KUGOO KINGKONG Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

KUGOO KINGKONG Elektrikli Scooter Tamiri Servisi

KUGOO KINGKONG elektrikli scooter tamiri servisi olarak İstanbul Kadıköy’deki mağazamız Teknoway’de hizmetinizdeyiz. KUGOO KINGKONG bilindiği gibi elektrikli scooter olarak standartların çok üzerinde bir model ve olası arıza durumlarında da titizlikle servis işlemleri uygulanması gerektirmektedir. KUGOO teknik servisi Teknoway’de KINGKONG modeli dahil tüm KUGOO elektrikli scooter’ların tamir ve bakım hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimize KUGOO KINGKONG model elektrikli scooter’larını her 1000 km’de bir periyodik bakıma getirmelerini tavsiye etmekteyiz. Bu değer tüm elektrikli scooter’larda yaklaşık olarak benzerdir. KUGOO KINGKONG periyodik bakım işlemlerinde batarya kontrolü, fren sistemi kontrolü, yürür aksam bakımları, elektrik tesisatı kontrolü ve sürüşe dair balans ve tekerlek ömrüne dair işlemler yapılmaktadır. Normal şartlarda 1000 km’lik bir kullanımda elektrikli scooter’ınızın sadece fren balatalarının eskimesi gerekmektedir. Kullanıcının sürüş profiline bağlı olarak fren balataları daha erken veya daha geç tükenebilmektedir. Periyodik bakım kontrollerinde KUGOO elektrikli scooter fren balatasının değişmesi gerekip gerekmediğini ve değişmesi henüz gerekli değilse kaç km daha kullanabileceğinizi size bildiriyoruz. Değişim gerektiren durumlarda ise fren ayarlarını da yeni balataya göre düzenleyerek elektrikli scooter’ınızı size teslim ediyoruz.

İstanbul Kadıköy elektrikli scooter teknik servisi Teknoway’de KUGOO elektrikli scooter tamir ve bakım işlemleri sırasında tamamen orijinal KUGOO elektrikli scooter parçaları kullanılmaktadır. Özellikle periyodik bakım işlemlerinde batarya ölçümü yapılması önemlidir çünkü batarya veya bataryayı oluşturan pillerin bir veya birkaçında sorun oluşması durumunda diğer pillerin de ömrü hızlı bir şekilde tükenmektedir. KUGOO elektrikli scooter batarya ölçümü ve kalibrasyonu sonrasında batarya ile ilgili bir işlem yapılması veya yapılmaması gerektiğini sizlere bildiriyoruz. Müşterilerimiz dönem dönem bizi ziyaretlerinde elektrikli scooter az yol gitmeye başladı, menzili azaldı, şarj olmuyor veya şarjı çabuk bitiyor şeklinde şikayetlerde bulunuyor. Bu şikayetlerin genelde baş nedeni batarya olduğu için KUGOO veya başka bir marka elektrikli scooter’da bu tarz sorunlar yaşıyorsanız teknik servisimizle iletişime geçmeniz yeterli. Teknik servisimiz parça değişimi odaklı değil tamir konusunda uzmanlaşmış teknisyen kadrosu ile hizmet vermektedir ve bu tarz işlemleri çok daha uygun bir fiyata Teknoway’de yaptırabilirsiniz. Servisimizde ayrıca KUGOO elektrikli scooter lastik tamiri, anakart entegre tamiri, dashboard arızası onarımı veya amortisör değişimi gibi uzmanlık gerektiren işlerde de uzman seviyesinde hizmet alabilirsiniz.

Kugoo Kingkong Anakart Tamiri

KUGOO Elektrikli Scooter Yetkili Servisi İstanbul

Mağazamız Teknoway KUGOO elektrikli scooter servisi olarak hizmet vermektedir. Servis hizmetleri dışında mağazamızda satışa sunulan KUGOO elektrikli scooter modellerini test sürüşü yaparak deneme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun dışında ikinci el elektrikli scooter alım ve satım konularında da hizmet vermekteyiz. KUGOO veya farklı bir marka elektrikli scooter’ınız varsa bunu sizden değerinde alarak yerine yepyeni bir KUGOO KINGKONG’u en düşük fiyat avantajı ile verebiliriz. Mağazamız taksitli elektrikli scooter satan yerler arasındadır. Bunun dışında KUGOO elektrikli scooter aksesuarları veya orijinal yedek parçaları için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Teknoway İstanbul Kadıköy’de Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii karşısında hizmet vermektedir. Eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız ve KUGOO elektrikli scooter bozuldu nereye tamir ettirebilirim diyorsanız Teknoway ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Teknoway beş katlı bir binada hizmet vermektedir ve bu binanın bir katı elektrikli scooter tamiri teknik servisidir. Çağrı merkezimizden alacağınız ücretsiz kargo kodu ile KUGOO elektrikli scooter’ınızı bize gönderebilir ve tamirini yaptırabilirsiniz. KUGOO KINGKONG teknik servis müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0 (537) 958 02 02 no’dan bizlere haftanın her günü her saat ulaşabilir, teknik servis ücretleri ve işçilik yedek parça fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Arızalı KUGOO KINGKONG elektrikli scooter tamiri hizmetini tüm Türkiye çapında sunmaktayız. Eğer İstanbul’daysanız ve zamanınız yoksa KUGOO KINGKONG elektrikli scooter’ınızı teknik servisimize getirebilir ve tamirini yaptıktan sonra aynı gün size teslim edebiliriz. Teknik servisimizde tüm elektrikli scooter’ların tamir, bakım ve arıza tespiti işlemleri aynı gün içerisinde yapılmakta ve teslimi gerçekleştirilmektedir. KUGOO KINGKONG periyodik bakım ücreti oldukça düşük seviyededir ve scooter’ınızın genel kontrolü için ek bir ödeme alınmamaktadır. Parça değişim fiyatlarımız ise işçilik dahil olarak sizlere sunulmakta ve ek bir ödeme istenmemektedir. Tüm tamir ve bakım işlemlerinizi kredi kartına taksitli olarak Teknoway’de ödeyebilirsiniz. KUGOO KINGKONG yedek parça fiyatlarında da bizimle iletişime geçmenizi ısrarla önermekteyiz. Fren kolu, ön far, park ayağı ve çamurluk gibi değişimi ileri düzey teknik servis hizmeti gerektirmeyen parçaları ücretsiz kargo imkanı ile bizden satın alabilir ve bulunduğunuz yerde montajını yapabilirsiniz. Teknoway aynı zamanda anakart tamiri, dashboard onarımı ve batarya tamiri konusunda hizmet alabileceğiniz en iyi elektrikli scooter servisi olarak bilinmektedir.

KUGOO Elektrikli Scooter Anakart – Batarya Tamiri

Teknik servisimiz Kadıköy’de 20 yıla yakın bir süredir cep telefonu alım-satım ve tamiri konusunda uzmanlaşmıştır. Elektrikli scooter’larda da yayılmaya başladığı günden bu yana cazip fiyatlarla popüler olan modellerin satış ve teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Deneyimli teknisyen kadromuz aldığı eğitimlerle elektrikli scooter tamirinde de diğer birçok serviste alamayacağınız anakart ve batarya tamiri gibi hizmetleri sunabilmektedir. Elektrikli scooter servisi olduğunu iddia eden birçok firma ne yazık ki lastik tamiri, parça değişimi gibi hizmetlerin önüne geçememiştir ancak biz özellikle elektrikli scooter’ların en değerli ve en çok korunması gereken parçaları olan anakart ve batarya tamiri konularında garantili olarak hizmet vererek rakiplerimizden ayrılıyoruz. Birçok müşterimiz bizleri Kadıköy elektrikli scooter anakart tamiri nerede yapılır veya İstanbul’da elektrikli scooter batarya tamiricisi aramaları ile buluyor ve verdiği yorumlarla çevresine tavsiyede bulunuyor. Teknoway olarak kar oranlarımızı her zaman en düşük seviyede tutarak müşteri kazanmayı hedefliyoruz. Ayrıca değiştirmek yerine tamir etmek yolunu seçerek bütçenizi koruyoruz. Teknoway örneğin; kendi markasıyla ve tamamen Türkiye şartlarına özel olarak geliştirdiği Teknoway markalı elektrikli scooter dolgu lastikleri ile kullanıcılara daha uygun fiyatlı ve dayanıklı seçenekler sunmaya odaklanmıştır.

Teknoway tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir firmadır. Bazı yetkili olmayan servislerce içi açılan KUGOO elektrikli scooter’larda yalıtıma dikkat edilmeden kapama gerçekleştiğinden anakarta sıvı teması veya batarya arızası gibi sorunlar oluşabiliyor. Elektrikli scooter’la suya girmek elbette bu tarz sorunları hızlandırabilecek bir durum ancak ıslak zeminde sürüş bile yalıtım özelliğini kaybetmiş bir KUGOO KINGKONG elektrikli scooter’da uzun vadede oksitlenmeyle birlikte anakart veya batarya sorunu çıkarabilmektedir. Servisimizde özel ölçü aletleri ile KUGOO elektrikli scooter anakartı üzerinde hasar gören parçayı tespit ederek yenisi ile değiştiriyoruz ve tüm işlemleri garantili şekilde gerçekleştiriyoruz. Batarya tamiri olur mu diye düşünen birçok kullanıcı da servis imkanlarını ve batarya tamirinin yapıldığını görünce şaşkınlığını gizleyemiyor. Teknoway’e bataryası arızalı KUGOO KINGKONG getirildiğinde öncelikle batarya üzerinde ölçüm gerçekleştiriyoruz ve sorunlu hücreleri tespit edip kaç hücre değişmesi gerektiğini size bildiriyoruz. İşlem tamamlandığında testler gerçekleştirerek elektrikli scooter’ınızı su almayacak şekilde garantili yalıtım yaparak kapatıyoruz ve böylece hem bataryanın tekrardan sorun çıkartmasını, hem de diğer parçalar üzerinde olumsuz etkide bulunmasını engelliyoruz. Teknoway’e elektrikli scooter’ınızla yaşadığınız bir sorun için veya şüphelendiğiniz durumlar için her zaman çağrı merkezi veya WhatsApp müşteri hizmetleri numarası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş