iPhone Ön Cam Değişimi Yorumları

iPhone Ön Cam Değişimi Yorumları

iPhone Ön Cam Değişimi Yorumları

iPhone Ön Cam Değişimi Yorum

Günümüzde kullanıcıların herhangi bir ürün veya hizmet alımında müşteri yorumları büyük bir etkiye sahiptir. Cep Market 15 yıllık cep telefonu teknik servisi deneyimiyle Kadıköy’ün en bilinen özel iPhone servislerinden biridir. Ayrıca uygun fiyat politikası, A kalite OEM ekranları, uzman Apple teknisyenleri ve profesyonel ekipmanlarıyla sunduğu hizmet sayesinde olumlu  iPhone ön cam değişimi yorumları ile öne çıkmaktadır.

Yeni Telefon Almak Yerine Mevcut Olanı Onarmak

Akıllı telefonların gün geçtikçe artan teknolojileri fiyatlarını da aynı oranda artırmaktadır. Bu durum karşısında özellikle iPhone gibi pahalı telefon sahipleri, cihazları hasar aldığında ya da bozulduğunda öncelikle onarım seçeneğine yönelmektedir. Cep telefonu tamiratı sıklığının ve teknik servis sayısının arttığı günümüzde sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir.

15 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisinde bulunan en iyi teknik servis olan Cep Market’te başta Apple iPhone ve Samsung ön cam değişimi olmak üzere Huawei ve Xiaomi ön cam değişimi işlemlerini de yapıyoruz. Cep Market’te her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır. Cep Market olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon iPhone ön cam değişimi hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmet ile müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Hasarlı Ön Camın Adım Adım Değişim Aşamaları

Cep Market’e ekranda kırık, ön camda çatlak, çizik veya düşme ya da darbe gibi nedenlere bağlı olarak hasar almış, estetik açıdan kusurlu iPhone cihazlarınızı ön cam değişimi için getirebilirsiniz.

Cep Market’e değişimi için ulaştırdığınız iPhone cihazınız öncelikle arıza tespit işlemine girer. Bu işlemde ekranda mı camda mı hasar var ve bu hasarın nasıl giderileceği belirlenir. Örneğin sadece ön camda oluşan çizik, çatlak ya da hafif kırıklar için ekran değişimi gerekmeden ön cam değişimi yeterli olabilirken,  ekranın diğer özelliklerinde problem olması durumunda ise ekran değişimi gerekebilmektedir. Kısaca iPhone ön cam kırılmış ya da çatlamışsa, biraz daha şanslısınız çünkü cam değişimi ekran değişimi işlemine göre daha düşük maliyetli olmaktadır. Yalnız bazı durumlarda hasarın derecesine göre iPhone cam ve ekran değişimi birlikte yapılabilmektedir.

Ön cam değişimi için ilk aklınıza gelen Apple servisleri olabilir fakat Apple servislerde ön cam ile birlikte ekran değişimini de zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırıyor. Bunun yerine alanında deneyimli ve uzman yetkili bir serviste sadece ön cam değişimi ile iPhone telefonunuzu ilk günkü haliyle kullanıma devam edebilirsiniz.

Cep Market’te iPhone ön cam değişiminde dokunma hassasiyetinde, ekran kalitesinde veya parmak izi okuyucuda herhangi bir kayıp olmaz.

Ayrıca verilerinizde hiçbir kayıp yaşamazsınız. Yine de önlem almak kapsamında ön cam değişimi öncesinde uzman teknisyenlerimiz tarafından bütün verilerinizin yedeği alınmaktadır.

Ön cam değişimi sadece düşük kalite veya kalın camlar takıldığında telefonunuza zarar verebilir. Cep Market’teki iPhone ön cam değişimi işlemlerinde cihazınızı ilk günkü haliyle teslim alırsınız.

Cam Değişimi Sonrası Diğer Parçaların Kontrolleri

iPhone cam değişiminin ardından kasanın aralık kalma, dokunmatiğin hassasiyetinde azalma, yakınlık sensörünün, ön kameranın, ahizenin yani ön yüzde bulunan teknolojilerin çalışmama veya aksak çalışma, home tuşunun düzgün basmama parmak izi okuyucu sorunu, ekranın içine toz kaçma gibi ihtimallere karşı ilgili parçaları kontrolünü sağlıyor ve sorunsuz çalışacak şekilde cihazınızı size teslim ediyoruz.

Ön Cam Kırılması Garanti Kapsamına Girer mi?

iPhone ön cam kırılması garanti ve değişimi fiyatı en merak edilen konular arasındadır. Apple telefonlarda ekranla ilgili hiçbir çatlak ya da kırık garanti kapsamında değildir. Apple garanti şartlarına göre kullanıcılar, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, satın alındıkları tarihten itibaren 2 yıl süreyle, sadece malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garanti hakkına sahiptir. Dolayısıyla kullanıcı hatası sebebiyle meydana gelen her hasarın maliyeti kullanıcıya aittir. Kullanıcılar çoğunlukla garantisi bitmiş iPhone’ların cam değişimlerini Cep Market gibi çok daha uygun maliyetli iPhone onarımları yapan üçüncü parti servislerde yaptırmayı tercih etmektedirler.

iPphone 8 8 Plus Ön Cam Değişimi Müşteri Yorumları

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6160 TL
iPhone 6 Plus180 TL
iPhone 6s190 TL
iPhone 6s Plus200 TL
iPhone 7220 TL
iPhone 7 Plus250 TL
iPhone 8300 TL
iPhone 8 Plus350 TL
iPhone X600 TL
iPhone XS600 TL
iPhone XS Max800 TL
iPhone SE129 TL
iPhone XR700 TL
iPhone 4 Ön149 TL
iPhone 4s149 TL
iPhone 5150 TL
iPhone 5c150 TL
iPhone 5s150 TL
iPhone 11750 TL
iPhone 11 Pro850 TL
iPhone 11 Pro Max900 TL
iPhone 12 Mini1500 TL
iPhone 121500 TL
iPhone 12 Pro1500 TL
iPhone 12 Pro Max1500 TL

Bu gönderiyi paylaş