İstanbul iPhone 13 Arka Cam Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

İstanbul iPhone 13 Arka Cam Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

İstanbul iPhone 13 Arka Cam Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

İstanbul iPhone 13 Arka Cam Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Teknoway, iPhone 13 arka cam değişim hizmetini sunuyor. Apple’ın başlattığı arka cam paneller, şık bir görüntü sağlasa da düşmelere ve darbelere karşı hassasiyet artıyor. Bu nedenle iPhone kullanıcıları arka cam kapaklarını korumak için ekstra dikkatli olmalılar.

iPhone 13 serisi, piyasanın en pahalı telefonu olarak öne çıkıyor.  Ve aynı zamanda sahipleri bu bilincin farkında olarak gerekli önlemleri alıyorlar. Ancak istenmeyen durumlarda arka cam panellerinde hasarlar meydana gelebiliyor. Teknoway, bu gibi durumlarda iPhone 13 arka cam değişim hizmeti sunarak kullanıcıların cihazlarını yeniden eski haline getiriyor.

iPhone 13 arka camı genellikle düşme, darbe alma, ezilme gibi sebeplerle hasar görüyor ve onarım şansı bulunmuyor. Bu nedenle Teknoway, profesyonel ekibiyle iPhone 13 arka cam değişim işlemini güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyor. Böylece kullanıcılar, cihazlarının sağlamlığını ve şıklığını koruyarak günlük kullanımlarına devam edebiliyorlar.

İstanbul Iphone 13 Arka Cam Değişimi Fiyatı Ne Kadar? Iphone-13-Serisi-Arka-Cam Degisimi

Kadıköy iPhone 13 Arka Cam Değişimi

TEKNOWAY, 16 yıllık teknik servis deneyimiyle Kadıköy’de hizmet veriyor.  Ve hatta iPhone 13 arka cam değişimini orijinal yedek parçalarla gerçekleştiriyor. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone 13 arka cam değişimi işlemiyle telefon, fabrika üretimi kalitesine geri dönüyor ve sorunsuz bir şekilde sahibine teslim ediliyor.

iPhone 13 Arka Cam Değişimi Nasıl Olur?

Teknoway, iPhone 13 arka cam değişimi konusunda uzmanlaşmış bir teknik servis olarak öne çıkıyor. Arka camın çatlak veya kırık gibi hasarlarının tespiti durumunda, zaman kaybetmeden uzman bir teknik servise başvurmanızı öneriyoruz. İhmal edilen bir arka cam hasarı, cihazınızın daha büyük sorunlarla karşılaşmasına ve hatta size veya çevrenize zarar vermesine neden olur.

Teknoway, 2006 yılından beri teknik servis hizmeti sunan bir firmadır.  İPhone 13 arka cam değişimlerini alanında uzman ve eğitimli Apple teknisyenleri tarafından gerçekleştiriyor. Yüksek kaliteli işçiliği ve güvenilir hizmetiyle öne çıkıyor. Teknoway, cihazınızın orijinal görünümünü koruyarak sorunsuz bir değişim süreci sunuyor.

iPhone 13 arka cam değişimi işlemi şu adımları içeriyor:

  1. İlk olarak, iPhone’unuzun vidaları dikkatlice sökülerek cihaz parçalara ayrılır.
  2. Ardından, ön panel titizlikle çıkarılır. Bu aşamada bağlantılara özellikle dikkat edilir, çünkü yanlış bir işlem cihazınıza zarar verebilir.
  3. Hasarlı arka cam, özel araçlar yardımıyla ısıtılarak ve yapışkan gevşetilerek dikkatlice çıkarılır.
  4. Arka cam çıkarıldıktan sonra, cihazın içi özel bir fırça ile temizlenir.
  5. Temizlik işleminden sonra, cihaza yepyeni ve orijinal bir arka cam özenle yerleştirilir.
  6. Son olarak, cihazın parçaları bir araya getirilir ve vidalarla sabitlenir.

Teknoway, müşterilerine güvenilir ve profesyonel hizmet sunuyor. IPhone 13 arka cam değişimi işlemini en iyi şekilde gerçekleştiriyor.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Etmeyi Unutmayın!

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!