Elektrikli Scooter En İyi Dolgu Tekerlek Hangisi?

10 İnç Scooter Dolgu Lastik

Elektrikli Scooter En İyi Dolgu Tekerlek Hangisi?

Elektrikli Scooter En İyi Dolgu Tekerlek Hangisi?

Scooter lastik tavsiyesi veya scooter lastik değişimi için mağazamızı her gün birçok scooter kullanıcısı ziyaret ediyor  .  Dolgu lastik kullanmamış ve scooter dolgu lastiğinin avantajları hakkında fikir sahibi olmayan müşterilerimize elektrikli scooter en iyi dolgu tekerlek hangisi konusunda ihtiyaçlarına yönelik cevap veriyoruz.

Kullanıcıların scooter lastiğinin sağlam olması dışında yüksek hız yapabilen dolgu lastik, menzil artıran dolgu lastik veya daha az batarya harcayan dolgu lastik benzeri beklentileri de olmaktadır. Bu durumda müşterilerimize hem sağlam hem de hesaplı olan TEKNOWAY dolgu lastik takma işlemini tavsiye ediyoruz. Ardından TEKNOWAY dolgu lastik performansı ve TEKNOWAY dolgu lastik fiyatları hakkında bilgi veriyoruz.

Elektrikli scooter hakkında yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmayan bazı teknik servislerde yapılan lastik değişimi işlemleri sonrasında scooter daha az yol gidiyor, scooter lastik değişimi sonrası hızlanma sorunu, scooter’dan lastik değişimi sonrası ses geliyor, scooter yeni lastikten sonra daha yavaş gidiyor, menzil azaldı, şarj süresi sorunu, scooter uyarı sesi veriyor şeklinde sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

TEKNOWAY Dolgu Teker Avantajları

Scooter’larda şişme teker yerine dolgu teker kullanmak en başta teker tamiri olmak üzere birçok olumsuzluk ile uğraşmaktan kullanıcıları kurtarıyor. Dolgu tekerler patlamaz scooter tekeri olmanın yanı sıra sunduğu sayısız avantaj sayesinde bugünlerde oldukça fazla araştırılan konular arasındadır. Scooter’lar için yumuşak dolgu teker modelleri ile gelen sürüş rahatlığı ve yeni bir trend haline gelen scooter dolgu teker renk seçenekleri de artık scooter’a dolgu teker taktırma için geçerli bir neden. Elektrikli scooter’lar için 8.5 inç dolgu teker ve 10 inç dolgu teker yeni alternatifler değil. Fakat zaman içerisinde üreticilerin yaptıkları yenilikler, dolgu tekerlerin şişme tekerlerden çok daha gazla avantaja sahip olmasını sağladı.

Her motorlu taşıtta olduğu gibi scooter’larda da sürüşten önce teker havası kontrolü önemlidir. TEKNOWAY scooter tekeri kullanıcılarının sürüşten önce veya sonra teker havası kontrolü yapma gereği yoktur. Çünkü TEKNOWAY dolgu tekeri sürüş sırasında hiçbir şekilde patlama riskine sahip değildir. Scooter’ınız için uygun dolgu teker seçimi, en iyi dolgu teker hangisi, scooter dolgu teker tavsiyesi için teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

TEKNOWAY Scooter Dolgu Teker

Scooter’ınıza dolgu teker takmak elbette bir zorunluluk değil ama yapacağınız en akıllıca yatırımlardan biridir. Çünkü TEKNOWAY scooter tekerleği size sadece sürüş rahatlığı ve sürüş güvenliği sunmakla kalmaz. Ayrıca scooter lastik tamiri ücreti, scooter lastik değişimi kaç para, elektrikli scooter tekerlek servis fiyatı, şambrel iç lastik fiyatları, scooter için en ucuz lastik nerede, İstanbul’da elektrikli scooter tavsiyesi gibi bir zaman sonra uğraşmak zorunda kalacağınız birçok sıkıntıdan sizi kurtarır.

Scooter’a yeni dolgu teker taktırma ile ilgili en fazla aldığımız soruların başında dolgu teker kaç yıl kullanılır veya dolgu teker kaç km gider geliyor gelmektedir. Bu soruların elbette tek bir cevabı olamaz ancak normal kullanım şartları çerçevesinde TEKNOWAY scooter dolgu teker ömrü 10 bin km veya 10 yıl civarındadır. Şişme scooter tekerleri ne kadar sürede değişir sorusunun cevabı ise dolgu tekerlerle kıyaslandığında oldukça kısadır. Bunun nedenlerinden biri de şişme scooter lastiklerinin dolgu lastiklere göre çok daha kolay eskimesidir. Birkaç kez patlayan şişme scooter tekeri iç lastik şambrel değişimi ve hatta dış teker değişimi gerektirebilmektedir. TEKNOWAY scooter dolgu teker ile aşınma sorunu, patlama problemi, delinme, yırtılma, yarılma ve patlama sıkıntısı gibi olumsuz durumlarla karşılaşma olasılığınız neredeyse hiç yoktur.

Elektrikli Scooter En İyi Dolgu Tekerlek HangisiDolgu Teker mi, Şişme Teker mi?

Kullanıcıların dolgu teker veya şişme teker seçimi kullanıcıların tercihlerine göre değişmektedir. Scooter şişme teker avantajları olarak ele alırsak öncelikle iyi yol tutuşu ve zemin titreşimini sürücüye yansıtmaması özelliklerinden bahsedebiliriz. Scooter şişme teker dezavantajları ise kolay patlama veya havasının kendiliğinden inmesidir.

Dolgu scooter tekerleri ise adlarını patlamaz elektrikli scooter tekerleği olarak duyurdu. Fakat dolgu lastikler sert hamur yapıları nedeniyle scooter’ları çabuk yıpratmaya sebep olurken, diğer taraftan zemin titreşimlerini fazlaca hissettirmeleri kullanıcılar açısından yorucu olabiliyor. Dolayısıyla kullanıcılar kullanım şartlarını da hesaba katarak kendileri için avantajlı olan lastikleri seçerler. Ancak teknolojinin de ilerlemesiyle dolgu tekerlek üreticileri yeni nesil dolgu teker hamurunu daha yumuşak yapabilmeyi başardılar. TEKNOWAY dolgu tekerler de yeni nesil yumuşak dolgu lastik hamuru ile üretilmektedir. Böylece scooter dolgu tekerleği sürüş rahatlığı ve yol tutuşu şişme lastikleri aratmamaktadır.

Günümüzde dolgu tekerlerin şişme tekerlere göre belirgin avantajları vardır. Bu yüzden scooter’a zararı olur mu, dolgu tekerlekler scooter motorunu zorlar mı veya dolgu tekerlekler menzili kısaltır mı gibi sorularla eskiye göre çok daha az karşılaşıyoruz. Geldiğimiz noktada şişme lastiklerin dolgu lastiklere göre hiçbir avantajı olmadığını söyleyebiliriz. Hatta scooter için şişme tekerlek kullanmanın zararlı olduğunu söylemek bile mümkün. Örnek vermek gerekirse ağırlık nedeniyle jantın yere yaklaşması ve engel geçişleri şişme scooter tekerleklerle ilgili en sık aldığımız şikayetler arasında.

TEKNOWAY Scooter Dolgu Teker Fiyatları

Elektrikli scooter dolgu teker fiyatları en kadar merak edilen konular arasındadır. Scooter dolgu lastik fiyatları şişme scooter lastik fiyatlarına göre daha pahalıdır. Bunda elbette kullanılan lastik malzemesinin daha iyi kalite olmasının payı vardır. Patlamaz, dayanıklı ve sağlam TEKNOWAY scooter dolgu lastiği bakım ve tamir ihtiyacı istemez. Böylece tamir ve değişim işlemlerinin masraflarından kurtarır. Bu da günün sonunda TEKNOWAY scooter dolgu lastiğin şişme scooter lastiklerinden daha az maliyetli olduğu sonucunu doğurur. En ucuz dolgu scooter teker fiyatları için İstanbul Kadıköy’deki TEKNOWAY’e sormadan kararınızı vermeyin.

Scooter dolgu teker fiyatları ile ilgili diğer bir önemli detay da büyüklükleridir. 8.5 inç dolgu teker fiyatları ve 10 inç dolgu teker fiyatları birbirinden farklıdır ancak arada fazla fark yoktur. Scooter dolgu tekerlek temizliği de aldığımız sorulardan biridir. Ilık sabunlu su kullanarak bez ile teker temizliği yapmak yeterli olacaktır. Tekerlek diş aralarına kaçan taşları temizlemek zor olabilir. Lastiklere zarar vermeden taşları temizlemek için fazla sivri olmayan bir cisim kullanabilirsiniz.

Elektrikli Scooter En İyi Dolgu Tekerlek HangisiTEKNOWAY Dolgu Teker Scooter Yorum

Günümüzde internetteki müşteri yorumlarının kullanıcıların satın alma davranışlarında çok fazla etkili olduğunu söylemek yanlış olmaz. Dolgu teker kullanıcı yorumları da  scooter kullanıcılarının lastik seçiminde önemli role sahip olabilmektedir. Scooter dolgu teker seçiminde dikkate edilmesi gereken birçok değişken vardır. Bunlar arasında öncelikli olarak sayabileceklerimiz arasında sürücü ağırlığı, scooter gücü, sıklıkla tercih edilen yollar ve scooter’ın kullanım amacı bulunmaktadır.

Dolgu teker performansı her modelde farklı olabilir. Yani her 8.5 inç dolgu tekerlek performansı ve 10 inç dolgu tekerlek performansı aynı değildir. Scooter kullanıcıları bazen dolgu teker değişimi sonrası scooter hızlanmıyor, scooter menzili azaldı, scooter hata kodu veriyor, scooter fren mesafesi arttı, scooter zor duruyor, scooter freni daha zor tutuyor veya scooter daha zor hızlanıyor şeklinde olumsuz durumlarla karşılaşabiliyorlar. Tıpkı otomobillerde ve motosikletlerde olduğu gibi scooter’larda da lastik seçimi ve değişimi ciddi bir iştir. Bu nedenle izlediğiniz dolgu teker değişimi videolarına bakarak bu işi kendinizin üstlenmesini kesinlikle önermiyoruz. Scooter’ınız için en uygun ve hesaplı dolgu teker seçimi için TEKNOWAY’e gelerek profesyonel ellere bu işi bırakabilirsiniz

TEKNOWAY Scooter Dolgu Lastik Kampanya

İstanbul’da Kadıköy’de bulunan scooter teknik servisimiz, en ucuz dolgu teker fiyatları konusunda TEKNOWAY scooter lastikleri ile size yardımcı olmaya hazırdır. TEKNOWAY dolgu teker değişimi işlemlerinizi kampanyalı dolgu teker fiyatlarımızla ve ek olarak taksitli de yapabilmekteyiz. Servisimizde İstanbul içi scooter dolgu teker taktırma işlemi haricinde İstanbul dışına ücretsiz çift taraflı kargo imkanı ile scooter’a dolgu teker takma işlemlerini de yapabilmekteyiz. Teknik servisimizde müşterilerimize kredi kartına taksitle ödeme seçeneği sunabiliyoruz. Dilerseniz 9 taksitli scooter lastiği, 12 taksitle scooter dolgu tekerlek ve diğer elektrikli scooter parçalarını kredi kartna taksit imkanı ile alabilme şansınız var.

TEKNOWAY’deki en uygun yedek parça fiyatları, elektrikli scooter modelleri için dolgu lastik seçenekleri ve en ucuz dolgu teker taktırma fiyatları için bizimle 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un en iyi scooter servisi olarak gösterilen TEKNOWAY’e dolgu lastik değişimi dışında anakart tamiri, dashboard onarımı, motor arızası giderme, periyodik bakım, batarya kalibrasyonu, şarj aleti tamiri, fren teli değişimi, gidon göbek ayarı, balans ve titreşim ayarı gibi birçok konuda güvenebilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş