iPhone 6s Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 6s Plus Ön Cam

iPhone 6s Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının en fazla tedirgin oldukları husus,  ekranlarında sert bir darbe neticesinde çatlama ya da kırık meydana gelmesidir. iPhone 6s Plus ekranda kırık veya çatlak meydana geldiyse, ilk aşamada ne yapmanız ve cihaza nasıl bir onarım yapılması gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Bu durumda en önemli nokta hasarın ekranda mı yoksa ön camda mı olduğunun belirlenmesidir. 15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimine sahip Cep Market’te iPhone 6s Plus ekran değişiminin yanı sıra ön iPhone 6s Plus ön cam değişimi de yapılmaktadır. Ön cam değişimi ekran değişimine göre daha uygun maliyetlidir. Diğer taraftan ön cam değişiminin en avantajlı tarafı orijinal ekranınızı korumaya devam etmenizdir.

iPhone 6s Plus Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone 6s ile beraber 2016 yılına doğru tüketicilerle buluşan iPhone 6s Plus, 2019’un sonuna kadar üretildi ve bu sayede satışı en fazla sürdürülen Apple telefon modeli konumuna ulaştı. iPhone 6s Plus ekran özellikleri nedir diye incelersek, 5.5 inç büyüklükteki IPS LCD ekranın 1080×1920 piksel çözünürlük ve 401 PPI piksel yoğunluk sunduğunu görüyoruz.

Ekran değişimi yapmadan sadece cam değişimi ile iPhone 6s Plus cihazınızı onarmak işinde profesyonel ve uzman bir teknik serviste yapılmalıdır. iPhone 6s Plus cihazınızdaki hasarlı, çizik, çatlak veya kırık ön camları kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde yapıyoruz. Verilerinizi mutlaka yedekliyoruz ve cihazınızı tamamen sorunsuz bir biçimde size teslim ediyoruz.

Ekran tamiri için Cep Market’e ulaşan iPhone 6s Plus cihazınızın öncelikle ekranı analiz edilerek hasarlı parçanın LCD mi yoksa koruyucu ön camı mı olduğu belirlenir. Ekranın dokunmatiğinde sorun yoksa ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlam demektir.  İç ekranınız sağlamsa komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. Cep Market‘teki ön cam değişiminde ilk olarak ön cam çıkartılır, sonra da ekran içindeki ve cihazdaki tozlar ve kirler temizlenir. Son olarak yeni ön cam takılır. Ekran değişimi yapılmadığı için onarım işlemi çok daha uygun fiyata yapılır ve bu yol iPhone 6s Plus ön cam tamiri için en uygun maliyetli işlemdir.

Yapısı gereği iPhone 6s Plus’da iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Onarım işleminde ekranın dış tarafındaki ön cam ekrandan makineler yardımıyla ayrılır ve yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılır. Cep Market’te iPhone 6s Plus ön cam değişimini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri, orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla en fazla 2-3 saat içinde gerçekleştirmektedir.

İlginizi Çekebilecek Bloglar;

Cep Market Uygun Fiyatlı iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi

Ön cam değişimi için ilk aklınıza gelen Apple yetkili servisleri olabilir. Ancak Apple servisleri ön cam ile birlikte ekran değişimini zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırır. Cep Market’te iPhone’lara sadece ön cam değişimi yapılabilmektedir. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

iPhone 6s Plus ön cam değişimi için İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan merkezimize konumunuz veya vakitsizlik sebebiyle gelemiyorsanız, cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi sadece 1 iş günü sürmektedir.

Kullanıcı Soruları;

iPhone 6s Plus Ön Cam değişimi Sonrası

iPhone 6s Plus ön cam değişiminin telefonunuzun ekranınıza herhangi bir zararı olmaz. Cep Market’te iPhone ön cam değişimi sonrasında dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Ancak düşük kalite veya kalın cam kullanılması telefonunuzun ekranına zarar verebilir. Cep Market’teki ön cam değişiminde kullanılan malzemeler orijinaldir, yan sanayi cam kesinlikle kullanılmamaktadır.

iPhone 6s Plus cam değişimi sonrasında cihazınızın kendi orijinal ekranını kullanmaya devam etmeniz bu işlemin en avantajlı taraflarından biridir. Ayrıca ön cam değişiminde cihazınızda bulunana mesaj, rehber, fotoğraf, müzik veya video gibi cihazınızdaki kayıtlı veriler silinmez. Cam değişimi sonrasında cihazın performansında herhangi bir olumsuzluk yaşamazsınız. iPhone 6s Plus ön cam değişimi sonrasında cihazınızı neredeyse orijinalinden farksız olarak ilk günkü haliyle teslim alırsınız.

iPhone 6s Plus Tamir Fiyatları

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi229 TL
iPhone 6s Plus Ön Cam Değişimi200 TL
iPhone 6S Plus Batarya Değişimi179 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Camı Değişimi100 TL
iPhone 6s Plus Şarj Soketi Değişimi150 TL
iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi125 TL
iPhone 6s Plus Mikrofon Değişimi150 TL
iPhone 6s Plus Arka Kamera Değişimi450 TL
iPhone 6s Plus Ön Kamera Değişimi110 TL

Ön Camı Kırık iPhone’a Ön Ekran Değişimi Yaptırmayın

Bu gönderiyi paylaş