KUGOO G2 PRO Elektrikli Scooter

KUGOO G2 PRO Elektrikli Scooter

Son dönemlerde gücü yüksek elektrikli scooter modelleri hakkında oldukça fazla konudan bahsediyoruz ve bu noktada KUGOO G2 PRO elektrikli scooter’dan da bahsetmemek olmaz. KUGOO G2 PRO elektrikli scooter 800W motoru ile gerçek anlamda “güçlü” bir model arayışında olanlara hitap ediyor. İdeal senaryolarda standart bir elektrikli scooter çoğu zaman yeterlidir. Yani 25-30 km arası menzil ve 25 km/s hız değerleri günlük kullanım için yeterlidir ancak yanınızda taşımanız gereken ekipmanlar varsa, vücut ağırlığınız biraz fazlaysa, ev ile iş arası veya dolaştığınız bölgelerde yokuş fazlaysa ayrıca zaman zaman iki kişi de binilebilmeli diye düşünüyorsanız bu kez güçlü bir model ihtiyacının doğacağı aşikar. Elektrikli scooter’ların özellikle trafikten kurtarması, park derdinin olmaması ve uygun fiyata ulaşım ihtiyaçlarını karşılaması hızlı bir şekilde yayılmasını sağladı ancak hayatın bu denli değişmezleri olmaları günün birinde standart modellerden daha fazlasını sunan seçeneklere olan ihtiyaçları da artırır hale geldi. KUGOO G2 PRO bu noktada ön plana çıkan bir seçenek. 800W motor gücü sunması elbette piyasadaki en güçlü elektrikli scooter modelleri arasında olduğunu gösteriyor. Elbette KUGOO G2 PRO teknik özellikleri ve sürüş rahatlığı açısından da oldukça fazla ayrıntı içeren bir model.

KUGOO Ne Malı? İyi midir?

Birçok elektrikli scooter üreticisi gibi KUGOO da Çin merkezli bir markadır ve bugün bildiğiniz birçok markayla rekabet edebilecek güçte ürünlere imza atmaktadır. 2015 yılından bu yana elektrikli scooter üretimine odaklanmış olan firma şu ana kadar dünya genelinde 100 binden fazla ürün satışı gerçekleştirmiş durumda ve başarılı tasarımları ile dikkatleri üzerinde topluyor. Bugün satışa sunulan elektrikli scooter seçenekleri firmanın internet sitesinden kontrol edildiğinde altı farklı modelin bulunduğu görülüyor. KUGOO aynı zamanda elektrikli bisiklet modelleri ile de adından oldukça bahsettiren bir marka konumunda. Özellikle sıra dışı tasarımıyla ve gücüyle dikkat çeken KUGOO G2 PRO ülkemizde de adını son zamanlarda sıkça duyduğumuz seçenekler arasında.

Kugoo G2 Pro Teknik Özellikleri

 

KUGOO G2 PRO Teknik Özellikler

KUGOO G2 PRO teknik özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor ve bu özellikler arasında ilk sırada 800W gücünde motor geliyor. Özellikle 800W motor sayesinde 50 km/s gibi yüksek hıza ulaşabilmek mümkün. Hatta KUGOO G2 PRO için en hızlı elektrikli scooter hangisi sorusunun cevabı da diyebiliriz. Güçlü olan motorun avantajlarından birisi hiç şüphesiz daha fazla ağırlık taşınmasına imkan sağlaması. Ağırlığı fazla olan veya yanında fazla ağırlık taşımak zorunda olanlar böylece yokuşta bile gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilirler. Hatta birçok yol şartlarında KUGOO G2 PRO’nun iki kişi bile rahatlıkla kullanılabileceğini söylemek mümkün. 800W gücündeki motor özellikle yüksek hız ihtiyacı konusunda avantaj sağlıyor; her elektrikli scooter’ın bu hızlara çıkamadığı herkes tarafından bilinmekte. ECO / STD / TURBO olarak seçilebilen üç farklı sürüş modu sayesinde hızınızı belirlemeniz elbette mümkün.

ModelKUGOO G2 PRO
Çıkış tarihiŞubat 21 (Avrupa)
Kullanım boyutu120 x 51 x 114 cm
Katlı boyut120 x 62 x 53 cm
Ağırlık23 kg
Gövde malzemesiAlüminyum alaşım
Suya dayanıklılıkIP54
RenkSiyah
Pil15 mAh
Şarj süresi4-6 saat
Lastik boyutu10 inç
Fren tipiDisk fren (ön-arka)
Motor800W
En yüksek hız50 km/s
Menzil50 km
Yokuş çıkma açısı15 derece
Taşıma kapasitesi130 kg
Sürüş modlarıECO / STD / TURBO
Kutu içeriğiKullanım kılavuzu, şarj adaptörü, vida ve anahtar.

KUGOO G2 PRO 10 inç büyüklüğünde lastiklere sahip ve lastiklerin hem hız, hem de yol tutuş açısından özel bir desene sahip olması dikkatlerden kaçmıyor. 130 kg taşıma kapasitesi standartların oldukça üzerinde ve bu değer KUGOO G2 PRO’yu kilolu kullanıcılar için en iyi elektrikli scooter modeli yapıyor. Özellikle kış şartlarında daha kalın giyinilmesi, mont giyilmesi ve çanta taşınması gibi durumlar elektrikli scooter’ların hız, menzil ve yokuş çıkma kapasiteleri üzerinde oldukça etkili oluyor ancak bu saydıklarımız teknik özelliklere bakıldığında KUGOO G2 PRO için çok da geçerli değil gibi görünüyor. KUGOO G2 PRO’nun toz dayanıklılığı ve su sıçramalarına karşı direnci ise IP54 sertifikası ile ifade ediliyor. Özellikle hız ve sürüş sırasında kendinizi sürekli güvende hissedebileceğiniz bir elektrikli scooter arıyorsanız KUGOO G2 PRO bu açıdan ideal.

KUGOO G2 PRO Kullanıcı Yorumları

Eğer KUGOO G2 PRO’nun size uygun olduğunu düşünüyorsanız kullanıcı yorumları ile ilgili araştırma yapmanız da oldukça doğal. KUGOO G2 PRO yüksek motor gücünün çok iyi bir şekilde sürüş keyfine dönüşmesi için her ayrıntıya sahip. 10 inç büyüklüğündeki performans ve çekiş odaklı lastikler, çift disk fren sistemi, 8 inç platform, önde ve arkada ayrı ayrı sarsıntı engelleyici teknolojiler ile güven veren gövde yüksek hızlarda bile gönül rahatlığıyla seyahat etmenizi sağlıyor. KUGOO G2 PRO sert çizgileri ve yerden yüksekliği ile de güven veren bir elektrikli scooter seçeneği olmayı başarıyor. Yaklaşık 20 cm olan yerden yüksekliği istenmeyen engel geçişlerinde bile kontrolü elden bırakmamanızı ve istenmeyen kazara karışmamanızı sağlıyor. Özellikle kasis geçişleri ve bozuk yollarda KUGOO G2 PRO’nun oldukça olumlu kullanıcı yorumlarına sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Yüksek hızlara ulaşabilme avantajı akılcı bir gövde tasarımıyla bir arada olduğundan bu da onu sınıfındaki en iyi ve en hızlı elektrikli scooter modelleri arasında zirveye yerleştiriyor. KUGOO G2 PRO’nun şok emici teknolojileri aynı zamanda sarsıntı nedeniyle oluşabilecek servis ihtiyaçlarını da ortadan kaldırdığını vaat ediyor. Daha az sarsıntıya maruz kalan elektrikli scooter’lar bozuk yollarda kullanılsa bile daha az yıpranmış olacağından KUGOO G2 PRO bu noktada da avantajlı. Belirtilen teknik veriler KUGOO G2 PRO’nun 50 km menzile sahip olduğunu ifade ediyor ve günlük hayatta da aynı değerlere rahat bir şekilde erişilebiliyor.

Kugoo G2 Pro AydınlatmaKUGOO G2 PRO Farkları

Farklı metal tasarımı ve özellikle gece daha iyi fark edilmenizi sağlayacak yan aydınlatmalar gibi sıra dışı özellikleri standart olarak sunan KUGOO G2 PRO en rahat kullanılan elektrikli scooter olarak gösterilebilir. En karanlık ortamda bile yaklaşık 8 metrelik bir aydınlatma sağlayan LED far bile özellikle gece sürüşünü önemseyen kullanıcılar için oldukça önemli bir ayrıntı. Geniş bilgi ekranı, kolay erişimli aydınlatma ve korna tuşları ile gerçek bir taşıt sürüş rahatlığı yaşatıyor. Haklı olarak sağlam ve dayanıklı gövdesinin 23 kg’lık bir ağırlığı var ancak güçlü ve 10 inç lastikli elektrikli scooter’lar için bu ağırlığın normal olarak karşılanması gerekiyor. Ürünün katlanarak toplu taşıma araçlarına sokulmasında veya asansöre, otomobilin bagajına yerleştirilmesinde herhangi bir engel bulunmuyor. Biz özellikle KUGO G2 PRO’nun arkadan itişli bir elektrikli scooter olmasını sürüş keyfi açısından daha başarılı bulduk. Böylece özellikle gaza basıldığında güç daha iyi hissediliyor ve 800W motor gücünün gerçek anlamda ivmelenmesini hissedebiliyorsunuz. Yaklaşık 4-6 saat süren şarj aralığı güç ve batarya kapasitesi düşünüldüğünde oldukça iyi.

KUGOO G2 PRO Kampanya En Ucuz Fiyat

Teknoway olarak diğer tüm markalarda olduğu gibi KUGOO G2 PRO en ucuz fiyat konusunda da müşterilerimizi bekliyoruz. Dilerseniz İstanbul Kadıköy’deki mağazamıza gelerek test sürüşü yapabilir ve KUGOO G2 PRO’yu yakından inceleyebilirsiniz. Mağazamızda KUGOO G2 PRO’yu kampanyalı fiyatları ile taksitli satın alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!