Telefon Tamircisi Kadıköy Yakınında

iPhone 14 beyaz ekran sorunu

Telefon Tamircisi Kadıköy Yakınında

Telefon Tamircisi Kadıköy Yakınında

Akıllı telefonların hayatımızın her alanında ve gün boyunca faydalandığımız bir araç olması, arızalandığında ya da hasar aldığında vakit kaybetmeden tamir ettirme gerekliliğini doğuruyor. İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy cep telefonu teknik servisleri olarak ilk akla gelen teknik servislerden TEKNOWAY’de  tamir işlemlerinin çoğu aynı gün aynı saat içinde tamamlanmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız tamir hizmetini en uygun cep telefonu tamir fiyat listesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

TEKNOWAY, 16 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisinde bulunan en iyi teknik servislerden biridir. TEKNOWAY’de başta  Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi cep telefonlarından Oppo, Realme, ve OnePlus da dahil olmak üzere piyasadaki bütün marka ve model telefonun tamir işlemlerini yapıyoruz. Teknik servisimizde her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır.

TEKNOWAY’de başta ekran ve ön cam değişiminden kasa değişimine, batarya değişiminden arka kapak değişimine, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimlerinin yanı sıra cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

Kadıköy Cep Telefonu Tamiri

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasında cep telefonu tamirinde birçok uzman teknik servisin yer aldığı bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Burayı fatura tahsilatı yapılan, ödeme noktaları olan, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz.

Cep telefonu tamiri için Kadıköy’ü tercih etmeniz durumunda TEKNOWAY, Kadıköy’ün merkezi bir noktasındadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Kadıköy ilçesinde oturuyorsanız zaten çok şanslısınız, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. TEKNOWAY metrobüs, otobüs, minibüs ve dolmuş gibi tüm ulaşım araçlarına oldukça yakın bir noktada bulunmaktadır. Teknik servisimize ulaşmak için Kadıköy- Bostancı dolmuşlarını, Kadıköy minibüslerini, İETT otobüslerini veya taksileri, hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz.

Teknik servisimize kendi araçlarıyla gelmek isteyen müşterilerimizin aracımı nereye park edebilirim diye düşünmelerine ve park yeri aramaları gerekmez. Dileyenler mağazamızın karşısındaki büyük katlı otoparka kolaylıkla araçlarını bırakabilirler. Ayrıca Kadıköy’ü tanımayan ve yerimizi bilmeyen müşterilerimize konum göndererek yardımcı olabiliyoruz.

Hızlı Telefon Tamircisi

TEKNOWAY olarak, 2006 yılında cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başlamamızla birlikte hızlı ve kaliteden ödün vermeyerek sağladığımız tamir işlemlerimiz sayesinde güvenilir ve aranan bir firma konumuna ulaştık. Teknik servisimiz alanında uzman teknisyenleriyle İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy bölgesinde özellikle iPhone telefon tamircisi ve Samsung telefon tamircisi olarak en bilinen firmalardandır. TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Yeni Telefon Almak Yerine Mevcut Olanı Onarmak

Günümüzün ekonomik şartlarında ve kur farkı sebebiyle, oldukça yüksek noktalara çıkan cep telefonu fiyatları yüzünden, kullanıcılar cep telefonları hasar aldığında veya bozulduğunda yenisini almak yerine tamir seçeneğine yönelmektedirler. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür, bu yüzden sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir.

TEKNOWAY olarak telefon tamiri hizmetini orijinal kalite parçalar kullanarak ve ortalama üstü tamir hızıyla, uygun fiyatlara sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamircisi olarak öne çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bizi en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biri yapıyor. Bu da potansiyel müşteri tarafında güven yaratarak, bizi tercih etmelerine destek oluyor.

 

Telefon Tamircisi Kadıköy Yakınında

Cep Telefonu Ekran Değişimi

TEKNOWAY’in uzmanlığında ilk sırada cep telefonu ekran değişimi yer almaktadır. Teknik servisimizde piyasadaki tüm cep telefonları için ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Aynı gün aynı saat içerisinde gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızda bulunan veriler ve dosyalar hiçbir şekilde silinmez.

Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefonlarının ön cam değişimi yapılmaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonlarının ekranlardan sonra en fazla hasar alan parçalarından biri de kasalardır.  Cihazların aldıkları darbe neticesinde kasa değişimi gerekebilir. Cep telefonu kasalarında darbenin derecesine göre çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma olabilmektedir. TEKNOWAY’de  A kalite kasa değişimiyle cep telefonunuzun kozmetik görüntüsünü orijinal haline döndürür.  Kasa değişiminde bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.
Telefon Tamircisi Kadıköy Yakınında

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Günümüzde cep telefonlarının en fazla önemsenen parçalardan biri de kameraları desek yanlış olmaz. Kullanıcılar sadece kamerası daha iyi diye telefonlarını değiştirebiliyorlar. Kameraları hasar alan ya da bozulan kullanıcılar, genelde zaman kaybetmeden çözüme kavuşturmak isterler. Kamera değişimi kameranın aldığı bir hasarla çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunla neticesinde gerekebilir. TEKNOWAY’de gerçekleştirilen kamera değişiminden sonra telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera sayesinde ilk günkü performansından farksız bir duruma gelir. Teknik servisimizdeki kamera değişimi işleminde cihazdaki bilgiler ve rehber silinmez ve tüm işlem1 saat içerisinde tamamlanır.

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Bataryalar cep telefonlarına gücünü veren parçalardır ve zaman içerisinde gücü zayıflar. Bu sebeple bir zaman sonra bakımının yapılması ya da gerekli olması halinde değişimi şarttır. TEKNOWAY’de batarya değişimi yapmadan önce cihazınızın bataryasının ölçümü yapılır ve yapılması gereken işlem hakkında siz bilgi verilir.

Cep telefonlarında lityum iyon bataryalar bulunur ve bunların ömürleri ortalama 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre artabilir ya da azalabilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi sayesinde telefonunuz tekrar orijinal performansına dönebilir ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Garantili Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!