En İyi Dolgu Scooter Lastiği

En İyi Dolgu Scooter Lastiği

En İyi Dolgu Scooter Lastiği

En İyi Dolgu Scooter Lastiği

TEKNOWAY lastikleri, en iyi scooter dolgu lastiği klasmanına girebilecek özelliklerle kullanıcılarla buluşuyor. Malzeme ve üretim kalitesi sayesinde oldukça dayanıklı ve sağlam olan TEKNOWAY scooter lastikleri kullanıcılarını hızlı aşınma ve patlamalardan kurtarırken, minimum bakım ihtiyacı duyuyor. Standart scooter tekerlekleri olan şişme scooter lastikler ile kıyaslandığında birçok avantajı olan dolgu lastikler ile scooter lastiği soğuktan iner mi, scooter hava kaçırıyor, scooter tekerleği şişirdikten sonra iniyor, scooter’ın tekerleğinden ses geliyor, lastiklerin yanakları çok ısınıyor, scooter’a binince lastik çok iniyor gibi şikayetleri yaşama ihtimaliniz neredeyse sıfıra iniyor. Buna bağlı olarak TEKNOWAY dolgu scooter lastiğinin sunduğu avantajlar, kullanıcıları scooter lastik değiştirme maliyeti veya scooter lastik yama yaptırma fiyatları ödemekten kurtarıyor.

Dolgu Lastik Şişme Lastik Farkı

Scooter’larda dolgu teker ve şişme teker farkı, sürüş kalitesinde hissedilir avantajlar sunuyor. Öncelikle patlamaz özelliği sayesinde kullanıcılar için en önemli fayda olarak scooter lastik tamiri zahmetinden kurtarıyor. Bu özelliğe ek olarak daha birçok avantajlar sunan scooter dolgu teker, elektrikli scooter kullanıcıları tarafından en fazla araştırılan konular arasındadır. Sürüş güvenliği ve tamir ihtiyacı gerektirmeyen TEKNOWAY dolgu lastiklerin özellikle yumuşak dolgu lastik modellerinin sağladığı  sürüş rahatlığı scooter’ınız için dolgu teker taktırma avantajlarından sadece bazıları.

Dolgu lastik özelliği nedir sorusuna cevap olarak içinde hava veya benzeri bir madde olmayan, bu yüzden şişirilmeyen lastik diyebiliriz. Bu yüzden de sivri bir cisim batsa dahi asla patlamaz lastik diye de niteleyebiliriz. Dolgu lastiğin içinde ne var diye sorabilirsiniz. Temel hammadde olarak lastik üretiminde kullanılan kauçuk ve petrol olduğunu söylemek mümkün. Malzeme yapıları itibariyle dolgu lastikler çok daha dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla lastiklerin en büyük düşmanı cam, çivi, vida gibi yabancı maddeler onlara kolaylıkla zarar veremez. Dolgu lastik fiyatlarının şişme lastiklerden daha yüksek olduğu bir gerçek. Ancak bu durumun sizi geri adım attırmasına izin vermeyin. Bakım gerektirmeyen ve patlamayan dolgu lastik almak sizin için uzun vadede en karlı hareket olacaktır.

TEKNOWAY Scooter Patlamayan Lastik

Scooter kullanıcıları genellikle scooter’larını satın aldıklarında gelen lastiklerle kullanmaya başlarlar. Ayrıca scooter dolgu lastikler hakkında yeterli bilgiye sahip olamayabiliyorlar. Scooter’ların üzerindeki lastiklerden daha yüksek kalitede şişme lastikler elbette var. Fakat üreticiler maliyetleri düşürmek için orta düzey kalite lastikleri kullanmayı tercih ediyorlar. Bu durum neredeyse tüm motorlu taşıtlar için böyledir.

Scooter lastiğe çivi battı, tekerleğe vida saplandı, tekerlekte çatlaklar oluştu, tekerleğin dişleri eridi gibi durumlarla her scooter kullanıcısı karşılaşabilir. Bu gibi hasarlar için scooter lastiğine yama yaptırma gerekebilir. Böyle durumlarda en kötüsü bu tarz olumsuzluklarla sürüş sırasında karşılaşmaktır. Lastik patlaması veya lastik yırtılması gibi hasarlar çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Şişme scooter lastikleri beklenmedik bir zamanda çivi, sivri taş veya cam batması halinde bir anda inebilir. Bu da sürüşü tehlikeye atarak kazaya zemin hazırlayabilir. Scooter kullanıcıları bu ve benzeri kazalardan kendilerini korumak için TEKNOWAY dolgu lastik kullanarak kendilerini güvenceye alabilirler.

En İyi Dolgu Scooter Lastiği TEKNOWAY Scooter Lastiği Değişimi

Her ne kadar scooter dolgu lastik değişimi zor bir işlem olmasa da profesyonel ekipmanlarla ve deneyimli teknik servis personeli tarafından yapılması gereken ciddi bir işlemdir. Bu işlemin nasıl yapıldığı ile ilgili dolgu lastik değişimi nasıl yapılır şeklindeki videolardan fikir sahibi olabilirsiniz ancak scooter’lar da otomobiller veya motosikletlerden çok farklı değil. Nasıl onların lastik değişimi işlemleri için servise gidiyorsanız, TEKNOWAY scooter lastik değişimi için de teknik servisimizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

16 yıllık teknik servis tecrübemiz ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle ürettiğimiz TEKNOWAY scooter dolgu lastiğin en iyi dolgu scooter lastiği özelliklerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Teknik servis olarak da elde ettiği müşteri memnuniyeti ile kullanıcılardan scooter servisi tavsiyeleri alarak bizi tercih eden birçok müşterimiz de bulunmaktadır. TEKNOWAY dolgu lastik taktırma işlemi teknik servisimizde sadece birkaç saat süren basit bir işlemdir. İşlem sırasında ilk olarak scooter’ın ön ve arka tekerleğini sökme işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra yardımcı profesyonel ekipman yardımıyla lastikler janttan çıkartılır. Yerine dolgu lastikler konur ve sonrasında tekerlekler scooter’a tekrar takılır. Son aşamada güvenlik için sürüş testi yapıldıktan sonra sonra ürün müşteriye teslim edilir. İstanbul Kadıköy’de bulunan TEKNOWAY olarak TEKNOWAY scooter patlamaz lastik değişimi işlemine ek olarak farklı markaların scooter lastik değişimi hizmetini de vermekteyiz.

Taksitli Scooter Dolgu Lastik Kampanya

TEKNOWAY scooter dolgu lastik ve diğer tüm scooter lastikleri için teknik servisi desteği alabileceğiniz TEKNOWAY, en ucuz dolgu lastik fiyatları konusunda da size yardımcı olmaya hazırdır. Dolgu lastik değişimi işlemlerinde ödeme şartları olarak da müşterilerimize taksit imkanı sunabilmekteyiz. Her türlü dolgu lastik tamiri ve dolgu lastik değişimi işlemleriniz öncesinde teknik servisimizden dolgu lastik kampanya fiyatları hakkında bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Servisimizde İstanbul içi scooter dolgu teker taktırma işlemi dışında kargo ile scooter’a dolgu teker takma işlemlerini de gerçekleştirmekte ve tüm ödemeyi kredi kartına taksitle yapabilme imkanı sunuyoruz. Servisimiz hizmet verdiği tüm müşterilerine ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır. Dilerseniz 9 taksitli scooter lastiği, 12 taksitle scooter dolgu tekerlek ve diğer elektrikli scooter parçalarını kredi kartı taksit imkanı ile alabilme şansınız var. Bunun dışında mağazamızda 2.el elektrikli scooter alımı-satımı da yapılmakta ve TEKNOWAY, kullanıcılar arasında ikinci el scooter alan yerler arasında gösterilmektedir. Eğer o anda elimizde mevcutsa mağazamızda çıkma, ikinci el, revize, onarım görmüş, refurbished veya yan sanayi scooter yedek parçalarını da inceleyebilirsiniz. Hatta scooter’lar için çıkma dolma lastik, ikinci el dolgu tekerlek ve kullanılmış dolgu teker de zaman zaman elimizde oluyor. Bizi aramadan karar vermeyin.

En İyi Dolgu Scooter Lastiği İstanbul Scooter Dolgu Teker Servisi

TEKNOWAY olarak müşterilerimize 16 yıllık İstanbul Anadolu yakasında elektrikli scooter’lar başta olmak üzere profesyonel ve garantili teknik servis imkanı sunmaktayız. Xiaomi, Onvo, Scoowy, Volta, Citycoco, CityMate, BOOD, RKS, Segway, Razor, Unagi, Turboant, Inokim ve daha birçok marka için aynı gün tamir ve garantili teknik hizmeti sunmaktayız. En uygun yedek parça fiyatları, tüm elektrikli scooter modelleri için dolgu lastik seçenekleri ve en ucuz dolgu teker taktırma fiyatları için bize 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Elektrikli scooter’larda dolgu lastiğe geçiş dışında anakart tamiri, dashboard onarımı, motor arızası giderme, periyodik bakım, batarya kalibrasyonu, şarj aleti tamiri, fren teli değişimi, gidon göbek ayarı, balans ve titreşim ayarı gibi birçok konularda İstanbul’un en iyi scooter servisi olarak gösterilen TEKNOWAY’e ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!