Onvo OV-RX-5 Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

Onvo OV-RX-5 Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

Onvo OV-RX-5 Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

Elektrikli scooter’lar özellikle büyük şehirlerde sabahları işe veya diğer önemli yerlere giderken trafik sıkışıklığından ve buna bağlı gecikmelerden kaçmak isteyenler için adeta bir kurtarıcı oldu. Yazımızda 2400W gibi oldukça yüksek bir motor gücüyle 60 km hıza ulaşarak ve tek bir şarjla 70 km gibi iddialı bir menzil yaparak rakiplerinden sıyrılan Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter’lardan bahsedeceğiz.

Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter, kısa bir süre içinde konforlu bir sürüşle kayda değer mesafelere hızlı bir şekilde ulaşabileceğinizi vadediyor. Ancak, Onvo OV-RX-5 gibi yüksek performanslı scooterlarınızda yaşayabileceğiniz teknik sorunlar, bu deneyimi sekteye uğratabilir. İşte bu noktada, profesyonel ve güvenilir bir tamir servisine ihtiyaç duyarsınız. Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter tamiri servisi bu yazımızın konusu.

Onvo Ov Rx 5 Elektrikli Scooter Tamiri Servisi1

Onvo OV-RX-5 Lastik Değişimi

Lastikler yolla aranızdaki tüm bağlantıyı sağlayan parçalardır. Bu nedenle tıpkı otomobiller ve motosikletlerde olduğu gibi belirli aralıklarla değişmesi gerekir. Değişmesi gereken lastikleri azalan diş derinliğinden veya yol tutuşu performansındaki düşüşten anlayabilirsiniz. Lastik patlamalarında ise öncelikle hasarın dış lastikte mi yoksa iç lastikte mi olduğunun anlaşılması gerekir. Ancak iç lastik delinmiş ya da yırtılmış ise lastiğin patladığından bahsedebiliriz. 10 inç şişme lastiklerle gelen Onvo OV-RX-5  lastik fiyatları konusunda servisimiz size en uygun ve en ucuz fiyatı verecektir. Lastik değişimi sırasında frenleriniz de kontrol edilip ayarlanarak ve gerekiyorsa balata gibi parçaları değiştirilerek size teslim edilir.

İç Lastik Değişimi

Lastik patladı teşhisinin konulması için hasarın iç lastikte olması gerektiğinden bahsetmiştik. Lastik tamiri için ise yapılabilecek iki alternatif vardır. Bunlardan ilki olan lastik yaması uzman bir teknik serviste yapılabilir. Diğeri olan kesin ve sorunu tamamen ortadan kaldıran çözüm iç lastik değişimidir. Teknoway olarak scooter’ların belli bir hızda ve trafikte diğer taşıtlarla beraber kullanıldığını göz önüne aldığımızda lastik değişimi yapılmasını çok daha sağlıklı buluyoruz. Güvenli sürüş elektrikli scooter’lar için de her şeyden önde gelen ilk sıradaki şarttır.

Dış Lastik Değişimi

Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter’ların 10 inç şişme lastiklerle geldiğinden bahsetmiştik. Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter dış lastik değişimi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Kullandığınız yol nedeniyle dış lastik gereğinden fazla yıpranabilir veya yabancı cisim batması sonrasında dış lastik delinebilir. Bu ve bu gibi durumlarda tek çare Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter dış lastik değişimi işlemidir. Eğer elektrikli scooter için patlamayan lastik satın almak istiyorsanız TeknowaY olarak dolgu lastik çeşitlerimizle scooter’ınıza bu yeniliği de kazandırabiliriz. Patlamayan lastiklerde hava olmadığından kesinlikle ve kesinlikle yabancı cisimlere karşı normal lastikler kadar hassas değiller fakat düz olmayan zeminlerdeki sarsıntıları size daha fazla hissettirirler. Günlük kullandığınız yol kilit taş veya parke taş zemin ise bu durumu gözden geçirmelisiniz.

Onvo OV-RX-5 Ekran Değişimi

Özellikle yağmura maruz kalma sonrasında ilk zamanlarda olmasa bile ilerleyen dönemlerde oksitlenmeye bağlı olarak Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter ekran arızası meydana gelebilir. Eğer Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter ekranda görüntü gitti, ekran gidip geliyor, ekranda karışık yazılar çıkıyor şeklinde sorunlar yaşıyorsanız sıvı temasının daha büyük sorunlara yol açmaması için servisimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Servisimizde öncelikle ekranın enerjisini keserek daha büyük kısa devre gibi sorunların oluşmasını engelliyor ve ekranın kuruması için gereken desteği sağlıyoruz. Eğer kuruma sonrasında ekran tutarsız çalışmaya devam ediyorsa yani kurtarılma şansı yok denecek kadar az ise o zaman Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter ekran değişimi yapmaktan başka çare yok demektir. Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter ekran bozuldu dememek için mutlaka ekran koruyucu kılıf kullanmanızı tavsiye ederiz.

Onvo Ov Rx 5 Elektrikli Scooter Tamiri Servisi2

Onvo OV-RX-5  Freni

Elektrikli scooter’larda en önemli parçalar frenlerdir ve tam tabiri ile frenler ihmale gelmez. Eğer Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter’da frenler tutmuyor veya ilk günkü gibi değil şeklinde bir düşünceniz varsa mutlaka en kısa sürede kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Frenler zamanla ayar kaçırabilirler ve en küçük sıkmalarda dahi yavaşlama hissini vermek zorundadırlar. Eğer dibine kadar sıkmanıza rağmen tam anlamıyla ciddi bir yavaşlama sağlanamıyorsa Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter fren ayarı nasıl yapılır merak ediyor olabilirsiniz. Fren ayarı genelde kullanıcıların evde yapamayacağı hassas bir konudur. Çünkü fren ayarında hem balata, hem de diskin sağlığı kontrol edilmeli, ayrıca fren kolunun ve telinin sağlamlığı gözden geçirilmelidir.

Onvo OV-RX-5  Elektrikli Scooter Şarj Aleti Fiyatı

Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter şarj aleti fiyatı özellikle şarj aletini kaybetme, şarj aleti bozulması, ikinci bir şarj aleti alma isteği gibi durumlarda araştırılıyor. Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter şarj aleti bozuldu şikayetini almak biraz zordur. Genelde şarj aletlerinin kablosu koptu, girişi bozuldu veya temassızlık şeklinde şikayetleri olur. Öncelikle piyasadaki isimsiz ve ne olduğu belli olmayan seviyedeki yan sanayi Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter şarj aleti modellerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Satın alacağınız şarj aleti mutlaka voltaj ve amper olarak Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter’a uygun şarj aleti olmalıdır. Servisimizde satışa sunulan tüm elektrikli scooter şarj aletleri iki sene birebir değişim garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Unutmayın ki doğru şarj aleti hem bataryanın, dolaylı olarak elektrikli scooter’ınızın kullanım ömrünü doğrudan etkileyecektir.

Onvo OV-RX-5  Park Ayağı

Birçok elektrikli scooter’da olduğu gibi Onvo OV-RX-5 elektrikli scooter’da da park ayağı hassas bir parça. Özensizce kullanımı veya küçük dikkatsizlikler kırılmasına yol açabilir. Onvo OV-RX-5 scooter park ayağının nazik ve bilinçli şekilde açılıp kapatılması gerekli. Scooter’ı park ederken en büyük yardımcılardan biri olan bu parçanın tamiri ne yazık ki mümkün değildir. Bu nedenle servisimize ulaşıp Onvo OV-RX-5 scooter park ayağı tamiri soran kullanıcılara ancak değişim olabileceği konusunda bilgi veriyoruz. Eğer Onvo OV-RX-5  scooter’da park ayağı gevşedi veya park ayağı oynuyor gibi sorunlar yaşıyorsanız sıkılaştırılma işlemi için mutlaka bize ulaşmanızı öneriyoruz. Aksi halde kısa süre içinde kırılacak ve size parça değişimi masrafı çıkartacaktır.

Onvo Yetkili Servis

Teknoway olarak Türkiye yetkili servisi olduğumuz markalardan biri de Onvo’dur. Bu yüzden herhangi bir tamir, yedek parça veya bakım ihtiyacına çok hızlı cevap verebiliyoruz. Servisimizde Onvo OV-RX-5  elektrikli scooter periyodik bakımı vermekteyiz. Ayrıca periyodik bakım sırasında Onvo OV-RX-5 scooter bakım kontrolleri yapılmakta ve eskiyen ile değişmesi gereken parçalar hakkında müşterilere bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Yılların teknik bilgi birikimiyle ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla Teknoway İstanbul elektrikli scooter tamircileri arasında en çok tavsiye edilenlerden biridir. Tavsiye dilen bir teknik servis konumuna gelmek yaptığınız işin kaliteli, zamanında ve aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını da gerektirir. En ucuz scooter yedek parçaları konusunda değişmez bir adres haline gelen firmamızda elektrikli scooter tamiri konusunda uzman teknisyenlerimizle Onvo elektrikli scooter bakımı, scooter arıza tespiti, scooter lastik değişimi, scooter batarya testi gibi işlemler yapılmaktadır.

Günümüzün popüler işlerinden biri haline gelen scooter tamircisi olmak ciddi bir iştir. Kapısında elektrikli scooter tamircisi yazan her işletmeye güvenmemelisiniz. Teknoway İstanbul’da elektrikli scooter tamircisi olarak Kadıköy bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kargo ile elektrikli scooter tamiri hizmeti de sunmaktadır. Onvo yetkili servisi olarak Teknoway’e tereddütsüz güvenerek cihazınızı teslim edebilirsiniz.

Onvo Ov-Rx-5 Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

Onvo Servisi İstanbul

Onvo olarak elektrikli scooter tamiri servisi olarak yedek parça çeşitliliği, aynı gün teslimat ve garantili işçilik anlayışı kapsamında müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. TeknowaY, Onvo Türkiye İstanbul servisi olarak hizmet vermektedir ve müşterilerine en hızlı çözümü sağlamaktadır.  Onvo yedek parça temini gibi işlerle zaman kaybetmeden aynı gün tamir yaptırarak ürününüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.  İstanbul scooter tamircisi olan Teknoway, İstanbul dışındaki müşterileri için de tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo imkanı ile Onvo elektrikli scooter tamiri hizmeti sunmaktadır.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!