Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Teknoway olarak 14 yılı aşkın süredir İstanbul, Kadıköy’de Söğütlüçeşme Camii karşısında hizmet veriyoruz. Bu süre içinde teknoloji ile bütünleşip sizler gibi biz de her gün yeni bir şeyler öğrendik ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Şimdi sizler için teknik servisimizi web’e taşıdık. Artık dilerseniz aksesuarlarınızı online web sitemizden satın alabilir dilerseniz de ekran değişimi & cam değişimi ya da kamera ve kulaklık değişimi gibi benzer telefon tamirlerini yine web sitemiz üzerinden

Misyonumuz

2006 yılından bu yana Kadıköy’de hizmet vermeye devam eden tecrübeli bir telefon teknik servisi olarak CepMarket’te misyonumuz en kaliteli ve iddialı tamirleri gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini daima en üstte tutmaktır. Bu amaçla tüm tamirlerimiz uzman teknisyenlerimiz tarafından profesyonel yöntemlerle ele alınır.

Değerimiz

CepMarket, müşterilerine uygun fiyatlı, üst kalite tamirler sunmayı amaçlayan ve bu uğurda en gelişmiş tamir yöntemlerini araştıran ve uygulayan bir servistir. Mağazamızda müşterilerimizi misafirlerimiz gibi ağırlıyor, onlarla samimi bir ilişki kuruyor ve ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm olmak için hareket ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz en gelişmiş ve en hızlı telefon tamirlerini gerçekleştirerek hem onarım maliyetlerini olabildiğince indirmek hem de üretkenliğimizi artırmaktır. Sunduğumuz kritik tamir servisleriyle değişim sürelerini azaltıyor, tamiri zor görünen cihazlarınızı onarıyor ve hasarlı telefonlarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

NEDEN BİZ?

Sorunsuz Teslimat

Özenle hazırlanan paketlerinizi kalite kontrol ekibimiz ile sorunsuz teslimat yapmaktayız.

Para İade Garantisi

Siparişlerinizde herhangi bir problem olduğu taktirde %100 para iade garantisi sunmaktayız.

7/24 Destek İmkanı

Alışveriş süreci ve alışveriş sonrası tüm desteklerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

MUTLU MÜŞTERİLER

Veli Veren

Veli VerenMüşteri

Oğluma samsung A71 aldık, en ince aytıntılarını anlattılar fiyat performans ürünü olduğunu kanıtladılar ilgililer, tekrar alışveriş yapmak dileğiyle hoşçakalın.

Akif Aydın

Akif AydınMüşteri

İş yerimize Xiaomi Mop Pro Robot Temizleyici aldık. Firma çalışanları çok ilgili, sosyal mesafeye uyarak tüm detayları anlatıyorlar sizler de eğer akıllı ev aletleri arıyorsanız burayı tercih edebilirsiniz

0
+
MUTLU MÜŞTERİ
0
+
ÇALIŞMA ARKADAŞI
0
SAAT
SINIRSIZ DESTEK
0
+
TEKNİK SERVİS
0
%
SATILAN 2. EL TELEFON