Antalya Telefon Tamiri Hızlı Kargo

Antalya Telefon Tamiri Hızlı Kargo

Antalya Telefon Tamiri Hızlı Kargo

Antalya Telefon Tamiri Hızlı Kargo

Bir zamanlar sadece çağrı yapma/alma ve mesajlaşma fonksiyonları için kullanabildiğimiz cep telefonları yıllar içerisinde gelişerek akıllı telefon adını aldılar. Akıllı telefonlar, bugün geldikleri noktada sahip oldukları ileri teknolojiler ve uygulamalarla kullanıcılar için mini bir bilgisayar hatta çok daha fazlası haline geldi.

Günümüzde marka ve model çeşitliliği oldukça akıllı telefon piyasasında rekabet de oldukça fazla. Bu rekabet sayesinde markaların geliştirme ve yenilik çalışmaları, hem teknoloji hem de kozmetik görüntü tarafında dur durak bilmiyor. Teknolojisi artan her türlü elektronik cihazın arıza yapma ihtimali biraz daha fazla olabiliyor. Cam ekran ve cam arka panel de akıllı telefonları hasar almaya daha açık bir hale getiriyor. Günümüzde ileri teknolojileri içinde barındıran akıllı telefonlarda hem yazılım kaynaklı hem de donanımsal birçok arızayla karşılaşabiliyoruz. Bunların birçoğu da fiziki darbe veya sert düşmelerden kaynaklanabiliyor.

TEKNOWAY olarak 16 yıllık tecrübemizle alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde her türlü telefon tamiri yapıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada, Türkiye’nin her yerinden sayısız müşteriye ulaşıyoruz. TEKNOWAY’e fiziki uzaklıktan dolayı veya vakitsizlik yüzünden gelemeyen müşterilerimiz için İstanbul dahil Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanıyla telefon tamiri hizmeti veriyoruz. Bunlar arasında Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Antalya da bulunuyor. Antalya’da ikamet edenler teknik servisimizin Antalya telefon tamiri hızlı kargo hizmetinden faydalanabilirler.

Hızlı Telefon Tamiri

Günlük hayatımızda faydalandığımız birçok uygulamaların yanı sıra iş hayatında da her an her yerde iş takibi imkanı sağlayan akıllı telefonlar, bu özellikleriyle vazgeçilmez bir konuma ulaştılar. Bu sebeple telefonlarımızda meydana gelen herhangi bir arızayı, en kısa sürede gidermek ve sorunsuz bir şekilde telefonlarımızı kullanmak isteriz.

TEKNOWAY olarak hizmet sektöründe kusursuz iş yapmanın ve güven yaratmanın sağladığı müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz. Firmamızda ücretsiz arıza tespiti yaptığımız cihazınızdaki sorunun kaynağını belirledikten sonra, optimum çözüm yolunu size ileterek onayınıza sunuyoruz. Sizden aldığımız onay doğrultusunda tamir işlemini hayata geçiriyoruz. Alanında eğitimli ve uzman teknisyenlerimizle ve profesyonel ekipmanlarımızla çoğu telefon tamirini işlemini 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede tamamlıyoruz. Batarya değişimleri 30 dakikada yerine getirilirken yalnız ön cam değişimleri 2 saati geçebilmektedir. Bu süreye cihazların test süreci de dahildir. Tamirlerde kullandığımız A kalite yedek parçalar sayesinde cihazınız ilk günkü performansına dönmektedir.

TEKNOWAY’de ekran değişiminden batarya değişimine veya anakart değişiminden hoparlör değişimine kadar tüm onarımlarımızı alanında en iyi ve en kaliteli yedek parçalarla yapıyoruz. Bunlara şarj soketi değişimi, ön cam değişimi ya da arka kapak değişimi ve daha fazlası dahildir.

Profesyonel Teknisyenler ile Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’de tamir işlemlerine alanında deneyimli ve profesyonel teknisyenlerimiz bakar. Her markanın tamir işlemiyle o marka hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan farklı bir teknisyen ilgilenir

Apple ya da Samsung teknisyenlerimiz ilgili cihazların tamirlerini üstlenirken, Huawei teknisyenlerimiz de Huawei telefon tamirlerinden sorumlu olur. Servisimizde Xiaomi, Oppo, General Mobile, Reeder, LG, HTC, Honor ve daha birçok markanın tamirini yapıyoruz.

Ücretsiz Kargo ile Telefon Tamiri

Telefon tamiri için İstanbul ili Kadıköy ilçesindeki TEKNOWAY’e vakitsizlik veya fiziki uzaklıktan ötürü kendiniz gelemiyor olabilirsiniz. Örneğin Antalya gibi merkezimize ulaşamayacak bir konumdaysanız, Türkiye’nin her yerinden çift taraflı ücretsiz kargo imkanıyla cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 578 894 443 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

Tamir işleminde sizi uzun süre telefonunuzdan ayrı tutarak, günlük hayatınızın veya işlerinizin sekteye uğramasına sebebiyet vermek istemeyiz. Kargo ile gönderimi gerçekleştirilecek olan cihazlarda tamir süresi 1 iş günüdür.

Telefon Tamiri Fiyatları

Akıllı telefon tamir fiyatları cihazların marka ve modeline göre değişmektedir. Bunu en iyi giriş, orta ve üst sınıf telefonlardan anlayabiliriz. Kadıköy bölgesinde sektörün tecrübeli ve güvenilir teknik servis sıfatına TEKNOWAY olarak, telefonunuzun modeline uygun orijinal parçalarla ve son teknoloji ekipmanlarla uygun fiyatlara telefon tamiri yapmaktayız.

Antalya Telefon Tamiri Hızlı Kargo

Cep Telefonu Ekran Değişimi

TEKNOWAY’de cep telefonu ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez.

Servisimizde ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefonlarının ön cam değişimi yapılmaktadır.

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonları aldıkları darbe neticesinde meydana gelen hasar kasa değişimi gereksinimini doğurabilir. Cep telefonu kasalarında darbenin derecesine göre çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma olabilmektedir. TEKNOWAY’de A kalite kasa değişimiyle cep telefonunuzun kozmetik görüntüsünü orijinal haline döndürür.  Kasa değişiminde bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Cep telefonu kamer değişimi kameranın aldığı bir hasarla çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunla neticesinde gerekebilir. Kamera değişiminden sonra telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera sayesinde ilk günkü performansından farksız bir duruma gelir. TEKNOWAY’de kamera değişimi işleminde cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemekte ve tüm işlen 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Cep telefonu bataryaları cihaza gücünü veren parçadır ve bir zaman sonra bakımının yapılması ya da gerekli olması halinde değişimi şarttır. TEKNOWAY’de batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılmakta ve gerekli işlem hakkında size bilgi verilmektedir.

Batarya ömründen bahsetmek gerekirse lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi sayesinde telefonunuz tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Antalya Telefon Tamiri Hızlı Kargo

Garantili Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

 

 

Bu gönderiyi paylaş