Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Telefon Ekranı Hemen Değişir mi?

Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Akıllı telefonlarının en kolay hasar alabilen parçasının ekranlar olduğu bilinen bir gerçek. Teknik servislerin kapısı da genellikle ekran tamiri ihtiyacı için çalınmaktadır. Dolayısıyla kullanıcıların en fazla araştırdığı konular arasında telefonumun ekranı kırıldı ne yapmalıyım olmaktadır denilebilir. Telefon ekranında meydana gelen hasar eğer kullanımı etkilemiyorsa tamir ertelenebilmekte fakat kullanımı etkileyen bir hasar olması durumunda genellikle vakit kaybetmeden teknik servisin yolu tutulmaktadır.

Kadıköy’ün en iyi teknik servislerinden biri olarak bilinen TEKNOWAY’de telefonunuza aynı gün aynı saat içerisinde ekran değişimi yaptırabilirsiniz. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli ekran değişimi hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Ekran Değişimi Ne Zaman Yapılır?

TEKNOWAY’de ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesi gibi sorunlarda da en hızlı şekilde ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, ekran değişimi denilince çoğunlukla TEKNOWAY gibi tecrübeli ve uygun maliyetli servislere başvurmaktadırlar. Markaların teknik servisleri yüksek rakamlara hizmet verdikleri için garanti süresi haricinde kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilmezler.

TEKNOWAY’de ekran değişimi alanında eğitimli teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında ekran değişimi işlemleri 15 dakika ila 1 saat arası kısa bir zaman içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Ekran değişimi işlemlerinde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetimiz sayesinde ekran değişimi işlerinde herhangi bir taşıma ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

Ekran Değişimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

A kalite yedek ekranlar

Kullandığımız en üst kalite yedek ekranlar sayesinde ekran değişiminde cihazınızın performansı ilk günkü haline döner ve orijinal özelliklerinde hiçbir değişiklik olmaz. Telefonunuz yeniden olması gerektiği gibi çalışmaya devam eder. Dokunmatik hissiyatı, ekran çözünürlüğü ya da ekran parlaklığı gibi noktalarda hiçbir farklılık olmaz.

Ekran değişiminde veriler silinmez

Ekran değişimi için TEKNOWAY’e emanet ettiğiniz cep telefonunuzun içindeki veriler, resimler, mesajlar, rehber ve uygulamalar işlem esnasında silinmez ve telefonunuz sıfırlanmaz. Çünkü ekran sadece görüntüyle ilgili bir araçtır. TEKNOWAY’de sadece istisnai durumlara karşı, ekran değişimi öncesi cihazınızdaki verilerin yedeği alınmaktadır.

Elbette ekran değişimi öncesi cihazınızı servisimize teslim etmeden önce dilerseniz verilerinizin yedeğini kendiniz de alabilirsiniz. TEKNOWAY’, adresine gönderilecek telefonun çıkarılabilir belleğini saklayabilir ve telefon belleğindeki bilgileri de yedekleyerek silebilirsiniz. Böylece bilgilerinizin daha da güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ile Ekran Değişimi

Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi kargo hizmetimiz sayesinde cep telefonlarınızın ekran ve ön cam değişiminde taşıma ücreti ödemeniz gerekmiyor.

Cep telefonunuzdaki hasar onarımı için teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargoyla teslim alınan telefonlar çoğunlukla aynı gün içerisinde tamir edilerek aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Cep telefonlarının ekran ve cam değişiminin ardından tüm müşterilere ekran koruyucu hediye edilmektedir.

Ekran Değişimi Sonrası Diğer Parçaların Kontrolleri

Ekran değişiminin ardından kasanın aralık kalma, dokunmatiğin hassasiyetinde azalma, yakınlık sensörünün, ön kameranın, ahizenin yani ön yüzde bulunan teknolojilerin çalışmama veya aksak çalışma, home tuşunun düzgün basmama parmak izi okuyucu sorunu, ekranın içine toz kaçma gibi ihtimallere karşı ilgili parçaları kontrol ediyor ve sorunsuz çalışacak şekilde cihazınızı size teslim ediyoruz.

Taksitli Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’de taksitli ödeme yöntemiyle ekran tamiri yaptırabilirsiniz. Ekran değişimi ve cam değişimi işlemlerinin ücretlerini online hizmetlerimiz sayesinde TEKNOWAY’e gelmeden Türkiye’nin her yerinden ödeyebilirsiniz. Ayrıca hem kredi kartına 12 taksit imkanından hem de tüm Türkiye genelinde aynı gün ve ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

Ekran Değişimi Ücretleri

Ekran değişimi işlemi cep telefonu tamirinin en önemli işlemlerinden biridir. Son teknoloji ekipmanlarla ve her markaya özel uzman teknisyenlerle yapılan bu işlemin piyasa koşullarına göre bir fiyatlandırması yapılmaktadır. Bununla birlikte yazımızın başında da belirttiğimiz üzere yaptığımız işte en büyük motivasyonumuz müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple TEKNOWAY olarak müşterilerimizi memnun etmenin yolunun hızlı ve kaliteli ekran tamirinin yanı sıra uygun fiyatlı hizmet vermekle olabileceğinin bilincinde olarak ekran değişimi fiyatlandırması yapmaktayız.

Garantili Ekran Değişimi

TEKNOWAY’de ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Ucuz Ekran Değişimi

Akıllı telefonlarda ekran, cihazın en önemli parçasıdır. Ekranlar, önemli oldukları kadar da hassastırlar. Bu sebeple kullanıcıların en fazla titiz davrandığı tamir işlemlerinden biri ekran değişimidir. Ekran çatladı, çizildi, kırıldı, zarar gördü, hasar aldı gibi fiziki fiziki hasarların yanı sıra yazılım kaynaklı ekranda dikey çizgi çıktı, ekranda piksel hatası, ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi gibi durumlarda kullanıcıların isteği ucuz ekran değişimi yapabilen teknik servisler yönündedir.

TEKNOWAY olarak cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığımız 2006 yılından beri hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle bugün geldiğimiz noktada sektörün güvenilir ve aranan firmalarından biriyiz. Profesyonel ekipmanlarımız ve alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde yer alan Kadıköy adresimizde ekran ve cam değişimi konusunda uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

Ekran tamiri işlemini gerçekleştirdiğimiz telefon markaları arasında Apple iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, OnePlus,  Asus,  Realme ve Oppo gibi tüm başlıca markalar ve daha fazlası yer almaktadır. Bu markalarda tam aksam ekran değişimi yaparak kırık, hasarlı ya da çizilmiş ekran sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında ekran yenileme işlemleri 15 dakika ila 1 saat arası kısa bir zaman içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Ekran değişimi işlemlerinde mutlaka orijinal ekran kullanmaktayız. Orijinal olmayan parçalar bozulabilmekte veya cihazı bozabilmekte ve yüksek maliyetli onarımlara sebep olabilmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı işimizin her alanında geçerlidir, bu sebeple de orijinal parça kullanımı özen gösterdiğimiz konuların başındadır.

Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz Yurtiçi Kargo hizmetimiz sayesinde ekran değişimi işlerinde herhangi bir taşıma ücreti ödemeniz gerekmemektedir.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone kullanıcıları için de en fazla karşılaştıkları sorunlardan biri yere düşürme ya da sert bir yere çarpma sonucu ekranın hasar almasıdır. Apple iPhone 12 serisi itibariyle iPhone çizildi, kırıldı veya çatladı gibi şikayetlerle daha az karşılaşmak için ekranlarını Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile koruma altına almaya başladı. Ekranda dayanıklılığı dört kat artıran gibi yeni teknoloji sayesinde iPhone düştü ekran kırıldı, çatladı veya benzeri senaryolarla eskiye göre daha az karşılaşmaya başladık. Ancak bu yine de iPhone ekran hasarları ile hiç karşılaşmıyoruz anlamına gelmiyor. Alınan her türlü tedbire karşı ekranları kırılan kullanıcılar, Kadıköy iPhone ekran değişimi denilince ilk akla gelen TEKNOWAY gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar.

TEKNOWAY’de ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, ekranda görüntünün gelmemesi gibi sorunlarda da en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

iPhone ekran değişimi, uzman Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 14 Pro Max’tan iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran ve cam değişimi hizmetleri servisimizde verilmektedir. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazlarınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır. İstanbul içi aynı gün onarım ve tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile ekran değişimi hizmeti müşterilerimize sunduğumuz avantajlar arasındadır.

Kullanıcıların en fazla araştırdığı tamirlerden iPhone ekran değişimi fiyatlarından bahsedecek olursak da özellikle telefonlarını satın alırken yüksek rakamlar ödeyen iPhone sahipleri için ekran değişimi gerekliliği ödemeleri gereken yüksek bir faturanın habercisidir. Bu sebeple iPhone sahipleri hem kaliteli hem de hızlı hizmet sunmasının yanı sıra uygun fiyata iPhone tamiri yapan bir teknik servis arayışına girerler. 16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY, güvenilir ve hızlı hizmetiyle iPhone tamiri için en doğru adreslerden biridir. Teknik servisimizdeki iPhone tamir fiyatları 2023 olarak oldukça uygun seviyededir.

 Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım

Samsung Ekran Değişimi

Samsung telefonunuzda arka cepte ekran çatladı, ekranın üzerine düştü, düşme sonrası ekran açılmıyor, ekranda ışık var görüntü yok, yamultunca görüntü gidip geliyor gibi sorunlar göstermeye başladıysa veya ekran ışığı yanıp sönüyor, ekranda yazı izi gitmiyor, ekranda iz kalıyor, ekranda lekelenme başladı gibi problemler oluştuysa, aynı gün aynı saat içerisinde ekran tamiri hizmeti alabilirsiniz.

TEKNOWAY’de yüksek kalitede sunduğumuz Samsung ekran değişimi hizmeti sonrasında Samsung telefonunuzun ekran kalitesine dair aklınızda hiçbir soru işareti kalmamaktadır. Unutmayın ki, yanlış yapılacak bir işlemde Samsung’da ekran değişimi sonrası mavi ekran, Samsung pembe ekran veya ekran değişimi sonrası sarı renk gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ekran onarımı sonrası Samsung telefonunuz orijinal haline döner ve ilk günkü görüntü kalitesini sunmaya devam eder.

TEKNOWAY’de neredeyse tüm Samsung modellerinin hızlı ve güvenilir ekran değişimlerini yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz modeller arasında J serisi gibi en eski Samsung’lardan A serisi ve S22 serisine kadar daha yeni modeller de yer almaktadır.

Servisimizde en uygun fiyatlara orijinal kalitede Samsung ekran değişimi yapılmaktadır. Ekran değişimi yapılırken bilgiler silinir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. Alacağınız hizmet sonrası Samsung için dokunmatiğin zayıflaması, ekranın algılamaması gibi sorunlarla karşılaşmaz ve kısa sürede ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

TEKNOWAY’de tüm Samsung modellerinin hızlı ve güvenilir ekran değişimlerini yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz modeller arasında J serisi gibi en eski Samsung’lardan A serisi ve S21 serisine kadar daha yeni modeller de yer almaktadır. Samsung ekran değişimi ne kadar tüketicilerin en merak ettikleri konulardan biridir. TEKNOWAY olarak Samsung ekran değişimi için en uygun fiyatları tüketicilerimize sunuyoruz.

 

Bu gönderiyi paylaş