iPhone 11 Ekran Fiyatı

iphone-batarya değişimi

iPhone 11 Ekran Fiyatı

iPhone 11 Ekran Fiyatı

iPhobe X serisinden sonra 2020’ye yaklaşırken piyasaya iPhone 11 olarak çıkan yeni model, bundan sonraki model isimleriyle ilgili beklenen ipucunu vermiş oldu. Apple iPhone 10 yerine iPhone X dediği serisini Phone XS, iPhone XS Max, iPhone XR şeklinde devam ettirmişti ve sonrasında nasıl ilerleyeceği bir soru işaretiydi. iPhone 11 ile ilerleyen markanın daha sonra iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Max modelleri geldi. Böylece Apple’ın Pro takısını verdiği ilk model olarak iPhone 11’i gördük.

iPhone 11 ekran özellikleri olarak incelediğimizde  6.1 inç büyüklüğündeki suya karşı dayanıklı Liquid Retina ekranın,  (HD+) 828×1792 çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Ekranın görüntü oranı ise 19.5:9.

Çağımızın en popüler cihazı olan akıllı telefonların model çeşitliliği ve beraberinde teknolojileri zaman içerisinde gelişse de kullanıcı hatası veya başka sebepler yüzünden cihazlar bozulabiliyor veya hasar alabiliyor. Ekranlar telefonların en önemli parçaları olmakla beraber hasar almaya en meyilli parçalarıdır. Kullanıcıların ekranlarındaki herhangi bir hasar nedeniyle kullanılamaz hale gelmeleri, hayatlarını olumsuz anlamda etkilemektedir. Bu sebeple zaman kaybetmeden ekran onarımlarının yapılması gerekir. Günümüzde özellikle de iPhone gibi yüksek fiyatlı telefonlara ödenen fiyatlar, kullanıcıları cep telefonları hasar aldığında öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Tabii bu onarımı yaptırırken Apple teknik servislerindeki aşırı yüksek fiyatları ödemekten kaçarlar. Bunun yerine özel cep telefonu teknik servislerinde çok daha uygun fiyatlı iPhone ekran tamiri işlemi yaptırabilirler. iPhone telefon ekranı tamiri Kadıköy denildiğinde akla gelen ilk firmalardan TEKNOWAY’de yazılım kaynaklı ekranı bozulan ya da darbelerden hasar alan iPhone telefonunuzu uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY, güvenilir ve hızlı hizmetiyle iPhone ekran değişimi için en doğru adreslerden biridir. iPhone ekran değişimi fiyatları teknik servisimizde uygun seviyededir. Bu yazımızda iPhone 11 ekran fiyatı konusunu ele alıyoruz.

iPhone Ekran Değişimi Ne Kadar?

Ekran değişimi ihtiyacı iPhone 11 ekran çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesi gibi fiziki hasarlar ya da iPhone 11ekranda dikey çizgiler var, iPhone  11ekranda piksel hatası, iPhone 11 ekran basmıyor, iPhone 11 ekran ışığı titremesi, iPhone 11 ekranda mürekkep dağılması, iPhone 11 ekranda görüntünün silinmesi, iPhone 11 ekranda yeşil çizgi gibi yazılımsal sorunlar nedeniyle ortaya çıkabilir.

TEKNOWAY olarak en fazla aldığımız sorular arasında en ucuz iPhone 11 ekran değişimi fiyatı ne kadar, iPhone 11 ekranı kaç TL, iPhone 11 yeni ekran fiyatı, iPhone 11 çıkma, yan sanayi, orjinal iPhone 11ekranları kaç para bulunmaktadır.

Apple markasının kendi teknik servisleri iPhone 11 ekran değişimi fiyatı olarak oldukça pahalıdır. iPhone’larda en önemli parçalardan biri ekranlar olunca iPhone 11 ekran yenileme için en yüksek kalite ekran tercih etmek gerekir. Aksi takdirde iPhone 11 ekranda renk kaybı, parlaklık sorunu, sararma, titreme, dokunmada hassasiyet problemi, sararma gibi türlü sevimsiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası Kadıköy iPhone servisi olarak iPhone 11 ekran onarımı ve tamiri işlemleri merkezimizde kaliteden ödün verilmeden en hızlı şekilde yapılmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Belirttiğimiz üzere iPhone 11 yeni ekran seçimi dikkat edilmesi gereken bir husus. Ucuz ekran seçimi bir iPhone kullanıcısını hüsrana uğratabilir ve neticede çok daha masraflı olabilir. Dolayısıyla hem kalite hem de uygun fiyat konusunda taviz vermeyecek bir servis seçmek önemlidir. iPhone 11 ekran değişimi fiyatı biraz yüksek olabilir fakat telefonunuzun bunu hak ettiğini göz ardı etmeyin. iPhone 11 ekran değişimi sonrası Face ID sorunu veya iPhone 11 yeni ekran sonrası sarı renk, pembe renk gibi sıkıntılarla karşılaşmamak adına size her türlü teknik desteği sunmaya hazır TEKNOWAY’e cihazınızı getirebilirsiniz. TEKNOWAY olarak size her türlü teknik desteği sunacağımıza emin olabilirsiniz. Servisimizde iPhone 11 ekran değişimi işlemleri aynı gün, gözünüzün önünde, acil teslim şeklinde yapılabilmektedir.

iPhone 11 ekran değişimi, TEKNOWAY servisimizde orijinal ekran ve yedek parçaların cihazınıza uygun profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız size teslim edilir. iPhone 11 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için bize ulaştırmanın iki alternatif yolu vardır. İlk yol İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize cihazınızı kendiniz getirmenizdir. Diğer yol ise eğer teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Ekran tamiri konusundaki deneyimlerimizi YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Sonrası Face ID Aktarımı

iPhone’larda ekran değişimi sonrası Face ID özelliği etkilenir mi kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasındadır. TEKNOWAY’deki profesyonel Apple teknik servis ekibimizin geliştirdiği yeni bir yöntemle iPhone 11 ekran değişimi sonrası Face ID özelliği tekrar aktif hale getiriliyor. Geliştirdiğimiz yöntem sayesinde cihazınızdaki Face ID entegresi, yeni ekrana entegre ediliyor ve böylece Face ID sorunsuzca kullanılıyor. Ancak bu işlemin yapılabilmesi için, cihazınızda daha önce herhangi bir parça değişimi, onarım/tamir işlemi görmemiş olması gerekiyor. Böylece cihazınızı eskisi gibi, hiç bir özelliğini kaybetmeden kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Iphone 11 Ekran FiyatıiPhone 11 Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 11 ekran değişimi işlemi gören cihazınızı teslim almadan önce dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olması halinde teknik servisimize danışabilirsiniz. Cihazı kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde, yine bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Teknik servisimiz cihazınızdaki sorun tespit edip çözdükten sonra size teslim edilecektir.

TEKNOWAY’deki her ekran değişiminde olduğu gibi iPhone 11 ekran değişiminin de 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Ekran değişimi hizmetimizin içerisinde müşterilerimizin yanı sıra yaptığımız işe verdiğimiz değer kapsamında, ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek için hediye olarak iPhone 11 ekrana kırılmaz cam takıyoruz.

Apple Garanti Şartları

Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları şartıyla sadece malzeme ve işçilik konularında garanti hakkına sahiptir. iPhone tamir ihtiyacı durumunda garantiniz devam ediyorsa onarım işlemini yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır.

Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirlerin garantiyi bozduğu, dikkat edilmesi gereken bir başka konudur. Ekran değişiminin garantiyi bozduklarını bilmelerine rağmen yüksek Apple onarım fiyatı yüzünden birçok kullanıcı üçüncü parti teknik servislerde uygun bütçeli iPhone ekran değişimi yaptırmayı tercih ederler. Alanında deneyimli ve uzman olan TEKNOWAY, iPhone ekran değişimi için aranan teknik servislerdendir. Hiçbir kalite farkı olmayan bir ekran değişimi için gereksiz yere yüksek fiyatlar ödemek istemeyen iPhone sahipleri, TEKNOWAY gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!