Elektrikli Scooter Servis

scooter eğitimi

Elektrikli Scooter Servis

Elektrikli Scooter Servis

Elektrikli scooter’lar yeniçağın en popüler ürünlerinden biri olarak hızla her yaştan kullanıcıyı etkisi altına alarak yaygınlaşıyor. Bunda elektrikli scooter’ların kullanıcılara özellikle büyük şehirlerde trafiğe girmeden kısa mesafeler bile olsa bir yerden bir yere gitme imkanı sunmalarının büyük  payı var. Diğer taraftan scooter’lar araç sahiplerinin en büyük sorunlarından biri olan park etme derdinden kurtarması, ekonomik ve çevreci yakıt tüketimine sahip olması gibi özellikleriyle de kullanıcıların vazgeçilmezi arasına giriyor. Sayısı artan elektrikli scooter’lar beraberinde elektrikli scooter servis ihtiyacını da artırıyor.

Elektrikli scooter hedef kitlesinin elektrikli scooter’ı sadece gezmek için kullanan gençlerden kalabalık şehirlerde trafiğe girmeden en kısa sürede bir yerden bir yere gitmek isteyen çalışan kesime kadar son derece geniş olduğunu söyleyebiliriz. Elektrikli scooter‘lara olan bu yoğun talep, üreticilerin scooter marka ve model çeşitliliğini daha da artırmasına yol açıyor.

Elektrikli scooter sahibi olunca tıpkı otomobillerde olduğu gibi arıza ve bakım işlemleri için iyi bir teknik servise gitmek gerekir. Elektrikli scooter satın aldıysanız henüz ihtiyacınız olmadan iyi bir elektrikli scooter servis bulmak yapacağınız ilk işlerden biri olmalı. Çünkü elektrikli scooter’lar sadece arıza yaptıklarında teknik servise götürülmemeli, mevsim değişikliklerinde ve özellikle kışa girerken periyodik bakımları aksatılmamalıdır.

Siz de bir scooter kullanıcısı iseniz ve elektrikli scooter servis arayışına girdiyseniz, 2006 yılından beri İstanbul Kadıköy’de teknik servis alanında hizmet veren TEKNOWAY’i ziyaret edebilirsiniz. Beş katlı mağazamızda uzman teknik personeli ve ileri teknoloji ekipmanlarla arıza veya hasarın çok büyük olmaması halinde aynı gün elektrikli scooter tamir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul dışında ikamet eden veya servisimize gelemeyen, güvenilir elektrikli scooter tamircisi arayışındaki müşterilerimiz için ise ücretsiz kargo ayrıcalığıyla tüm Türkiye’ye elektrikli scooter tamiri hizmeti vermekteyiz. Sektördeki her marka için tamir hizmeti verebiliyor, ayrıca tamamen sadece orijinal yedek parçalar ile bakım ve onarım yapabiliyoruz. İşçilik ve servis kalitesinden ödün vermeden ucuz scooter yedek parça avantajıyla sunduğumuz elektrikli scooter servisi ihtiyacınız için tereddütsüz TEKNOWAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamircisi İstanbul

Büyük şehirlerde trafiğe girmekten ve park yeri bulmaktan kurtarması elektrikli scooter’ların bu derece yaygınlaşmasında en fazla etkili olan özelliklerdir. Ayrıca günümüzde sürekli yükselen ulaşım ve toplu ulaşım maliyetleri karşısında iyi bir alternatif olabiliyor. Elektrikli scooter sayılarının bu derece artmasına karşılık elektrikli scooter markalarının teknik servis ağlarının elektrikli scooter bakım ve tamir ihtiyacını karşılayacak nitelikte olduğunu söyleyemiyoruz.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayesinde TEKNOWAY olarak markaların teknik servislerinde sıkça uzun prosedürler ve üstüne üstlük pahalı maliyetlerin aksi bir yaklaşımla hizmet veriyoruz. Markaların teknik servislerinde prosedür ürünü bırakma-haber verilme-onarım süresi şeklinde uzun bir süreç şeklinde ilerler. Onarım süresi ile ilgili ya bilgi verilmez veyahut da verilen tarihlerde sarkma olur. En kötüsü de bu süre çoğu  zaman birkaç haftayı bulabiliyor. Bu durum da kullanıcıyı basit bir elektrikli scooter onarımı için bile uzun zaman bekletebiliyor. Özellikle bu tarz deneyimleri yaşamış olan kullanıcılar İstanbul’da en iyi elektrikli scooter servis nerede veya  en iyi elektrikli scooter tamircisi olarak araştırma yapıyorlar.

Teknik servisimiz stoklu yedek parçalar ile çalışmaya ayrıca özen göstermektedir. Piyasadaki birçok marka ve model elektrikli scooter yedek parçaları stoklarımızda bulunmaktadır. Piyasa koşullarına göre en ucuz yedek parçaları sunan servisimizde aynı gün tamir hizmeti avantajıyla müşterilerimiz en kısa sürede elektrikli scooter’larını teslim alabiliyorlar.

Teknik servisimizde kargo ile elektrikli scooter tamiri hizmeti de verebiliyoruz. Ücretsiz kargo ile teknik servis merkezimize gönderilen elektrikli scooter’ların tamir ve bakım ihtiyaçları aynı gün gideriyoruz. Daha sonra kargoya size gönderilmek üzere teslim ediyoruz. TEKNOWAY’de işçilik ve yedek parça garantisi ile hizmet verilmektedir. En fazla rastladığımız patlamaz dolgu lastik değişimi gibi işlemleri servisimizde aynı gün içerisinde birkaç saatte yapabiliyoruz.

Elektrikli scooter bakımı kapsamında özellikle kış şartlarında uzun süre kullanılmayan scooter’lar tekrar kullanılmaya başlamadan önce genel bir bakımdan geçirilmeleri gerekir. Gerçekleştirilecek bakımlar en başta güvenli sürüş ve uzun menzil yapabilmek açısından özellikle önemlidir.  Teknik servisimizden en ucuz bakım fiyatlarını alabilmenin yanında ayrıcalık hizmetleri arasındaki ücretsiz elektrikli scooter arıza tespiti hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına yüksek hızda hizmet vermeyi ilke edinen TEKNOWAY’de stoklu yedek parça bulundurulmaktadır.

Elektrikli Scooter Servis

Elektrikli Scooter Tamiri

Konumuz elektrikli scooter tamiri olsa da son teknolojiyle üretilen elektrikli scooter’lar aslında çok fazla arıza yapmazlar. Tabii yine de markası ne olursa olsun bakımların aksatılması, özensiz kullanım, eskime veya yaşanan kazalar tamir ihtiyacını doğurabilir.

Yapılan her işte mutlaka bilgi ve deneyim gerekliliği şarttır ancak özellikle tıpkı otomobillerde olduğu gibi elektrikli scooter’larda da tecrübeli ve bilgili bir teknik servise tamir yaptırmak önemlidir. Elektrikli scooter’larda bilgisiz teknik servislerin yaptığı müdahaleler anakart arızası, bataryada kısa devre sorunu, motor sıvı teması gibi problemlere neden olabilmektedir. 16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY’de hangi cihaz olursa olsun öncelikli olarak tamir ile çözüm sağlama seçeneğine yöneliyoruz.

Örnek vermek gerekirse farklı servisler tarafından elektrikli scooter anakart arızası ile anakart değişimine yönlendirilen birçok kullanıcıya scooter anakart tamiri gerçekleştirerek çok daha uygun fiyatlı bir işlem gerçekleştirdik. TEKNOWAY’in üst seviye ekipmanları sayesinde elektrikli scooter arıza tespiti ile en güvenilir sonuçları belirleyebiliyoruz.  Böylece de hem tamir süresi ve teknik servis ücreti ile ilgili en doğru ve net bilgiyi müşterilerimizle paylaşabiliyoruz.

Türkiye’nin ilk ve tek beş katlı teknoloji mağazası TEKNOWAY’de profesyonel teknik servis anlayışı ile her gün onlarca teknolojik cihazın bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Markası ne olursa olsun teknik servisimizde önceliğimiz tamir için teknik servisimize ulaşan bütün elektrikli scooter’ları kaliteli işçilik ve orijinal yedek parça hizmeti çerçevesinde ek kısa sürede onarmaktır. Elektrikli scooter balata değişimi, fren lambası taktırma, lastik onarımı gibi işlemler birkaç saat içerisinde teknik servisimizde alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından tamamlanmaktadır. Teknik servisimizde onarımla çözülmeyecek arızalar olması halinde sıfır orijinal scooter parçaları veya tercih eden müşterilerimize elektrikli scooter çıkma yedek parçalar ile değişim yoluyla hizmet verebiliyoruz.

Elektrikli Scooter Servis

Elektrikli Scooter Teknik Servisi

TEKNOWAY olarak merkezimiz İstanbul’da yer alsa da elektrikli scooter teknik servisi olarak Anadolu ve İstanbul dışı illerin de scooter tamir ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ücretsiz kargo ile elektrikli scooter tamiri hizmeti veren firmamız böylece kullanıcıları bulunduğu yer itibariyle yeterli uzmanlığı olmayan teknik servislere gitmeye mecbur bırakmıyor.

Servisimizde çoğu elektrikli scooter markasının yedek parça seçenekleri bulunmaktadır. TEKNOWAY’de bakım ve onarım işlemlerini en ucuz fiyat avantajı ile kredi kartına taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle İzmir elektrikli scooter teknik servisi veya Ankara elektrikli scooter teknik servisi şeklinde arama yaparak bize ulaşan birçok müşterimiz bulunmakta. Türkiye çapında önemli nüfusa sahip olan Bursa, Adana, Antalya, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Kocaeli, Mersin gibi iller de başta olmak üzere tüm Türkiye’den aynı gün elektrikli scooter teknik servisi ihtiyacı ile bize ulaşan müşterilerimiz oluyor.

Tüm Türkiye’de olağan dışı bir durum söz konusu değil ise örneğin Pazartesi günü kargoya vereceğiniz bir elektrikli scooter’ı Çarşamba günü sizde olacak şekilde onarımını ve bakımını yaparak gönderebiliyoruz. Fakat kaza geçirmiş elektrikli scooter tamiri gibi işlemler biraz daha zaman alabileceğinden öncesinde teknik servis merkezi ile görüşme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu gönderiyi paylaş