Teknoway Mağazası Açmak İstiyorum

iPhone Ahize ve Hoparlör Cızırtı Giderme

Teknoway Mağazası Açmak İstiyorum

Günümüzde birçok sektörde olduğu gibi 7’den 70’e herkesin ilgi gösterdiği bir diğer sektörü olan cep telefonları için de kurumsallaşma büyük bir katma değer sağlıyor. Müşteriler iyi bir ortamda ağırlanmak, profesyonel bir hizmet almak, bilgilendirilmek ve fiyatlar konusunda şeffaf davranan işletmeleri tercih etmeye özen gösteriyor. Özellikle cep telefonu pazarının kalbi olarak gösterilen İstanbul Kadıköy’de bugün kurumsallaşma yolunda oldukça iyi bir noktaya gelmiş olan birçok firmaya rastlayabilirsiniz. Teknoway ise cep telefonu sektöründe kurumsallaşma ve bayilik adımlarını atan Kadıköy’ün ilk cep telefonu firmalarından biri olma özelliğine sahiptir. En merkezi yerlerden ve yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu Söğütlüçeşme Caddesi’nde beş katlı bir mağazada hizmet veren Teknoway’de cep telefonu aksesuar satışı, sıfır cep telefonları, ikinci el garantili cep telefonu satışı, cep telefonu profesyonel teknik servis ve tamir imkanları, elektrikli scooter alım-satım ve servis hizmetleri gibi birçok hizmet kurumsal bir çerçevede veriliyor.

Cep telefonu bayilik hizmeti veren firmaların yetersiz olan hizmetleri bu sektörde kurumsallaşarak kendisini geliştiren ve iyi noktalara gelen küçük çaptaki işletmeleri artık devlerle rekabet edebilir hale getirdi. Kurumsallaşma adımlarını düzgün şekilde atan ve birçok rakibi tarafından örnek alınan ve hatta taklit edilmeye çalışılan Teknoway’de müşterilerin teknik servis işlemleri sırasında zaman geçirebileceği bir çay kahve salonu, içecek ikramları, kurumsal renklerde üniformalara sahip çalışanlar ve dekorasyon gibi önemli ayrıntılar yer almaktadır. Telefonunuzu teknik servis için bize teslim ettiğinizde tüm onarım süreci hakkında ve hangi parçaların kullanılacağı, ne kadar işçilik ücreti ödeneceği gibi merak edilen soruları gönül rahatlığı ile sorarak bilgi alabilirsiniz. Teknoway ayrıca Türkiye çapında neredeyse her ilden gelen birçok cep telefonunun aynı gün tamirini yaparak müşterilere geri göndermektedir. Ücretsiz çift yönlü kargo ile tamir hizmeti sunan firmamızda ulaşan cihazların aynı gün tamirleri yapılarak kargo iade kodları müşterilere bildirilmektedir.

Bayilik Sartlari 768X1199 1

Teknoway Hakkında

Teknoway şu anda Türkiye’nin en iyi cep telefonu özel teknik servisidir ve elektrikli scooter tamir ve bakım konularında da benzersiz bir hizmet ayrıcalığını müşterilere sunmaktadır. Teknoway mağazasında yenilikçi aksesuar seçeneklerini inceleyebilir, ikinci el cep telefonu alım-satımı yapabilir, telefonunuzu tamir ettirebilir veya elektrikli scooter’lar konusunda da benzer hizmetleri alabilirsiniz. Türkiye’de cep telefonu sektörünün merkezi olarak kabul edilen İstanbul Kadıköy’de hizmet veren Teknoway aynı gün ekran değişimi ve acil kırık ön cam değişimi gibi kategorilerde gerçekleştirdiği tamir hizmetleriyle büyük bir marka bilinirliği elde etmiştir. Bugün Apple’ın kendi yetkili servisinde bile kırık ön cam değişimi yapılamazken Teknoway size gelişmiş teknik servis imkanlarıyla ekranı değiştirmeden ön cam değiştirme yani daha uygun fiyatlı tamir yapabilme ayrıcalığını sunmaktadır. Teknoway İstanbul içi (Gebze dahil) moto-kurye ile aynı gün içinde telefon tamiri, nakit ödeme ile moto-kurye ile telefon alımı, ücretsiz kargo ile telefon tamiri gibi yenilikçi birçok hizmeti sektöre sunarak hizmet ağını geliştirmiş ve birçok firmaya da bu konuda örnek olmuş bir markadır.

Teknoway Teknik Servis İmkanları

Teknoway sektörünün en yenilikçi teknik servis imkanlarını sunmaktadır. Teknik servis anlayışımız  aynı gün içerisinde tamir işlemini gerçekleştirmeye ve müşterileri bekletmemeye odaklıdır. Uzman teknik personelimiz ve deneyimli uzmanlarımız ile arıza durumu fark etmeksizin tüm cep telefonu ve elektrikli scooter’ların tamir işlemlerini aynı gün gerçekleştirerek müşterilere teslimatını sağlamaktayız. Genelde yetkili servislerde yaşanan günlerce bekleme süreci Teknoway’de yaşanmamaktadır; fakat cep telefonu anakart arızası veya elektrikli scooter motor arızası gibi onarım süreci daha uzun olan işlemlerde süre birkaç günü bulabilmektedir. Teknoway uzman teknik servis anlayışı parçayı doğrudan değiştirme yerine tamir etmeye odaklıdır. Böylece hem gereksiz yere parça değişikliği yaparak yüksek yedek parça ücretleri çıkamamış oluyor, hem de ülke ekonomisine katkı sağlanıyor. Bugüne kadar onbinlerce cihaz tamiri gerçekleştiren firmamız oldukça yüksek bir müşteri memnuniyetine sahiptir ve yedek parça ile işçilik garantili bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Teknoway bayiliği aynı zamanda çok kapsamlı bir elektrikli scooter yetkili servisi olmak avantajını sizlere sağlar.

Scooter Teknik Servisi

Elektrikli Scooter Alım-Satımı

Teknoway bayiliğinin kazandırdığı en büyük avantajlardan birisi elbette elektrikli scooter alım-satımı konusunda ülke çapında bir ağın içine dahil olmak ve mevcut yapınızın daha da gelişeceği yeni nesil bir kazanç kapısı açmaktır. Günümüzde özellikle metropollerde trafik yoğunluğu, park sıkıntısı, otopark ücretleri ve yakıt fiyatları ile uğraşmadan kolayca bir yere gitmek için elektrikli scooter’lar oldukça fazla şekilde tercih edilir hale geldi. Üreticilerin yeni modeller geliştirmesi ve tüketicilerin de yeni modellere ihtiyaç duyması elektrikli scooter’ları da kısa bir zamanda çağın olmazsa olmazları arasına yerleştirdi. Bulunduğunuz semte Teknoway adıyla ikinci el elektrikli scooter alımı-satımı yaparak benzersiz bir hizmet verebilir ve kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Elektrikli scooter’lar bölge fark etmeksizin artık birçok kişi tarafından tercih ediliyor ve kullanıcılar bir süre sonra elektrikli scooter’ların kendi fiyatlarını çıkartan bir ürün olduğunu bildiklerinden yoğun ilgi gösteriyor. Elektrikli scooter alım-satım merkezi olmak aynı zamanda size tamir ve bakım alanında da yeni bir sektör yaratmış olacaktır.

Teknik Servis Eğitimleri

Cep telefonu alım-satım hizmeti veren firmaların kurumsallaşma ve iş hacmini büyütme yollarının en garantilisi teknik servis hizmeti vermektir. Teknik servis hizmeti kaliteli ve profesyonelce verildiği takdirde çoğu zaman sıfır cep telefonu satışından daha yüksek kazançlar sağlayabilmektedir. Ayrıca aldığı teknik servis hizmetinden memnun kalan birçok müşteri sıfır ve ikinci el cep telefonu alım-satım işlemlerinde de güvendiği yerleri tercih etmektedir. Bulunduğunuz bölgenin en profesyonel cep telefonu ve elektrikli scooter tamirini yapabilmek ve uzman bir teknik servis olabilmek için Teknoway bayisi olmanız yeterlidir. Teknoway bugün Türkiye’nin birçok şehrinde tanınan bir marka haline gelmiştir. Her gün birçok şehirden gelen onlarca cep telefonu ve elektrikli scooter’ın tamir-bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Siz de bulunduğunuz bölgedeki en iyi hizmeti Teknoway markası olarak sunmak istiyorsanız bayilik paketleri için bize ulaşmanız yeterlidir. Teknoway yayıncılık alanına yaptığı yatırımlarla sadece mağazasının bulunduğu İstanbul Kadıköy’de değil tüm Türkiye’de bilinirliğe sahip olan bir marka haline gelmiştir.

Bayilik Fiyatları

Teknoway bayilik paketleri fiyatları metrekarelere göre kategorilendirilmiştir. 35-50 m² için 100.000 TL, 50-75 m² için 125.000 TL, 75-120 m² için 150.000 TL, 120-200 m² için de 200.000 TL bayilik ücreti belirlenmiştir. Eğer hizmet vermek istediğiniz alan bir AVM içerisindeyse m² fiyatları değişken olabileceğinden bu konunun ayrıca ele alınıp fiyatlanması gerekecektir. Teknoway bayilik avantajları elektrikli scooter tamiri-bakımı, elektrikli scooter satışı, ekosistem ürünleri, cep telefonu tamiri, aksesuar bayiliği gibi birçok farklı hizmet kolunu bir arada bulundurmaktadır. Bunların dışında Teknoway bayilik paketlerinde elektrikli scooter ve cep telefonu yedek parçalarına uygun fiyatlı ve kolay erişim imkanı bulunması, bölgenizde de bu tarz parçalara olan ihtiyacı kolaylıkla karşılayabileceğiniz ve dükkan müşterilerinizin sayısını artırabileceğiniz anlamı da taşımaktadır. Teknoway bayisi nasıl olunur merak ediyorsanız bunun için Bayilik sayfamızda yer alan formu doldurarak bizimle WhatsApp üzerinden bir görüşme başlatmanız yeterli olmaktadır. Formdaki bilgiler tarafımızca incelendikten sonra size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!