iPhone 8 Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 8 Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en fazla tedirgin oldukları husus, cihazlarının hasar almaları neticesinde ekran veya ön camlarında çatlama ya da kırık meydana gelmesidir. iPhone gibi pahalı telefonlara sahip kullanıcılar telefonlarının herhangi bir hasar alması durumunda yenisini almak yerine tamir etme yolunu tercih ederler. iPhone 8 Plus ekranda kırık veya çatlak meydana geldiyse, ilk aşamada ne yapmanız  ve cihaza nasıl bir onarım yapılması gerektiğini anlayamayabilirsiniz. Yapılması gereken ekranınızda meydana gelen hasarın ekranda mı ön camda mı olduğunun belirlenmesidir. Bu yüzden de  iPhone 8 Plus ekran tamiri için Cep Market gibi alanında deneyimli ve güvenilir bir servise başvurmanızı öneriyoruz.

iPhone 8 Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 8 Plus’ın ilk satışa sunulduğu dönemde, en dikkat çeken özellikleri 5.5 inç büyüklüğündeki ekranı ve yüksek pil kapasitesi olmuştu. iPhone 8 Plus ekran özelliklerini irdeleyecek olursak Retina HD ekranın 1080×1920 piksel Full HD çözünürlük sunduğunu görüyoruz.

Ekran değişimi yapmadan sadece cam değişimi ile iPhone 8 Plus cihazınızı onarmak işinde profesyonel ve uzman bir teknik serviste yapılmalıdır. iPhone 8 Plus cihazınızdaki hasarlı, çizik, çatlak veya kırık ön camları kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde yapıyoruz. Verilerinizi mutlaka yedekliyoruz ve cihazınızı tamamen sorunsuz bir biçimde size teslim ediyoruz.

Öncelikle hasar görmüş iPhone 8 Plus ekranının analiz edilerek hasarlı parçanın LCD mi yoksa koruyucu ön camı mı olduğu belirlenir. Ekranın dokunmatiğinde sorun yoksa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlam demektir.  İç ekranınız sağlamsa komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. Cep Market‘teki ön cam değişiminde ilk olarak ön cam çıkartılır, sonra da ekran içindeki ve cihazdaki tozlar ve kirler temizlenir. Son olarak yeni ön cam takılır. Ekran değişimi yapılmadığı için onarım işlemi çok daha uygun fiyata yapılır ve bu yol iPhone  8 Plus ön cam tamiri için en uygun maliyetli işlemdir.

Yapısı gereği iPhone 8 Plus’da iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Onarım işleminde ekranın dış tarafındaki ön cam ekrandan makineler yardımıyla ayrılır ve yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılır. Cep Market’te iPhone 8 Plus ön cam değişimini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri, orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla en fazla 2-3 saat içinde gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilir: iPhone Ön Cam Değişimi Garantiyi Bozar mı?

Cep Market Uygun Fiyatlı iPhone 8 Plus Ön Cam Değişimi

Ön cam değişimi için ilk aklınıza gelen Apple yetkili servisleri olabilir. Ancak Apple servisleri ön cam ile birlikte ekran değişimini zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırır. Cep Market’te iPhone’lara sadece ön cam değişimi yapılabilmektedir. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

iPhone  8 Plus ön cam değişimi için İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan merkezimize konumunuz veya vakitsizlik sebebiyle gelemiyorsanız, cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi sadece 1 iş günü sürmektedir.

iPhone 8 Plus Ön Cam değişimi Sonrası

iPhone  8 Plus ön cam değişiminin telefonunuzun ekranına bir zararı olacağını sanmayın. Cep Market’te iPhone ön cam değişimi sonrasında dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp olmaz. Ancak düşük kalite veya kalın cam kullanılması telefonunuzun ekranına zarar verebilir. Cep Market’teki ön cam değişiminde kullanılan malzemeler orijinaldir, yan sanayi cam kesinlikle kullanılmamaktadır.

iPhone  8 Plus cam değişimi sonrasında cihazınızın kendi orijinal ekranını kullanmaya devam etmeniz bu işlemin en avantajlı taraflarından biridir. Ayrıca ön cam değişiminde cihazınızda bulunana mesaj, rehber, fotoğraf, müzik veya video gibi cihazınızdaki kayıtlı veriler silinmez. Cam değişimi sonrasında cihazın performansında herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız. iPhone  8 Plus ön cam değişimi sonrasında cihazınızı neredeyse orijinalinden farksız olarak ilk günkü haliyle teslim alırsınız.

iPhone Arka Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Arka Cam Kapak Değişimi399 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Kapak Değişimi399 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi399 TL
iPhone XR Arka Cam Kapak Değişimi449 TL
iPhone XS Arka Cam Kapak Değişimi400 TL
iPhone XS Max Arka Cam Kapak Değişimi400 TL
iPhone 11 Arka Cam Değişimi600 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi650 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi700 TL
iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Arka Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi900 TL
iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi900 TL

Bu gönderiyi paylaş