iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Telefon Garanti Kapsamına Neler Girer

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

Kullanıcıların günlük ve iş hayatlarının vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonların ekranlarındaki herhangi bir arıza, telefonlarının kullanımını etkilediğinde bu durum hayatlarında bazı aksamalara yol açabilir. Özellikle telefonlarını satın alırken yüksek rakamlar ödeyen iPhone sahipleri için cihazdaki herhangi bir hasar ya da sorun, yine ödeyecekleri yüksek rakamların habercisidir. Bu sebeple iPhone sahipleri kaliteli ve uygun iPhone ekran değişimi yapan teknik servis arayışına girerler. 15 yıla yaklaşan teknik servis tecrübesine sahip Cep Market, güvenilir ve hızlı hizmetiyle iPhone ekran değişimi için en doğru adreslerden biridir. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi fiyatları da uygun seviyededir.

iPhone ekran değişimi fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı iPhone’un ekran değişimi fiyatı aynı oranda daha uygun, fiyatı yüksek olanın ekran değişimi yine aynı oranda yüksek olmaktadır. Cep Market olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma anlayışımız çerçevesinde, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli cam değişimi hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13’ten iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran değişimi hizmeti verilmektedir. Cep Market servisimizde iPhone ekran değişimi, son teknoloji özel üretim ekipmanlarının sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone ekranı çoğunlukla sert darbe alma, yüksekten düşme, cihaz üzerine sert bir baskı, batarya şişmesi veya aşırı ısınmaya rağmen cihazı kullanmaya devam etme neticesinde kırılabilmektedir. Cihazda kullanılan Sapphire cam koruyucu her ne kadar son teknoloji bir ürün olsa da ekranı tam olarak korumak için yeterli değildir. Diğer taraftan Apple yakın zaman önce iPhone çizildi, kırıldı veya çatladı gibi şikayetler olmaması için ekranlarını Ceramic Shield adı verilen özel alaşımlı bir cam ile koruma altına almaya başlasa da ekranları hasar alan kullanıcılar, ekran tamiri için Cep Market gibi tecrübeli servislere başvurmaktadırlar.

Cep Market’te iPhone ekran çatlaması, ekran kırılması, ekranda görüntü gidip gelmesi gibi sorunlar başta olmak üzere iPhone ekranda dikey çizgiler var, iPhone ekranda piksel hatası, iPhone ekran basmıyor, ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi, gibi sorunlarda da en hızlı şekilde iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Ekran değişimi için teknik servisimize ulaşan iPhone cihazınıza Apple teknisyenleri tarafından öncelikle arıza tespiti yapılır ve gereken onarıma karar verilir. Ekran değişimi yapılması gerektiğinde, tüm işlem 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazınızda hiçbir performans farklılığı olmamaktadır.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Cep Market’in merkezine ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz ARAS kargo hizmetimiz sayesinde iPhone ekran değişimi için taşıma ücreti ödemeniz gerekmez. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli.

İlginizi Çekebilir: Apple iPhone Ekran Kırıldı Garantiye Girer mi?

Apple Garanti Şartları

Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. iPhone tamir ihtiyacı durumunda garantinizi devam ediyorsa onarım işlemini yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır.

Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirlerin garantiyi bozduğu, dikkat edilmesi gereken bir başka konudur. Ekran değişiminin garantiyi bozduklarını bilmelerine birçok kullanıcı üçüncü parti teknik servislerde uygun fiyatlı iPhone ekran değişimi yaptırmayı tercih ederler. Alanında deneyimli ve uzman olan Cep Market, iPhone ekran değişimi tercihlerinde öne çıkan teknik servislerdendir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, Cep Market gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Fiyatı (Sesli Anlatım)

iPhone Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus299 TL
iPhone 8240 TL
iPhone X1450 TL
iPhone 7250 TL
iPhone 7 Plus279 TL
iPhone 6s200 TL
iPhone 6 Plus229 TL
iPhone 6s Plus229 TL
iPhone 5150 TL
iPhone 5s150 TL
iPhone 5c150 TL
iPhone 4149 TL
iPhone 4S149 TL
iPhone SE150 TL
iPhone XS Max1699 TL
iPhone XS1099 TL
iPhone XR1599 TL
iPhone 11999 TL
iPhone 11 Pro Max3250 TL
iPhone 11 Pro2500 TL
iPhone X OLED799 TL
iPhone SE 2 20201400 TL
iPhone 6200 TL
iPhone 12 Mini3400 TL
iPhone 123300 TL
iPhone 12 Pro3500 TL
iPhone 12 Pro Max4250 TL
iPhone 134000 TL

Bu gönderiyi paylaş