Meka Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Meka Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 inç

Meka Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Meka Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Son dönemde birçok açıdan avantaj sunan elektrikli scooter’larda dolgu lastiklerin şişme lastiklere göre farkı anlaşıldıkça kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmeye başlandı. Scooter dolgu tekerleklerin en önemli farkı kullanıcıları scooter lastik tamiri gibi konularla uğraşmaktan kurtarmasıdır. Tabii dolgu lastiklerin avantajları patlamaz scooter lastiği olmaktan çok daha fazla. Bu durum son zamanlarda elektrikli scooter dolgu lastik konusunun kullanıcılar tarafından oldukça fazla araştırılmasına sebep oluyor.

Scooter’lar için yumuşak dolgu lastik modelleri sağladığı sürüş rahatlığı sayesinde  yükselen trend haline geldi. Dolgu lastikler aslında yeni bir ürün sayılmaz. Yani elektrikli scooter’lar için 8.5 inç dolgu lastik ve 10 inç dolgu lastik aslında hep vardı. Ancak üreticiler yaptıkları geliştirmeler ile dolgu lastikler şişme tekerlere göre daha avantajlı bir konuma geldi. Teknik servisimize ulaşan müşterilerimize Meka elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç olarak TW 85 öneriyoruz.

Patlamayan scooter lastikler hem her sürüş öncesi lastik havası kontrolü yapma gerekliliğini, hem de sürüş sırasında scooter lastiği patlar mı endişesini ortadan kaldırıyor. Meka elektrikli scooter’ınıza en uygun dolgu lastik seçimi ve en iyi dolgu lastik hangisi, scooter dolgu lastik tavsiyesi için TEKNOWAY ile iletişime geçebilirsiniz.

TW 85 Scooter Dolgu Lastik

Elektrikli scooter için dolgu lastik değişimi elbette bir zorunluluk değil. Ancak kullanmaya başladığınız andan itibaren faydalarınızı görebileceğiniz ve uzun vadede de çok daha ekonomik olacak bir işlemdir. Çünkü Meka scooter lastiklerinizi TW 85 dolgu lastiklerle değiştirme size sürüş konforu ve güvenliği sunmanın yanı sıra scooter lastik tamiri ücreti, scooter lastik değişimi kaç para, elektrikli scooter tekerlek servis fiyatı, şambrel iç lastik fiyatları, e-scooter için en ucuz dış lastik nerede, İstanbul’da elektrikli scooter tavsiyesi gibi gelecekte uğraşmak zorunda kalacağınız birçok sorundan da kurtarıyor.

Elektrikli scooter’a ilk defa dolgu lastik taktırırken dolgu lastik kaç yıl kullanılır veya dolgu lastik kaç km gider şeklinde sorular alabiliyoruz. Scooter dolgu lastik ömrü ile ilgili etkenler genellikle kullanım şartları ile ilgili olmak üzere çeşitlidir. Bunu belirleyen şartlar elbette değişken; ancak normal standartlarda bir kullanıcı için scooter dolgu lastik ömrü 10 bin km veya 10 yıl civarında olmaktadır. Şişme scooter lastik ömrü ise dolgu lastikler ile kıyaslandığında oldukça kısadır. Bunda şişme scooter lastiklerin yol şartlarına göre çok daha kolay eskimesi etkili olmaktadır. Birkaç kez patlayan şişme scooter lastiği iç lastik değişimi ve hatta dış lastik değişimi gerektirebilmektedir. Oysaki TW 85 scooter dolgu lastikler ile aşınma sorunu, patlama problemi, delinme, yırtılma, yarılma ve patlama sıkıntısı gibi karşılaşma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır.

Dolgu Lastik mi, Şişme Lastik mi?

Dolgu lastik mi, şişme lastik mi daha iyi daha önceleri göreceli cevabı olan bir soruydu. Çünkü şişme scooter lastiklerin yol tutuşu ve zemin titreşimini sürücüye yansıtmaması gibi avantajları olduğu bir gerçek. Buna rağmen şişme lastiklerin kolay patlayan veya havası kendiliğinden inen gibi dezavantajları bulunmaktadır. Dolgu lastikler ise patlamaz elektrikli scooter tekerleği olarak bilinen ancak sert hamur yapıları ile scooter için yıpratıcı ve zemin titreşimlerini kullanıcıya iletmesi sebebiyle yorucu olabiliyordu. Kullanıcıların tercihleri kendi kullanım şartlarına göre değişmekteydi.

Üreticiler teknolojinin de ilerlemesiyle daha yumuşak yeni nesil dolgu lastik hamuru ile daha önce yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırdılar.  Böylece scooter dolgu lastikler sürüş rahatlığı ve yol tutuşu olarak şişme lastik özelliklerine kavuştular.

Ayrıca dolgu lastik tasarımları petekli, delikli, çift sıra delikli ve hatta renkli olarak daha da gelişti. Dolgu lastiklerin katetikleri bu olumlu özellikler iler dolgu lastiğin in scooter’a zararı olur mu, dolgu lastikler scooter motorunu zorlar mı veya dolgu lastikler menzili kısaltır mı gibi sorunları ortadan kaldırdı. Netice olarak şişme lastiklerin dolgu lastikler karşısında hiçbir avantajı kalmadı. Hatta bu durumda şişme lastik kullanmak elektrikli scooterlara zarar verir konuma geliyor. Örnek vermek gerekirse ağırlık nedeniyle jantın yere yaklaşması ve engel geçişleri şişme scooter lastiklere en fazla zarar veren durumlar arasındadır.Meka Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 Inç

TW 85 Scooter Dolgu Lastik Fiyatları

Elektrikli scooter dolgu lastik fiyatları pahalı mı merak edilen konulardan biridir. Doğrusu scooter dolgu lastik fiyatı standart yani şişme lastik fiyatı ile kıyaslandığında daha yüksek kalıyor. Ancak TW 85 scooter dolgu lastikler kullanım süresi boyunca lastik tamiri ihtiyacı gibi bir durumla karşılaşılmayacağı için günün sonunda daha ucuza gelir. Şişme lastik tamir fiyatı, yeni iç lastik şambrel ücretine ek olarak scooter şişme lastik tamiri için zaman kaybı gibi faktörlerin hepsi göz önüne alındığında TW 85 scooter dolgu lastikler çok daha hesaplı bir tablo çizer.

Scooter dolgu teker fiyatları büyüklüğe göre değişmektedir. 8.5 inç ve 10 inç dolgu teker fiyatları birbirinden farklı ancak birbirine yakındır. Hatta yeni nesil delikli, petekli, oluklu veya çift sıra delikli dolgu teker fiyatları da biraz daha yüksektir çünkü sürüş rahatlığı adına büyük yeniliklere sahipler.

Diğer taraftan scooter renkli dolgu lastik fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Bazı kullanıcılar açık renk scooter lastiği nasıl temizlenir veya scooter dolgu lastik temizliği nasıl yapılır merak ediyor olabilir. Konuyla ilgili dolgu lastikleri sabunlu su ve ılık bez temizlemek yeterlidir. Tekerlek diş aralarına kaçan taşların temizliği ise fazla sivri olmayan bir cisim kullanılarak yapılabilir. İstanbul Kadıköy’de en ucuz dolgu scooter lastik fiyatları için TEKONOWAY’e uğramadan karar vermeyin.

TW 85 Dolgu Lastik Scooter Yorumlar

Günümüzde tüketiciler herhangi bir ürünü satın almadan önce internetteki kullanıcı yorumlarına bakıyor. Dolgu lastik kullanıcı yorumlarına bakıldığında çoğunlukla gayet olumlu yöndedirler.  Elbette elektrikli scooter’a göre dolgu lastik seçimi ciddi bir konudur. Sürücü ağırlığı, scooter gücü, sıklıkla kullanılan yolların özelliği ve scooter’ın kullanım amacı gibi birçok durum göz önünde bulundurularak lastik seçimi yapılmalıdır.

Her 8.5 inç dolgu tekerlek performansı aynı değildir hatta 10 inç dolgu tekerlek performansı modelden modele de fark edebilir. Bazen kullanıcılar dolgu teker değişimi sonrası scooter yavaşladı, scooter menzili düştü, scooter hata kodu veriyor, scooter fren mesafesi arttı, scooter daha geç duruyor, scooter freni daha zor tutuyor veya scooter daha zor hızlanıyor şeklinde şikayetler yaşayabiliyor. Dolayısıyla kullanıcılara evde dolgu teker değişimi videosu gibi videoları izleyerek lastik değişimi işlemleri yapmalarını kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Nasıl otomobilimizde yolda lastik patlamadığı sürece genel lastik değişimi işlemini biz yapmıyorsak, scooter’lar için de işinde uzman bir teknik servise giderek bu işlemi profesyonel bir yerde yaptırmalıyız.

Meka Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 Inç

Taksitli Scooter Dolgu Lastik Kampanya

TEKNOWAY olarak İstanbul’da en ucuz scooter dolgu lastik fiyatları konusunda bizden hizmet alabilirsiniz. Servisimizde taksitli olarak dolgu lastik değişimi yapabiliyoruz. Bu yüzden dolgu lastik kampanya fiyatlarımız hakkında bizi arayarak mutlaka bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Servisimizde İstanbul içi scooter dolgu teker taktırma işlemi dışında kargo ile scooter’a dolgu teker takma işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tüm ödemeleri kredi kartına taksitle yapabilme imkanı sunuyoruz. Ek olarakhizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize ücretsiz kargo avantajı sunuyoruz. Elektrikli scooter dolgu lastik ve diğer elektrikli scooter parçalarını 9 taksitli scooter lastiği veya 12 taksitle TEKNOWAY’den alabilirsiniz.

TEKNOWAY mağazamızda 2.el elektrikli scooter alımı-satımı da yapılmaktadır.  Dileyen müşterilerimiz mağazamızdaki çıkma, ikinci el, revize, onarım görmüş, refurbished veya yan sanayi scooter yedek parçalarına da bakabilirler. Bunların yanında servisimizde scooter’lar için çıkma dolgu lastik, ikinci el dolgu tekerlek ve kullanılmış dolgu lastik de olabiliyor.

İstanbul Scooter Dolgu Lastik Servisi

16 yıllık teknik servis olarak İstanbul Anadolu yakasında TEKNOWAY olarak elektrikli scooter’lar konusunda müşterilerimize profesyonel ve garantili hizmet sunmaktayız. Xiaomi, Volta, Nitro, Voit, Onvo, Citymate, Intouch, Meka, Cybersoul ,Bood, Renault ve daha birçok marka için aynı gün tamir ve garantili servis veriyoruz.

Elektrikli scooter’lar için uygun fiyatlı yedek parça fiyatları, elektrikli scooter modelleri için dolgu lastik seçenekleri ve en ucuz dolgu lastik taktırma fiyatları için bize 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Elektrikli scooter’larda dolgu lastiğe geçiş haricinde anakart tamiri, dashboard onarımı, motor arızası giderme, periyodik bakım, batarya kalibrasyonu, şarj aleti tamiri, fren teli değişimi, gidon göbek ayarı, balans ve titreşim ayarı gibi konularda da İstanbul’un en iyi scooter servisi olarak gösterilen TEKNOWAY’e ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!