google ve diğer kaynaklar üzerinden bilgi almanız mutlaka size fayda sağlayacaktır

Bu konu ve hakkındaki soru ve yorumlarınızı bize yazabilirsiniz…

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir