iPhone 12 Ön Cam Değişimi

iPhone 12 ön cam değişimi

iPhone 12 Ön Cam Değişimi

iPhone 12 Ön Cam Değişimi

Maalesef birçok iPhone kullanıcısının karşılaşabileceği sorunlardan biri de şüphesiz ekran ya da ön cam kırılmasıdır. iPhone’ların en yüksek fiyatlı cihazlar olmaları sebebiyle iPhone sahiplerinin ekstradan dikkatli olmaları gerekiyor. iPhone sahibiyseniz ve ekranınızda bir hasar meydana geldiğinde ilk etapta ne yapacağınıza karar veremiyor ve hangi onarım yapılmalıdır bilemiyor olabilirsiniz. Ekranınızda meydana gelen hasarın ekranda mı ön camda mı olduğunun belirlenmesi gerekir. Bu gibi durumlarda kullanıcılar, ekran tamiri için TEKNOWAY gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar. iPhone 12 ön cam değişimi fiyatı iPhone 12 ekran değişimi fiyatına göre çok daha uygundur. iPhone 12 ön cam değişiminin yanı sıra iPhone 12 Pro ön cam değişimi, iPhone 12 Pro Max ön cam değişimi ve iPhone 12 mini ön cam değişimi için 17 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY’e cihazınızı getirebilir veya ulaştırabilirsiniz.

iPhone 12 ön camında meydana kırık veya çatlak için sadece ön cam onarımı yaptırabilirsiniz. iPhone 12 ekranı camı kırıldı ise ilk olarak ekranın dokunmatiğinin çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi gerekir. Ekranın dokunmatiğinin çalışmaması hem ön cam hem de iç ekranın zarar gördüğünün en büyük göstergesidir. Bu durumda ekran kırılmış demektir ve ekranın kırılmış olması artık telefonu kullanmanın mümkün olmadığına işeret eder . Bu gibi bir durumla karşı karşıya kalırsanız uzman bir teknik servise giderek iPhone 12 dokunmatik cam değişimi yani ekran değişimi yaptırmanız gerekir. iPhone 12 için servisimizde orijinal ekran değişimi işlemi sağlamaktayız. Düşük kalite yan sanayi, çıkma ve ikinci el iPhone 12 ekranı tavsiye etmemekteyiz ancak orijinal kalitede yan sanayi ekran dilerseniz uygun fiyatlı bir seçenek olabilir.

En Uygun Fiyatlı iPhone 12 Ön Cam Değişimi

TEKNOWAY en uygun fiyatlı iPhone 12 ön cam değişimi yaptırabileceğiniz teknik servislerin başında gelir. iPhone ön cam değişimi söz konusu olduğunda Apple servisleri de mutlak aklınızdan geçecektir. Yalnız şunu belirtelim ki Apple servisleri sadece ön cam değişimi hizmeti vermemektedir. Ön cam değişimi ile birlikte ekran değişimini de birlikte yaparlar. Böyle bir durumda markanın zaten pahalı olan teknik servis hizmetine ek olarak gerekmediği halde ekran değişimi yaptırarak çok daha fazla maliyetlere katlanmanız gerekir.

Diğer taratan piyasadaki bazı teknik yeterliliği olmayan özel servisler de iPhone ön cam değişimi yapılamaz mutlaka ekran değişimi yapılmalıdır diyebilirler. Lütfen bu gibi söylemlere inanmayın. iPhone ekranlar özellikleri ve büyüklükleri açısından yüksek maliyetlidirler. Fakat eğer ekranınız kırılmadıysa veya sıvı teması gibi bir nedenden ötürü bozulmadıysa iPhone telefonunuza sadece ön cam tamiri yaptırabilirsiniz.

Ayrıca ön cam değişimi yapmayan, bunun ilerde sorun yaratacağını söyleyen teknik servisler, sağlam orijinal ekranınızı alarak cihazınıza yan sanayi ekran takmış olurlar. Bu nedenle ekranı çalışan iPhone telefonunuz için sadece ön cam değişimi yapabilen TEKNOWAY gibi güvenilir teknik servislerle iletişime geçin.

iPhone 12 ön cam değişimi işleminde veriler ve rehber silinir mi sorusu çoğu kullanıcının merak ettiği sorulardan biridir. Cam değişimi cihazınızdaki resimlerin, mesajların, rehberin veya uygulamaların kaybolmasına sebep olmaz. iPhone 12 ön cam değişimi öncesinde tedbir amacıyla dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da TEKNOWAY teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. TEKNOWAY’de her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Akıllı telefon ekranlarının yapısı gereği iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Ekran ön cam değişimi süreçleri olarak öncelikle dış tarafındaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayrılarak, yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılmaktadır. TEKNOWAY’e ön cam değişimi gelen iPhone 12 telefonunuzu alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekte. 1 saatte cihazı size teslim etmekteyiz. Ayrıca servisimizde müşterilerimize göz önünde tamir imkanı da sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam iPhone 12 ön cam değişimi fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

iPhone telefonlarınızı ön cam değişimi işlemi için cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı dilerseniz ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi süresi 1 iş günüdür.

Iphone 12 Ön Cam Değişimi

iPhone 12 Ön Cam Değişimi Sonrası

iPhone ön cam değişimi işleminin ardından kasanın aralık kalma, dokunmatiğin hassasiyetinde azalma, yakınlık sensörünün, ön kameranın, ahizenin yani ön yüzde bulunan teknolojilerin çalışmama veya aksak çalışma, parmak izi okuyucu sorunu, ekranın içine toz kaçma gibi ihtimallere karşı ilgili parçaları kontrolünü sağlıyor ve sorunsuz çalışacak şekilde cihazınızı size teslim ediyoruz.

Ön cam değişimi ancak düşük kalite veya kalın camlar takılması durumunda telefonunuza zarar verebilir. TEKNOWAY’de alanında deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen iPhone 12 ön cam değişimi ile cihazınızı orijinal ekran görüntüsüne kavuşur.

Ayrıca ekranın dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp meydana gelmez; böylece telefonunuzu ilk günkü performansıyla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ön Cam Kırılması Garanti Kapsamına Girer mi?

iPhone ön cam kırılması garanti ve değişimi fiyatı en merak edilen konular arasındadır. Apple telefonlarda ekranla ilgili hiçbir çatlak ya da kırık garanti kapsamında değildir. Apple garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın alındıkları tarihten itibaren 2 yıl süreyle, sadece malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garanti hakkına sahiptir. Dolayısıyla kullanıcı hatası sebebiyle meydana gelen her hasarın maliyeti kullanıcıya aittir. Kullanıcılar çoğunlukla garantisi bitmiş iPhone’ların cam değişimlerini TEKNOWAYgibi çok daha uygun maliyetli iPhone onarımları yapan üçüncü parti servislerde yaptırmayı tercih etmektedirler.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!