iPhone 4 Ekran Değişimi Yaptırmak

iPhone 4 Ekran Değişimi Yaptırmak

Eski Model iPhone 4 Ekran Değişimi Tamircisi

2010 yılında kullanıcıların beğenisine sunulan iPhone 4 tasarımıyla göz doldurmuştu. Yeni tasarımıyla kare bir görünüme kavuşan iPhone 4 kasası bir önceki modele göre incelerek 9 milimetre olarak geldi. Ayrıca piksel sayısı dörde katlanarak 640×960 oldu ve  bu durum görüntü kalitesinde çarpıcı bir iyileşme sağladı.

Cep Market’te iPhone 4 ekran değişimi, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Apple ekran değişimleri 15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanmaktadır.

Nostalji iPhone 4 Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 4 ekran özelliklerini irdeleyecek olursak 3.5 inçlik IPS LCD ekranın 640×960 piksel SD çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz.

Yüksek kaliteli gövde yapısı sebebiyle zamana meydan okuyan iPhone 4’te ekrana görüntü gelmiyor, cihaz açılıyor fakat görüntü yok, ekranda mürekkep izi var, ekran boydan boya çatladı, ışık var ama ekran gelmiyor, düşme sonrası ekrand çizgiler çıktı gibi şikayetlerin tek çözümü ekran tamiri yani onarımı olarak düşünülmelidir.

Cep Market servisimizde, iPhone 4 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. iPhone 4 ekran değişimi, son teknoloji ekipmanları kullanılarak orijinal ekran ve yedek parçalarla yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Onarım sırasında dilerseniz ekran değişimi işlemini izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahve servisinden yararlanabilirsiniz.

Cep telefonunuzu İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendinizin getirmesi haricinde, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım tamamlandıktan sonra sorunu giderilmiş, ilk günkü görüntüsüne kavuşmuş cihazınızı tekrar size ulaştırmaktayız. ARAS Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: iPhone 4s Ekran Değişimi Yaptırmak ve Maliyetleri 

Ön Cam Değişimi mi Ekran Değişimi mi?

Kullanıcılar cihazlarındaki ekran kırılması, ön cam çatlaması veya ekran çatlaması gibi hasarlar karşısında komple ekran değişimi talep edebilirler. iPhone 4 ön cam çatlaması benzeri bir hasarınız varsa, dokunmatik alanda ve ekranın diğer özelliklerinde bir sorun yaşamıyorsanız yalnız ön cam değişimi ile ekran onarımı yaptırabilirsiniz. Bu işlem ekran değişiminden daha düşük maliyetlidir.

iPhone 4 ön camın üstüne düştü, ekranın yarısı çalışıyor, cam sağlam ama ekran çatlak, görüntüler veya renkler karışıyor gibi şikayetler ekran onarımı gerektirir. Çatlak ekranlı iPhone 4 kullanmanın uzun vadede maalesef size zarar verecektir.

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştıkları problemlerden biri dokunmatik çalışmıyor hatasıdır. Cep Market’e iPhone 4 dokunmatik çalışmıyor şikayetiyle getirdiğiniz cihazınızın sorununu ekran değişimi yapmadan çözebiliyoruz.

İç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimleri bir bütün olarak iPhone 4 ekran değişimi kapsamındadır.

Ekran tercihi için çıkma, yan sanayi, OEM, revize, kopya ve A kalite gibi seçenekler karşınıza gelecek. Hangi ekranı tercih etmeliyim sorusuna elbette siz karar vereceksiniz ancak bizim tavsiyemiz orijinale en yakın görüntü kalitesi veren A kalite ekranlar. iPhone 4 çıkma ekran da eğer güvenilir teknik servis yönlendirmesiyle tercih edilecekse mantıklı olabilir. Çünkü ekranın kullanıldığı cihazın ne şekilde bozulduğu, o ekranın ne durumda olduğu ancak o servis tarafından bilinebilir.

Fiyat konusunda yan sanayi ve onarım gören revize modeller iPhone 4 için ucuz ekran ihtiyacına cevap verebilir. Sonuçta ucuz ekran veya uygun fiyatlı ekran değişimi yaparak günü kurtarmak isteyen kullanıcılar da var. Bu tip ekranlarda sarı renk, kırmızı renk, yeşil renk, mavi renk veya parlaklık gibi sorunlarla karşılaşılabiliyor ancak hiçbiri cihazınızı kullanmaya mani değil. A kalite ve OEM ekranlarda ise fabrika çıkışlı ekrana en yakın görüntü kalitesi ve performansı yaşarsınız. iPhone 4 ekran yenileme için hangisi sorusuna bu şekilde cevap bulduk diye düşünebilirsiniz.

Neden Teknoway Ekran Değişimi Servisi?

15 yıla yaklaşan tecrübemizle ve alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

Cep Market’teki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone 4 Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 4 ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda Teknoway, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. Teknoway firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

iPhone 4 Onarım Fiyatları

iPhone 4 Ekran Değişimi149 TL
iPhone 4 Şarj Soketi Değişimi100 TL
iPhone 4 Home Tuşu Değişimi60 TL
iPhone 4 Kasa Değişimi129 TL
iPhone 4 Mikrofon Değişimi100 TL
iPhone 4 Açma Kapatma Power Güç Tuşu Değişimi100 TL
iPhone 4 Ön Cam Değişimi149 TL

 

Bu gönderiyi paylaş