iPhone Nerede Tamir Edilir?

iPhone 14 serisi arka cam değişimi

iPhone Nerede Tamir Edilir?

iPhone Nerede Tamir Edilir?

Kullanıcıların gerek günlük gerek iş hayatlarının vazgeçilmezi haline gelen cep telefonlarında meydana gelen arızalar telefonlarını kullanımlarına mani olabiliyor. Cep telefonlarını kullanamamak da bazı kullanıcıları oldukça zor durumda bırakabiliyor. Bu noktada cep telefonlarına bir an önce kavuşabilmek için yapılması gereken vakit kaybetmeden cihazın teknik servise götürülerek tamir ettirilmesidir.

Cep telefonu tamiri yaptırmak isteyen kullanıcılar için işin kalitesi kadar fiyatları da önemlidir. Özellikle telefonlarını satın alırken yüksek rakamlar ödeyen iPhone sahipleri, cihazda ortaya çıkan herhangi bir hasar ya da sorunun yine ödeyecekleri yüksek rakamların habercisi olduğunu bilirler. Bu sebeple iPhone sahipleri hem kaliteli hem de hızlı hizmet sunmasının yanı sıra uygun fiyata iPhone nerede tamir edilir arayışına girerler. 16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY, güvenilir ve hızlı hizmetiyle iPhone tamiri için en doğru adreslerden biridir. Teknik servisimizdeki iPhone tamir fiyatları 2022 de oldukça uygun seviyededir.

iPhone Tamir Hizmeti

TEKNOWAY’de Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 14’ten iPhone 5’e kadar piyasadaki tüm iPhone modelleri için tamir hizmeti verilmektedir. Servisimizde iPhone tamiri, son teknoloji özel üretim ekipmanları sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

TEKNOWAY’de başta iPhone ekran ve ön cam değişiminden kasa değişimine, batarya değişiminden arka kapak değişimine, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimlerinin yanı sıra cep telefonuyla ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

iPhone tamir fiyatları 2022 modelden modele göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı iPhone’un ekran değişimi fiyatı aynı oranda daha uygun, fiyatı yüksek olanın ekran değişimi yine aynı oranda yüksek olmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma anlayışımız çerçevesinde, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli cam değişimi hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

iPhone Tamiri İstanbul

Kullanıcılar telefonlarını teknik servise götürdüklerinde günlerce cep telefonlarından ayrı kalacaklarını ve düşünmektedirler. Bu yanlış inanışın aksine hızlı ekran değişimi ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla çalışan İstanbul’un en iyi iPhone teknik servisi TEKNOWAY’e telefonunuzu tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.

iPhone teknik servis İstanbul denildiğinde akla gelen ilk firmalardan TEKNOWAY’de iPhone tamir işlemlerinin çoğu aynı gün aynı saat içinde tamamlanmaktadır. Yaptığımız işte güven yaratmanın her şeyden önemli olduğuna inanan bir teknik servisiz. Çünkü kullanıcılar her zaman telefonlarını güvendikleri bir servise bırakmak isterler. Güven ise ancak müşteri memnuniyeti sağlamakla kazanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim bu işte en büyük motivasyon kaynağımızdır.

İstanbul’da En iyi iPhone Servisi

Günümüzde cep telefonlarına ödenen ciddi rakamlar, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür, bu yüzden sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir. TEKNOWAY olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon tamiri hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından İstanbul’da cazip iPhone servislerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

iPhone Tamir Kadıköy

2006 yılında cep telefonu teknik servisi hizmeti vermeye başladığımız günden beri hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle bugün geldiğimiz noktada güvenilir ve aranan bir firmayız. Teknoway olarak alanında uzman teknisyenlerimizle İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde özellikle iPhone telefon teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biriyiz.

Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

TEKNOWAY’de başta iPhone ekran ve ön cam değişiminden kasa değişimine, batarya değişiminden arka kapak değişimine, kamera değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi ve entegre değişimlerinin yanı sıra iPhone ile ilgili her türlü tamir yapılmaktadır.

 

 Iphone Nerede Tamir Edilir

iPhone Ekran Değişimi

TEKNOWAY olarak 2006 yılından beri Kadıköy İstanbul’da cep telefonu teknik servis hizmeti veriyoruz. Servisimizde iPhone ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli Apple teknisyenleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

İç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsayan iPhone ekran değişimi, servisimizde 15 dakika ila 1 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Ekran değişimi işleminde cihazınız sıfırlanmaz ve cihazınızdaki rehber, mesajlar, müzikler ve videolar gibi veriler silinmez.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır

iPhone Ön Cam Değişimi

Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone telefonların ön cam değişimi yapılabilmektedir. Böylece çok daha düşük bir fiyata ekran onarımını yapabiliyoruz.

Akıllı telefonlardaki en sık karşılaşılan problemlerden biri de dokunmatik ekran çalışmıyor hatasıdır. TEKNOWAY’de ekran değişimine gerek kalmadan dokunmatik fonksiyonlar kısa sürede düzeltilerek cihazınız ilk günkü performansına döndürülebilmektedir.

Akıllı telefon ekranlarının yapısı gereği iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Ekranın dış tarafındaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayrılarak, yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılmaktadır.

Ön cam değişimi için tercihinizi Apple servisleri yönünde kullanırsanız açıkçası pişman olabilirsiniz. Çünkü Apple servisler ön cam ile birlikte ekran değişimini zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırır. TEKNOWAY’de iPhone’lara sadece ön cam değişimi yapabiliyoruz. TEKNOWAY’e iPhone telefonunuzun cam değişimini alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz.

iPhone Arka Cam Değişimi

Apple’ın iPhone 8 ile beraber arka kapakları cam yapmaya başlaması görüntü olarak kullanıcıların beğenisini toplasa da bununla beraber cihazın düşmelere ve darbelere karşı hassasiyeti arttı. Bu durum iPhone kullanıcılarının telefonlarını kullanırken daha dikkatli olmalarına yol açsa da, elde olmayan sebepler ve ufak kazalar yüzünden iPhone arka cam hasarlarıyla çok defa karşılaşıyor ve iPhone arka cam değişimi yapıyoruz

2006 yılından beri Kadıköy’de teknik servis hizmeti veren TEKNOWAY’de iPhone arka cam değişimini AAA kalite yedek parçalarla yapmaktayız. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone arka cam değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

 Iphone Nerede Tamir Edilir

iPhone Kamera Değişimi

iPhone kamerasının hasar alması, çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunlarda arıza tespiti neticesinde, kamera değişimi gerekebilir. Kamera değişiminde telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera ile tekrar ilk günkü orijinal performansına ulaşır. Kamera değişimi 1 saat içerisinde tamamlanmakta, işlem sırasında cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemektedir.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone bataryaları her akıllı telefon bataryası gibi özellikle aktif kullanım söz konusuysa belirli bir süre sonra değişimi gerekmektedir. Akıllı telefonlar için batarya performansının iyi olması çok önemlidir. Uzun süre kullanım sonucunda performansını yitiren iPhone batarya sorununu çözmenin yolu batarya değişimidir. Batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılmakta ve yapılması gereken işlemle ilgili size bilgi verilmektedir.

Lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi yapılan telefonunuz, tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Apple Garanti Şartları

iPhone garantiye vermek için ne gerekli kullanıcıların merak ettiği konular arasındadır. Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. Özetlemek gerekirse iPhone tamir ihtiyacı durumunda garantiniz devam ediyorsa onarım işlemini yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Ancak bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır.

Ayrıca daha önce Apple tamir görmüş mü ve iPhone tamir edilmiş mi de göz önüne alınan konular arasındadır. Daha da önemlisi cihazın nerede tamir olduğudur. Çünkü Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirlerin garantiyi bozmaktadır. Ekran değişiminin garantiyi bozduğunu bilmelerine rağmen birçok kullanıcı üçüncü parti teknik servislerde uygun fiyatlı iPhone ekran değişimi yaptırmayı tercih ederler. Alanında deneyimli ve uzman olan TEKNOWAY, iPhone tamirinde bilinen ve aranan teknik servislerden biridir. Aynı hizmeti daha yüksek fiyata almak istemeyen ve bütçesine dikkat eden iPhone sahipleri, TEKNOWAY gibi üçüncü parti servislerde iPhone tamiri yaptırmaktadırlar.

Apple onarım merkezine giden cihaz değişir mi de merak edilen diğer bir konudur. Cihaz değişimi arıza veya hasarın durumuna göre gerek görülmesi halinde yapılabilir. Bu da Apple teknisyenlerinin yaptıkları testler neticesinde belirlenir. Örneğin müşteriden bağımsız ortaya çıkan ekrandaki yazılımsal bir sorun, ekran değişimi sonrası hala devam ediyorsa cihaz değişebilir.

Garantili iPhone Tamiri

Kullanıcıların cep telefonlarını teknik serviste tamir ettirdikten sonra en büyük endişelerinden biri, telefonlarında beklenmedik bir şekilde sorunla karşılaşmaktır. TEKNOWAY olarak ilkemiz, tamir sonrası cihazınızda yaşayabileceğiniz sorunları engellemek için kalite kontrol yapmak ve garantili şekilde memnun olacağınız bir hizmet sunmaktır. iPhone tamiri sırasında kullandığımız yüksek kaliteli yedek parçalarlar, uzman teknisyen kadromuz ve yıllardır artan deneyimimizle müşteri memnuniyetinin de garantisini verdiğimizi söyleyebiliriz.

Diğer taraftan TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Günümüzde özellikle de iPhone gibi yüksek fiyatlı telefonlara ödenen fiyatlar, kullanıcıları cep telefonları hasar aldığında öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Tabii bu onarımı yaptırırken de neredeyse cihazın fiyatına yaklaşacak fiyatlar ödemek yerine uygun fiyatlı iPhone tamiri yaptırmak isterler. TEKNOWAY’de donanım ya da yazılım kaynaklı arızası bulunan iPhone telefonunuzu Apple teknik servislere kıyasla daha uygun fiyata tamir yaptırabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş