“Kurumsal” teknik servis 

Teknoway 20 yıla yaklaşan geçmişiyle özellikle telefon tamiri konusunda Türkiye’nin en güvenilir ve en çok tercih edilen markalarından birisi haline gelmiştir. Sürekli ve düzenli olarak eğitim alan Teknoway ekibi günümüzün trendlerine uygun şekilde en ileri teknolojilerle teknik servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Firmamız deneyimiyle özellikle son zamanlarda yaygınlaşan elektrikli scooter’lar konusunda da kullanıcılara en yüksek standartlarda teknik servis hizmeti sunmaktadır. Teknoway “kurumsal” anlamda teknik servis hizmeti veren ve bu konuda birçok başarıyı elinde bulunduran bir markadır. 

Sektöründeki en yüksek kalitedeki teknik servis hizmeti

ISO sertifikalı hizmet

Teknoway, ürün ve hizmetlerle ilgili oldukça katı kuralları bulunan ISO 9001 yönergelerine uygun bir işletmedir. Uluslararası Kalite Standartları Örgütü tarafından verilen ISO sertifikası Teknoway’in başka akıllı telefon, elektrikli scooter tamirlerinde sektörünün en iyisi olduğunun bir belgesi niteliğindedir. 

En yüksek standartlarda teknik servis anlayışı

Teknik yeterlilik sertifikaları

Teknoway’de çalışan tüm teknisyenler Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından verilen sertifika programlarını tamamlamak ve sınavdan başarılı not alarak geçmek zorundadır. Sınavını tamamlayarak Teknoway’de işe başlayan tüm adaylar öncelikle deneyimli teknik servis ekibimizin yanında staj döneminden geçerek uzmanlık kazanırlar.

Marka tescili ve patent

Size özel hizmet

Teknoway markası Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmiştir. 

Marka tescili, sunulan hizmetlerin veya satışı gerçekleştirilen malların kendi alanında ayırt edici ve marka değeri olduğunu gösterir bir hizmettir. İzinsiz marka kullanılmasını, ürünlerin üretilmesini, satılmasını ve servis hizmeti verilmesini koruyan bu hizmet yalnızca bayilerin faydalanabileceği ve ayrıcalıklı bir hizmet sunma avantajı elde edilmesini sağlar.  

Teknoway markası ile yalnızca Teknoway bayileri hizmet verebilmektedir. 

Teknoway’i tercih edenler

İletişim

Adres

Söğütlüçeşme Cad. No: 192 34722 Kadıköy / İstanbul