NAVEE N65 Elektrikli Scooter 10 İnç Dış Lastik Değişimi Fiyatı

İstanbul elektrikli scooter tamiri servisi

NAVEE N65 Elektrikli Scooter 10 İnç Dış Lastik Değişimi Fiyatı

NAVEE N65 Elektrikli Scooter 10 İnç Dış Lastik Değişimi Fiyatı

Her geçen gün daha da yaygınlaşan elektrikli scooter’lardaki talep artışını gören üreticiler boş durmuyor. Yerli veya yabancı birçok farklı marka veya modelde elektrikli scooter’ı internet araştırmalarında veya yollarda görmek mümkün.

Yakın dönemde ise parlayan yeni bir model var ki birçok scooter kullanıcısı veya meraklısının dikkatini çektiğini düşünüyoruz. Bahsettiğimiz model NAVEE N65. NAVEE kimin markası ya da NAVEE nerenin markası diye merak edenleri daha fazla merakta bırakmayalım. NAVEE Xiaomi’ye ait bir marka ve 2022’ye yaklaşırken piyasaya çıktı. NAVEE N65 piyasaya çıktıktan kısa bir zaman sonra tüm dünyada kısa sürede hayran kitlesini oluşturdu. Modelin ilk etapta satış yerleri, trendlerni en fazla takip edildği Kuzey Amerika ve Batı Avrupa gibi pazarlar olarak düşünülmüştür. NAVEE N65 elektrikli scooter’ı bugün Türkiye pazarında görmenin scooter meraklıları için oldukça sevindirici bir haber olduğunu düşünüyoruz.

NAVEE N65’in parlamasında elbette sahip olduğu teknik özellikler ve sunduğu avantajlar büyük rol oynuyor. Örneğin NAVEE N65’in model adının temelinde, cihazla yapılabilen menzil değeri rol oynamaktadır. Normal şartlarda elektrikli scooter’ların 40 km’ye varan menzil değerleri bulunmaktadır. NAVEE N65 ise tek bir şarj ile 65 km menzil yapabilmektedir ki bu birçok rakibinin üstünde bir rakamdır.

NAVEE N65’in normalin üzerinde menzil yapabilmesinde tek bir turda daha fazla mesafe elde edebilen 10 inç tekerleklerinin büyük payı vardır. Cihazın 10 inç bir tekerleğe tek bir tur attırmak için gerekli olan daha güçlü motor gereksinimini firma, 500W gücünde bir motor ile karşılıyor. Elektrikli scooter’ların birçoğunun 250W-350W motor gücüne sahip olduğunu özellikle belirtmek isteriz. NAVEE N65’in güçlü motorunun sağladığı sürüş rahatlığı sayesinde kısa sürede hızlanabilir, 25 km’lik en yüksek hıza çok daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilir ve çok daha rahat yokuş çıkabilirsiniz.

NAVEE N65 güçlü motoru ve 10 inç tekerlekleri ile 23.5 kg gibi normalin üstünde ağırlığa sahip olabilir. Ancak sahip olduğu farklılıkların sağladığı benzersiz sürüş ve menzil avantajları için buna değeceğini unutmamak gerekir.

 NAVEE N65 Teknik Özellikler

NAVEE N65 en yüksek hız miktarı olarak 25 km/s sunsa da Kuzey Avrupa modeli 32 km/s olarak ayarlanmış durumda. Motor gücü nedeniyle teknik özellik tablosu verileri 25 derece eğimin rahat çıkılabildiğini ifade ediyor.

Öne çıkarılması gereken diğer özelliklerinden biri ise taşıma kapasitesinin 120 kg seviyesinde olması. Bu demek oluyor ki zorunlu durumlarda iki kişi bile NAVEE N65 elektrikli scooter’a binebilir. Ayrıca bu ağırlık seviyesindeki kullanıcılar için de gözden kaçırılmaması gereken bir model alternatifi olarak NAVEE N65 öne çıkabiliyor.

NAVEE N65 teknik özellik tablosu verilerinin gösterdiğine göre 2-3 cm’lik engel geçişlerini sarsmadan rahat bir şekilde geçebiliyor. Örnek vermek gerekirse sürüş yolundaki alçak banketler, bozuk yol veya yoldaki taşlar kullanıcıya rahatsızlık vermeden gidilebiliyor. NAVEE N65’nin bu üstün performansını yüksek motor gücü ve 10 inç lastikleri ile başarıyor. Sadece cihaz şişme lastikler ile geldiğinden uzun ömürlü olamayacaklarını göz ardı etmemelisiniz. Bu yüzden elektrikli scooter teknik servisi TEKNOWAY’i ziyaret ederek 10 inç patlamayan dolgu lastik alternatiflerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

NAVEE N65 Teknik Özellik Tablosu
Ölçüler 1190 x 510 x 1220 mm (sürüş), 1210 x 205 x 460 mm (taşıma)
Net Ağırlık 23.5 kg
Taşıma Kapasitesi 120 kg
En Yüksek Hız 32 km/s
Menzil 30-65 km arası
Tırmanma Açısı 25 derece
Sürüş Uygunluğu En fazla 2-3 cm engel
Lastik 10 inç şişme lastik
Sönümleme Ön ve arka lastik
Ses 70 dB’den az
Koruma Sınıfı IPX4
Fren Sistemi Ön (elektromanyetik motor freni) ve arka (disk fren)
Motor Gücü 500W
Şarj Adaptörü 54.6V / 2A
Batarya 48V / 12.5Ah
Şarj Süresi 7-8 saat

NAVEE N65 10 Dış Lastik Tamiri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi NAVEE N65 tüm üstün özelliklerine rağmen şişme lastiklerle geliyor. 10 inç şişme lastiklerle gelen NAVEE N65, menzil üstünlüğüne rağmen lastikleri zaman içerisinde yıpranabilir ve patlayabilir. Şişme lastikler yol şartları, çivi, cam veya metal parçalar yüzünden yırtılabilir veya patlayabilir. Bu tarz lastik hasarları sebebiyle NAVE N65 lastik tamiri ihtiyacı ortaya çıkar.

Elektrikli scooter lastik patlamalarında ilk aşamada hasar gören ya da patlayan yerin dış lastik mi yoksa iç lastik mi olduğunun belirlenmesi gerekir. Lastik patlaması iç lastiğe bir şey batması neticesinde delinmesi veya şambrel dediğimiz bu parçanın herhangi bir şekilde yırtılması demektir. Dış lastik dediğimiz, zemin ile bağlantıyı sağlayan ve içi hava dolu olan iç lastiği koruyan kısımdır.

NAVEE N65 dış lastik tamir işlemi nasıl yapılır merak edilen konulardan biridir. Dış lastik iç lastiği koruyan bir kabuk gibidir. Bu sebeple dış lastik delinir, erir veya yırtılır. Bu gibi hasarların ise tamir imkanı yoktur. Dolayısıyla NAVEE N65 elektrikli scooter lastik değişimi şart olur. NAVEE N65 elektrikli scooter 10 inç dış lastik değişimi fiyatı uygundur. Bununla birlikte çok kısa sürede gerçekleştirilebilir.

Navee N65 Elektrikli Scooter 10 İnç Dış Lastik Değişimi Fiyatı

NAVEE Teknik Servis Lastik Fiyatları

Elektrikli scooter lastik fiyatlarını ele aldığımızda, 10 inç elektrikli scooter tekerlek fiyatları doğal olarak 8.5 inç scooter lastik fiyatları ile kıyaslandığında daha yukarıdadır. Bunun başlıca nedeni elbette imalatında kullanılan malzemenin daha fazla olmasıdır. Diğer nedeni ise 10 inç scooter lastiklerin piyasada çok fazla yaygın olmamasıdır. 10 inç elektrikli scooter’larda yol tutuşu ve sürüş rahatlığı fark edilir şekilde 8.5 inç elektrikli scooter’lardan iyidir.

TEKNOWAY olarak elektrikli scooter lastik tamiri konusunda en iyi teknik servis hizmetini ücretsiz kargo avantajı ile tüm Türkiye’ye sunuyoruz. NAVEE N65 elektrikli scooter 10 inç dış lastik değişimi fiyatı yaklaşık 350 TL seviyesindedir. NAVEE N65 elektrikli scooter iç lastik tamiri fiyatı ise yaklaşık olarak 200 TL’dir. 10 inç iç lastik yama fiyatı elbette daha uygun olmaktadır. Ancak 10 inç yeni şambrel fiyatı da düşük fiyatlı ve özellikle can güvenliği açısından düşünüldüğünde verilmesi gerekli bir seviyededir. TEKNOWAY olarak müşterilerimize montaj dahil en düşük fiyat garantili hizmet sunuyoruz. NAVEE teknik servis numarası üzerinden veya WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak güncel lastik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!