Onvo Scooter Servisi İstanbul

onvo-scooter-servisi-istanbul

Onvo Scooter Servisi İstanbul

Onvo Scooter Servisi İstanbul

Elektrikli scooter’ların trafik ve park sorunundan kurtarması sebebiyle özellikle büyük şehirlerde ve kısa mesafelere kolaylıkla gidilebildiği için sayfiye yerlerinde yaygınlaşmasının ardından, bugün geldiğimiz noktada yollarda çok daha fazla scooter ile karşılaşıyoruz. Elektrikli scooter’lara olan yoğun ilgi ve talep scooter marka ve modellerinin de artmasına sebep oldu. Hem kolay taşınabilirliği, hem de çevreci ve ekonomik olmaları sebebiyle Onvo scooter bu markalar arasında en fazla öne çıkanlardan biridir. Estetik görünümü ve kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çeşitleriyle farklı seçenekler sunan Onvo elektrikli scooter’lar da her taşıt gibi aralıklı bakım ve tamir işlemlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu yazımızda Onvo scooter servisi İstanbul konusunu ele alıyoruz.

35 yıllık bir yerli teknoloji firması tarafından kurulan Onvo, tecrübesini ve kalitesini yansıttığı elektrikli scooter alanında da her talebe ve her zevke uygun ürünleriyle kısa zamanda tüketicilerin ilgisini çekti. 16 yıllık teknik servis deneyimimiz ve bilgi birikimimizle uzman teknik personeli tarafından ileri teknoloji ekipmanlarla Onvo scooter servisi İstanbul olarak da hizmet sunuyoruz. Beş katlı mağazamız TEKNOWAY İstanbul Anadolu yakasının esnaf yoğunluğu ve ulaşım kolaylığı ile en merkezi noktalarından biri sayılan Kadıköy’de bulunmaktadır.

Lastik Değişimi

Scooter’ın sürüş esnasında yolla aradaki tüm bağlantıyı sağlayan lastikler, elektrikli scooter’ın en önemli parçalarından biridir. Bu nedenle tıpkı otomobiller ve motosikletlerde olduğu gibi belirli aralıklarla değişmesi gerekir. Lastiklerin değişim zamanının geldiğini diş derinliğinin azalmasından veya yol tutuşundaki performans düşüklüğünden anlamak mümkündür. Onvo scooter lastik patlama durumunda öncelikle hasarın dış lastikte mi yoksa iç lastikte mi olduğunun belirlenmesi gerekir. İç lastiğin delinmesi veya yırtılması halinde lastik patladı denilebilir. Modeline göre 8 inç veya 10 inç şişme lastiklerle gelen Onvo lastik fiyatları olarak servisimizin size en uygun ve en ucuz fiyatı vereceğinden şüpheniz olmasın. Teknik servisimizdeki lastik değişimi sırasında scooter frenleri de mutlaka kontrol edilip ayarlanır ve ayrıca lüzum varsa balata gibi parçalar değiştirildikten sonra müşteriye teslim edilir.

İç Lastik Değişimi

Onvo scooter lastik patladı teşhisinin konulması için iç lastiğin hasarlı olması gerektiğini bir önceki bölümde belirttik. Lastik tamiri için ise tercih edilebilecek iki alternatiften bahsedebiliriz. Bunlardan ilki olan lastik yaması uzman bir teknik serviste yapılabilir. Diğeri olan kesin ve sorunu tamamen ortadan kaldıran çözüm iç lastik değişimidir. TEKNOWAY olarak scooter’ların belli bir hızda ve trafikte diğer taşıtlarla beraber kullanıldığını düşündüğümüzde scooter lastik değişimi yapılmasının tercih edilmesi gerektiğini söylememiz gerekir. Çünkü elektrikli scooter kullanımında güvenli sürüş sağlayacak şartları yerine getirmek çok önemlidir.

Dış Lastik Değişimi

Onvo elektrikli scooter dış lastik değişimi farklı nedenlerin sonucunda gerekebilir. Bunlardan en yaygın olanı, kullanılan yol sebebiyle dış lastik çok fazla yıpranabilir veya sivri bir cisim batması yüzünden dış lastik delinebilir. İşte bu ve benzeri durumlar sebebiyle dış lastik değişimi şart olur. Teknoway olarak müşterilerimize lastik patlaması ve lastik yıpranması derdinden kurtaran dolgu lastikleri öneriyoruz.  Patlamayan lastiklerde hava olmadığından kesinlikle ve kesinlikle yabancı cisimlere karşı normal lastikler kadar hassas değiller fakat düz olmayan zeminlerdeki sarsıntıları size daha fazla hissettirirler. Bu sebeple sık kullandığınız yol kilit taş veya parke taş zemin ise dolgu lastik kullanımını sizin tercihinize bırakıyoruz.

Onvo Ekran Değişimi

Elektrikli scooter ekranlarında özellikle yağmura maruz kalma yüzünden ilk başta kendini göstermese bile daha sonraki dönemlerde oksitlenme yüzünden Onvo elektrikli scooter ekran arızası ortaya çıkabilir. Onvo elektrikli scooter ekranda görüntü gitti, ekran gidip geliyor, ekranda karışık yazılar çıkıyor şeklinde sıkıntılar ile karşılaşıyorsanız sıvı temasından şüphelenebilirsiniz. Böyle bir durumda sorunun daha da büyümemesi için servisimizi ziyaret etmeniz yerinde olur. Servisimizde öncelikle ekranın enerjisini keserek daha büyük kısa devre gibi sorunların oluşmasını engelliyor ve ekranın kuruması için gereken desteği sağlıyoruz. Eğer kuruma sonrasında ekran tutarsız çalışmaya devam ediyorsa yani kurtarılma şansı yok denecek kadar az ise o zaman Onvo elektrikli scooter ekran değişimi yapmaktan başka çare yok demektir. Onvo elektrikli scooter ekran bozuldu benzeri durumları yaşamamanın yolu ekran koruyucu kılıf kullanmaktan geçer. Dolayısıyla kılıf kullanmaya dikkat etmenizi öneriyoruz.

Onvo-Scooter-Servisi-Istanbul

Onvo Freni

Elektrikli scooter’larda en önemli parçalar frenlerdir ve tam tabiri ile frenler ihmale gelmez. Eğer Onvo elektrikli scooter’da frenler tutmuyor veya ilk günkü gibi değil şeklinde bir düşünceniz varsa mutlaka en kısa sürede kontrol ettirmenizi tavsiye ediyoruz. Frenler zamanla ayar kaçırabilirler ve en küçük sıkmalarda dahi yavaşlama hissini vermek zorundadırlar. Eğer dibine kadar sıkmanıza rağmen tam anlamıyla ciddi bir yavaşlama sağlanamıyorsa Onvo elektrikli scooter fren ayarı nasıl yapılır merak ediyor olabilirsiniz. Fren ayarı genelde kullanıcıların evde yapamayacağı hassas bir konudur. Çünkü fren ayarında hem balata, hem de diskin sağlığı kontrol edilmeli, ayrıca fren kolunun ve telinin sağlamlığı gözden geçirilmelidir.

Onvo Elektrikli Scooter Şarj Aleti

Onvo elektrikli scooter şarj aleti gereksinimi çoğunlukla şarj aletini kaybetme, şarj aleti bozulması, ikinci bir şarj aleti alma isteği gibi durumlarda ortaya çıkıyor. Çünkü Onv elektrikli scooter şarj aleti bozuldu çok fazla rastlanılacak bir durum değildir. Genelde şarj aletlerinin kablosu koptu, girişi bozuldu veya temassızlık şeklinde şikayetleri olur. Öncelikle piyasadaki isimsiz ve ne olduğu belli olmayan seviyedeki yan sanayi Onvo elektrikli scooter şarj aleti modellerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Satın alacağınız şarj aleti mutlaka voltaj ve amper olarak Onvo elektrikli scooter’a uygun şarj aleti olmalıdır. Servisimizde satışa sunulan tüm elektrikli scooter şarj aletleri iki sene birebir değişim garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Şuna mutlaka dikkat edin, doğru şarj aleti kullanmanın hem bataryanın, hem de dolaylı yoldan elektrikli scooter’ın ömrüne olumlu yönde katkısı olacaktır.

Onvo-Scooter-Servisi-Istanbul

Onvo Park Ayağı

Onvo elektrikli scooter park ayağı , çoğu elektrikli scooter’da da olduğu üzere oldukça hassas bir parçadır. Dikkatli ve özenli kullanılmadığı zaman kolayca kırılabilmektedir. Onvo scooter park ayağını her zaman nazik bir şekilde açıp kapatmaya özen göstermek gerekir. Scooter’ı park ederken en büyük yardımcılardan biri olan bu parçanın tamiri ne yazık ki mümkün değildir. Bu nedenle eğer park ayağı kırılmış ise Onvo scooter park ayağı değişimi gerekir. Onvo elektrikli scooter park ayağı gevşedi veya park ayağı oynuyor gibi sorunlar yaşıyorsanız vakit kaybetmeden teknik servisimize uğrayarak park ayağını sıkılaştırmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi durumda park ayağının yakın zamanda kırılarak, değişim için masraf çıkarması yakındır

Onvo Yetkili Servis

TEKNOWAY olarak Türkiye yetkili servisi olduğumuz markalardan biri de Onvo’dir. Bu yüzden herhangi bir tamir, yedek parça veya bakım ihtiyacına çok hızlı cevap verebiliyoruz. Servisimizde Onvo elektrikli scooter periyodik bakımı vermekteyiz. Ayrıca periyodik bakım sırasında Onvo scooter bakım kontrolleri yapılmakta ve eskiyen ile değişmesi gereken parçalar hakkında müşterilere bilgi aktarımı yapılmaktadır.

TEKNOWAY olarak 16 yılın teknik bilgi birikimiyle ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla İstanbul elektrikli scooter tamircileri arasında en çok tavsiye edilenlerden biridir. Tavsiye dilen bir teknik servis konumuna gelmek yaptığınız işin kaliteli, zamanında ve aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını da gerektirir. En ucuz scooter yedek parçaları konusunda değişmez bir adres haline gelen firmamızda elektrikli scooter tamiri konusunda uzman teknisyenlerimizle Onvo elektrikli scooter bakımı, scooter arıza tespiti, scooter lastik değişimi, scooter batarya testi gibi işlemler yapılmaktadır.

Günümüzün popüler işlerinden biri haline gelen scooter tamircisi olmak ciddi bir iştir. Kapısında elektrikli scooter tamircisi yazan her işletmeye güvenmemelisiniz. TEKNOWAY İstanbul’da elektrikli scooter tamircisi olarak Kadıköy bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye kargo ile elektrikli scooter tamiri hizmeti de sunmaktadır.Onvo yetkili servisi olarak TEKNOWAY’e tereddütsüz güvenerek cihazınızı teslim edebilirsiniz.

Onvo Servisi İstanbul

Teknik servisimizde piyasadaki birçok markanın elektrikli scooter yedek parça çeşitliliği avantajı, tamir durumunda aynı gün teslimat ve garantili işçilik anlayışı kapsamında müşterilerimize hizmet veriyoruz. TEKNOWAY olarak Onvo elektrikli scooter İstanbul servisi olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti en hızlı çözüm yoluyla sunuyoruz.  Onvo yedek parça temini gibi işlerle zaman kaybetmeden aynı gün tamir yaptırarak ürününüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz için de tüm Türkiye’den ücretsiz kargo imkanı ile Onvo elektrikli scooter tamiri yaptırma imkanı sağlıyoruz. Bize ulaşmak için 0 (537) 958 02 02  no’lu telefonumuz üzerinden TEKNOWAY müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi ile görüşebilir; Onvo elektrikli scooter tamiri ve Onvo scooter tamir fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!