iPhone 8 Ekran Değişimi

Telefon Kamera Dış Camı Kırıldı

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 ekranınızın kırılması veya çatlaması durumunda ekranın orijinaliyle değişimi gerekmektedir. TEKNOWAY’de alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanımıyla iPhone 8 ekran değişimi yapılmaktadır. Ücretsiz arıza tespit işlemi neticesinde sunduğumuz hızlı ve güvenli ekran değişimi işlemi ardından, aynı gün aynı saat içerisinde iPhone 8 telefonunuzu tekrar size teslim ediyoruz.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 8, tıpkı iPhone 6 ve iPhone 7 gibi daha büyük ekranlı Plus modeliyle birlikte 2018 yılında tüketicilerin beğenisine sunuldu. Çok zaman geçmeden 2018 içerisinde iPhone X modeli görücüye çıktı.

iPhone 8 ekran özelliklerini irdeleyecek olursak 4.7 inç büyüklüğündeki Retina HD ekranın 750 x 1334 piksel çözünürlük sunduğunu görüyoruz. iPhone 8 Plus da diğer Apple modellerinde olduğu gibi ana model ile birlikte piyasaya 2018’e yaklaşırken sunulmuştu. iPhone 8 Plus’ın en dikkat çeken özellikleri 5.5 inç büyüklüğündeki ekranı ve yüksek pil kapasitesi oldu. iPhone 8 Plus’taki RAM ne kadar diyecek olursanız, bu modelde 3 GB hafıza desteği sunuldu. iPhone 8 Plus ekran özelliklerini irdeleyecek olursak Retina HD ekranın 1080×1920 piksel Full HD çözünürlük sunduğunu görüyoruz. Yazımızda iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ekran değişimi nasıl yapılır, nerede yapılır ve ne kadar sürer gibi en çok merak edilen konuları ele alıyoruz.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ekranının çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesiyle ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir. Retina HD ekran değişimi ancak deneyimli bir teknik serviste ve kaliteli bir ekran kullanılması haline sorunsuz gerçekleşebilir. Deneyimsiz ve kalitesiz ekran kullanan servislerde yapılan işlemlerde ekran değişimi sonrası dokunmatik hissi azaldı, kasa kapanmadı, kasada aralık var, ekranın içinde toz / leke kaldı, ahizede ses sorunu, karşı taraf beni duymuyor, home tuşu zor basıyor, parmak izi okuyucu çalışmıyor gibi türlü türlü sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

iPhone 8 telefonununuz teknik servisimize ulaşır ulaşmaz Apple teknisyenleri tarafından cihazınıza arıza tespiti yapılır. Bu işlem sonucunda yapılacak onarım ve maliyeti belirlenir.

TEKNOWAY servisimizde iPhone 8 ekran değişimi, orijinal ekran ve yedek parçaların profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. iPhone 8 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için bize ulaştırmanın iki alternatif yolu vardır. İlk yol İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize cihazınızı kendiniz getirmenizdir. Diğer yol ise eğer teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Veriler Silinir mi?

Ekran değişimi sonrası veriler silinir mi endişesi çoğu ekran değişimi yaptıran akıllı telefon kullanıcılarında bulunmaktadır. Ekran değişimi işlemini telefonunuzdaki resimlerin, mesajların, rehberin veya uygulamaların kaybolmasına sebep olmaz. iPhone 8 ekran değişimi öncesinde tedbir amacıyla dilerseniz verilerinizi yedeğini kendiniz alabilirsiniz ya da TEKNOWAY teknisyenlerinden sizin yerinize yedeğini almalarını talep edebilirsiniz. TEKNOWAY’de her durumda, ekran değişimi öncesi önlem olarak verilerinizin yedeği alınmaktadır.

iPhone 8 Ekran Değişimi Sonrası

iPhone 8 ekran değişimi işleminiz 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, böylece günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Ekran değişimi sonrası dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında hiçbir farklılık olmaması çok önemlidir. iPhone 8 ekran değişiminde mutlaka orijinal ekran kullanılır. Orijinal olmayan parçalar cihazların hem işlevini olumsuz yönde etkilemekte hem de yüksek maliyetli zararlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Ekran değişimi sonrasında telefonda sorun yaşamanız halinde, sorunla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 8 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, herhangi bir sorun meydana gelme ihtimaline karşı ekran değişimi yaptığımız telefonların ekranlarına hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Iphone 8 Ekran Değişimi

TEKNOWAY Ekran Değişimi Servisi

17 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

TEKNOWAY’deki  alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone SE ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda TEKNOWAY, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. TEKNOWAY firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!