İstanbul İkinci El Telefon Alım Satım

İstanbul İkinci El Telefon Alım Satım

İstanbul İkinci El Telefon Alım Satım

Teknoway, her gün onlarca ikinci el cep telefonunun alım satımını gerçekleştiren güvenilir bir mağazadır. Ayrıca, ülke genelindeki müşteri portföyü sayesinde Türkiye’nin her yerinden ikinci el cihaz alımı yapmaktadır. Marka ve model seçiminin ardından günlük alım fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Teknoway, 2 el telefon alan yerler arasında en çok tercih edilen mağazalardan biridir.

Cep Telefonu Alan Yerler

Teknoway, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, İstanbul Kadıköy’de ikinci el cep telefonu alan yerler arasında öne çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimiyle Teknoway, yüksek fiyat garantisi ve düşük kar oranlarıyla müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca, beş katlı binasında teknik servis hizmeti de vermektedir. Ekranı kırık, açılmayan veya çeşitli arızaları olan cep telefonlarını nakit olarak almakta ve İstanbul dışından gelenler için WhatsApp üzerinden ön fiyatlandırma yapmaktadır. Ücretsiz kargo ile cihazınızı gönderip, teknik kontrollerden sonra ödemenizi banka hesabınıza havale şeklinde alabilirsiniz.

Cep Telefonu Satmak

Teknoway, cep telefonu satışı konusunda da hizmet vermektedir. İkinci el telefon alımının yanı sıra, ikinci el veya sıfır kutulu cep telefonu satışı gibi konularda Teknoway’den hizmet alabilir veya cazip takas seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İstanbul içindeki mağazamızı ziyaret ederek anında nakit ödeme alabilirsiniz. Mağazamız, Kadıköy’ün merkezi Söğütlüçeşme bölgesinde, Söğütlüçeşme Camii’nin hemen karşısındadır. Beş katlı bir binada hizmet veren Teknoway, Kadıköy’ün en büyük ve köklü cep telefonu firmalarından biridir. Ayrıca, Teknoway’de cep telefonu satışı, tamir-bakım-onarım gibi hizmetler de sunulmaktadır. İhtiyacınıza göre, akıllı ev ürünleri ve aksesuarları da inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş