iPhone 7 Arka Kasa Kapak Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 7 Arka Kasa Kapak Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 7 Arka Kasa Kapak Değişimi

iPhone 7 arka kasası düşme, ezilme, çizilme, sert darbe alma, üzerine baskı uygulama, batarya şişmesi ve benzeri sebeplerden dolayı hasar görebilmektedir. Arka kasadaki bu deformasyonların giderilmesi, sadece değişim ile mümkündür. iPhone 7 arka kasası çizildi, iPhone 7 arka kasa çatladı, iPhone 7 arka kasa eğildi gibi şikayetlerle teknik servise götürdüğünüz telefonunuz için tek çözüm iPhone 7 arka kasa kapak değişimi işlemidir. iPhone 7 arka kasak kapak değişimi renk değişimi ve zamanla kasanın renginin solması ya da eskimesi sonucu da kullanıcılar tarafından talep edilebilmektedir.

15 yıla yaklaşan teknik servis deneyimiyle Kadıköy’de hizmet veren Cep Market olarak iPhone 7 arka kasa kapak değişimini A kalite yedek parçalarla yapıyoruz. Teknik servisimizde yaklaşık 1 saat süren iPhone 7 arka kasa kapak değişimi işlemiyle fabrika üretimi kalitesi seviyesine gelen telefon, sorunsuz bir şekilde sahibine teslim edilmektedir.

iPhone 7 Arka Kasa Kapak Değişimi Nasıl Yapılır?

Cep Market’te tüm iPhone 7 arka kasa kapak değişimleri, alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji makinelerle yapılmaktadır.

Teknik servisimize ulaşan iPhone 7 öncelikle ücretsiz arıza tespit işleminden geçer. Bu aşamanın ardından hasarlı iPhone 7 arka kasa kapak cihazdan sökülür. Arka kapak çıkarıldıktan sonra telefonun içi temizlenir. Ardından cihaza sökülen kasa yerine yeni arka kasa kapak dikkatlice takılır. Son olarak iPhone 7 Apple teknisyenleri tarafından test edilir ve incelemesi için kullanıcının beğenisine sunulur.

Yaklaşık 1 saat süren iPhone 7 arka kasa kapak değişimi için cihazınızı İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla Cep Market’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Telefon Kasası Değiştirme Fiyatı

iPhone 7 Arka Kasa Kapak Değişimi Sonrası

iPhone 7 arka kasa kapak değişimi sonrası cihazınızı dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir sorun görmeniz durumunda bunu teknik servisimize iletme hakkına sahipsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazınızdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir. Değişimin ardından arka kasa kapak görüntüsünün ve kalitesinin telefonunuzu ilk aldığınız günden farkı olmaz.

iPhone 7 arka kasa kapak değişimi işleminde cihazınızdaki verileriniz silinir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. iPhone 7 arka kasa kapak değişimi süreçlerinde bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve telefon sıfırlanmaz.

Cep Market olarak her anlamda müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Bu amaçla yola çıkarak müşterilerimize en iyi faydayı sağlayacak işlemi en uygun maliyetle sunuyoruz.

Cep Market’te tüm iPhone modellerinin arka kapak ve arka cam değişimini yapıyoruz.

iPhone 7 Arka Kasa Kapak Değişimi Ne Kadar?

Apple teknik servislerindeki arka kasa kapak yenileme işlemleri oldukça pahalı olmaktadır. Bunun yerine Cep Market gibi deneyimli ve uzman teknik servislerde aynı işlemi aynı ürün kalitesiyle (OEM) çok daha uygun maliyetle aynı gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone 6,7,8,X Plus Kasa Düzeltme, Kasa Değişimi, Kasa Yamulması, Kasa Açıklığı

iPhone Kasa Değişimi Fiyatları

iPhone Kasa Değişimi129 TL
iPhone Kasa Yamulması Tamiri150 TL
iPhone 4 Kasa Değişimi129 TL
iPhone 4S Kasa Değişimi129 TL
iPhone 5 Kasa Değişimi129 TL
iPhone 5s Kasa Değişimi129 TL
iPhone 6s Kasa Değişimi249 TL
iPhone 7 Kasa Değişimi549 TL
iPhone 5c Kasa Değişimi149 TL
iPhone 8 Kasa Değişimi799 TL
iPhone SE Kasa Değişimi199 TL
iPhone 7 Plus Kasa Değişimi349 TL
iPhone 8 Plus Kasa Değişimi799 TL
iPhone X Kasa Değişimi1399 TL
iPhone 6 Plus Kasa Değişimi249 TL
iPhone 6s Plus Kasa DeğişimiSorunuz

Bu gönderiyi paylaş