iPhone 12 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 12 Kasa Değişimi

iPhone 12 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 12 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11’e göre daha küçük bir kasayla gelen iPhone 12 ekran özelliklerine baktığımızda,  6.1 inçlik OLED ekranın 1170 x 2532 FHD+ çözünürlük ve 460 ppi yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Daha az güç tüketen Super Retina XDR teknolojili bu ekranın görüntü kalitesi ve kontrast değerleri oldukça yüksek. 1200 nit’ çıkan parlaklığa sahip ekran ayrıca güneş ışığı altında da yüksek görülebilirlik sunan True Tone teknolojisine de sahip. Kenarların düzleştirilmesi ve OLED ekrana geçilmesi nedeniyle iPhone 12’nin çerçevesi biraz daha incelmiş olarak geliyor. Çentikli ekranı yüzde 86’lık bir ekran-gövde oranı sunuyor. Cihaz ekranını düşmelere ve darbelere karşı dört kat daha fazla sağlamlık sağlayan Corning Ceramic Shield Glass ile koruyor.

Cep Market’te iPhone 12 ekranınızın hasar alması veya yazılım kaynaklı bir problem sonucunda ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkar. Kullanıcıların en merak ettiği konular arasında iPhone 12 ekran değişimi ne kadar sürer, aynı gün ekran değişimi nerede yapılır, veriler silinir mi, cihazı sıfırlamak gerekir mi, ekran değişimi sonrası garanti veriliyor mu yer almaktadır.

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te iPhone 12 ekran değişimi, uzman Apple teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipmanlarla orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Apple ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi fiyatları da uygun seviyededir. Bu yazımızda iPhone 12 ekran değişimi fiyatı konusunu ele alıyoruz.

iPhone 12 Ekran Onarımı

iPhone 12  ekran çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesi gibi fiziki hasarlar ya da iPhone 12 ekranda dikey çizgiler var, iPhone  12 ekranda piksel hatası, iPhone 12 ekran basmıyor, iPhone 12 ekran ışığı titremesi, iPhone 12 ekranda mürekkep dağılması, iPhone 11 ekranda görüntünün silinmesi, iPhone 12 ekranda yeşil çizgi gibi yazılımsal sorunlarda ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir.

iPhone 12 ekran değişimi en önemli tamir işlemlerinden biridir. Ucuz ekran seçimi ekran performansını düşürür ve uzun vadede çok daha masraflı olabilir. Bu yüzden hem alanında deneyimli ve uzman hem de uygun fiyatlı bir teknik servis seçmek önemlidir. iPhone yüksek fiyatlı bir telefon markası, dolayısıyla iPhone 12 ekran değişimi fiyatının da yüksek olması normal.

iPhone 12 ekran değişimi sonrası Face ID sorunu veya iPhone 12 yeni ekran sonrası sarı renk, pembe renk gibi sıkıntılarla karşılaşmamak adına size her türlü teknik desteği sunmaya hazır TEKNOWAY’e cihazınızı getirebilirsiniz. TEKNOWAY olarak size her türlü teknik desteği sunacağımıza emin olabilirsiniz. Servisimizde iPhone 12 ekran değişimi işlemleri aynı gün, gözünüzün önünde, acil teslim şeklinde yapılabilmektedir.

iPhone 12 ekran değişimi, TEKNOWAY servisimizde orijinal ekran ve yedek parçalarla profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Tüm işlem 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız size teslim edilir. iPhone 12 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

iPhone 12 ekran değişimi için cihazınızı bize ulaştırmak isterseniz bunun iki yolu vardır. Bunlardan ilki İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki TEKNOWAY’e cihazınızı kendiniz getirmenizdir. Diğeri ise İstanbul dışındaysanız veya teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo avantajıyla telefonunuzu TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Ekran değişimi kargo ile gönderilen cihazlarda 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. TEKNOWAY olarak ekran tamiri konusundaki deneyimlerimizi YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

iPhone 12 Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 12 ekran değişimi işleminde yukarıdaki bölümde de bahsettiğimiz üzere iç ekran, ön cam, dış panel ve dokunmatik alan gibi parçaların tamamı değiştirilmektedir.

Değişimini sağladığımız parçaların tamamı orijinal olduğuyla ilgili garanti verebiliriz. Orijinal olmayan parçaların cihazlara verdikleri zarar ve kişilerde meydana getirdikleri maliyet kaybı bilincimiz dahilindedir. Bu sebeple orijinal parça kullanımına özen gösterdiğimizi söylememiz mümkündür.

Ekran değişimi sonrasında, mevcut telefonunuzu incelemeniz ve herhangi bir sorun olması durumunda bizle bunu bildirebilirsiniz. Sorun olarak görülen ya da doğrudan sorun yaratan detaylar, tarafımızca iyileştirilir ve cihazınız size sorunsuz olarak iletilir.

Daha önce de belirtmiş olduğumuz üzere, iPhone 12 Ekran Değişimi işlemimiz, garantili bir işlemdir. Cihaz size teslim edildikten sonra 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşanması durumunda bizler ile iletişime geçmeniz ve sorunun giderilmesini talep etmeniz mümkündür. Ancak değişim ya da onarım işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilmemiz için, mevcut sorunun kullanım kaynaklı meydana gelmemiş olması gereklidir.

Ekran değişimi yaptıktan sonra herhangi bir sorun meydana gelmesini önlemek için, telefona kırılmaz cam hediyemizin takıldığını söylemek mümkündür.
Iphone 12 Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran Değişimi Sonrası Face ID

Cihaz ekranının zarar gördüğü ve ekran değişiminin gerektiği durumlarda Face ID özelliği etkilenmeden tekrar çalışabilir. Ekran değişimi öncesinde Face ID çalışıyor fakat ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa, bunun sebebi ekran değişimi sırasında yapılan yanlış bir işlemdir. Apple Store’larda ve sadece Cep Market mağazasında yapılan ekran değişimlerinde, Face ID özelliği tekrar kullanılabilir duruma getirilebilir.

Apple Garanti Şartları

Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Özetlemek gerekirse iPhone tamir ihtiyacı durumunda garantiniz devam ediyorsa onarım işlemini yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Ancak bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır.

Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirlerin garantiyi bozduğu, dikkat edilmesi gereken bir başka konudur. Ekran değişiminin garantiyi bozduklarını bilmelerine birçok kullanıcı üçüncü parti teknik servislerde uygun fiyatlı iPhone ekran değişimi yaptırmayı tercih ederler. Alanında deneyimli ve uzman olan TEKNOWAY, iPhone tamirinde  bilinen ve aranan teknik servislerden biridir. Aynı hizmeti daha yüksek fiyata almak istemeyen ve bütçesine dikkat eden iPhone sahipleri, TEKNOWAY gibi üçüncü parti servislerde iPhone tamiri yaptırmaktadırlar.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!