Onvo Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Onvo Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Onvo Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Onvo Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Özellikle büyükşehirlerde son zamanlarda yaygınlaşan elektrikli scooter kullanımı elektrikli scooter’larla ilgili parça değişimi ve tamir ihtiyacının günden güne daha fazla olacağına işaret ediyor. Elektrikli scooter’lar çok fazla sorun çıkaran cihazlar değildir. Ancak yaşam temposu nedeniyle aksatılan bakımlar, dikkatsiz kullanım veya yaşanabilecek küçük kazalar bazı arızaların daha erken meydana gelmesine neden olabiliyor. Scooter’ların hasar almaya en fazla çık parçalarından biri de lastiklerdir. Elektrikli scooter lastiklerinin ömürleri kullanım sıklığına ve kullanılan yolların şartlarına göre değişmektedir. Onvo elektrikli scooter lastikleri tıpkı bisikletlerde olduğu gibi bir iç lastik ve bir dış lastiğin birleşiminden oluşur. Dolgu lastikler içinde hava yerine kauçuk olan ve patlamayan lastiklerdir. Bu özellikleriyle daha uzun ömürlüdür. TEKNOWAY olarak Onvo elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç ihtiyacı olan müşterilerimize kendi üretimimiz olan TW 85 scooter dolgu lastikleri tavsiye ediyoruz.

Patlamayan ve bakım gerektirmeyen TW 85 scooter dolgu lastikler hava basıncı takibine ihtiyaç duymaz. Malzeme ve üretim kalitesinin sağladığı dayanıklı ve sağlam scooter TW 85 dolgu lastikleri kullanıcılarını hızlı aşınma ve patlamalardan kurtarırken, minimum bakım ihtiyacı duyar.

Dolgu Tekerlek İyi mi?

Daha önceden dolgu lastik tecrübesi olmayan elektrikli scooter kullanıcıları dolgu tekerlek iyi mi diye merak edebilirler. Dolgu lastiklerle ilgili endişelerin baş nedenlerinden biri daha önceki dolgu tekerlek’li scooter’larda titreşim yapan veya sallayan durumlar olabiliyordu. Ancak yeni nesil dolgu tekerlek modelleri eski dolgu tekerleklerin dezavantajlarını ortadan kaldırarak memnuniyet düzeyini oldukça artırdı diyebiliriz. Yeni teknoloji TW 85 elektrikli scooter tekerlekleri özellikle yumuşak hamurdan yapılması sayesinde çukur ve kasis gibi engel geçişlerinde darbe emici görevi görüyor ve şişme tekerleklerde olduğu gibi yol sarsıntılarını kullanıcılarına hissettirmiyor.

Scooter dolgu lastikler ile ilgili farklı açılardan kullanıcı endişeleri olabiliyor.  Scooter dolgu tekerleklerin motora zararı var mı veya bataryaya zarar verir mi, dolgu tekerlekler scooter’ları bozar mı, dolgu tekerlekler elektrikli scooter hata kodu çıkartıyor mu, dolgu tekerlekler amortisörleri veya süspansiyonları bozar mı bunlardan bazılarıdır. Oysaki bu tarz hatalar doğrudan kullanıcı hatalarıyla ilgilidir.  Özensiz kullanılan ve bakımlarına önem verilmeyen şişme tekerlekli scooter’ların da başına benzer sorunlar gelebilmektedir. TW 85 elektrikli scooter dolgu lastik kullananlar için bu tarz sorunlala karşılaşma ihtimali en az seviyededir.

Scooter Dolgu Lastik Kullanıcı Yorumları

Scooter kullanıcılar dolgu lastikler ile ilgili birçok konuyu merak ediyor. Dolgu tekerlekler nasıl üretilir, dolgu tekerleğin içinde ne var, dolgu tekerlekler patlar mı, dolgu tekerleğe çivi veya vida girerse ne olur, dolgu tekerlekler virajda kayar mı, dolgu tekerleklerin kullanım ömrü kaç kilometredir veya dolgu tekerlek kaç yıl gider gibi sorular sıklıkla aldığımız sorular arasında. Bunlara ek olarak yukarıdaki bölümde dolgu lastiğin motora ve bataryaya zararı var mı soruları da alabiliyoruz. Ayrıca dolgu tekerlek daha mı fazla batarya harcar veya dolgu tekerlekle daha mı az yol gidilir gibi sorularla da karşılaşmaktayız.

İşin aslı scooter kullanıcılarının dolgu lastikler ile ilgili tüm endişeleri yersizdir. Dolgu lastiklerin olumsuz hiçbir tarafı bulunmamaktadır. Her açıdan standart şişme lastiklere göre avantajları vardır. İnternette görebileceğiniz olumsuz yorumlar kötü niyetle yapılan ve gerçeği yansıtmayan söylemlerdir. TW 85 scooter dolgu lastiklerimiz hava kaçırmayan yapısı sayesinde en düşük yuvarlanma direnci sunarlar ve şişme tekerlekli scooter’lara menzilleri çok daha fazladır. Diğer taraftan dolgu lastikler havası inmeyen ve patlamayan yapıları ile tam bir sürüş güvenliği sağlarlar.

Onvo elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç için lastik markaları araştırırken en iyi dolgu lastik hangisi, en uzun ömürlü scooter lastiği, en kaliteli elektrikli scooter lastiği, scooter için hangi lastiği almalıyım, en sağlam scooter lastiğ , hız için uygun scooter lastiği, daha uzun yol giden enerji tasarruflu scooter lastiği gibi birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz. En ideal sonucu almak ve kullandığınız dolgu lastiklerden memnun kalmak için kilo ve gidilen yolları göz önünde bulundurun. Scooter dolgu lastikler ile ilgili tüm sorularınız ve Onvo elektrikli scooter lastik tamiri işlemleriniz için TEKNOWAY teknik servisi numaramız 0 (537) 958 02 02’yi arayabilirsiniz.

Onvo Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnçHer Dolgu Lastik Aynı mı?

Her dolgu lastik aynı mıdır scooter kullanıcılarının merak ettiği bir diğer sorudur. Scooter dolgu lastiklerin yapıları aynı gibi gözükse de aralarında bazı farklar bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse 8.5 inç scooter patlamayan lastik ve 10 inç scooter dolgu lastik gibi gibi seçeneklerden bahsedebiliriz. Dolgu lastik satın alırken dikkat edilecekler arasında ilk sırada her zaman dolgu lastiğin tasarımı ve malzeme kalitesi lastik seçiminde ilk sırada dikkat edilmesi gereken faktörlerdir. Yumuşak dolgu lastikler iyi midir diye merak etmenize gerek yok. Çünkü sürüş kalitesi olarak şişme lastik kadar iyi ve güvenli bir kullanım sağlarlar.

Dolgu lastik kauçuk ve petrol ürünleri karışımı malzemelerle üretilir ve kauçuk miktarının yoğunluğu kaliteyi belirler. Bazı Çin malı ikinci kalite, düşük kaliteli scooter dolgu lastik modellerinde ise plastik kullanılmaktadır. Plastiği fazla dolgu lastik modelleri kauçuk miktarı az olduğu için konforlu bir sürüş yaşatamazlar ve ıslak zeminde yol tutuşu, kayma gibi sorunlar ortaya çıkarabilirler. Seçiminizi patlamayan yumuşak scooter dolgu lastiklerden yapmalısınız. Buna göre TW 85 scooter yumuşak dolgu lastikleri güvenle ve endişesiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

En Sağlam Scooter Dolgu Lastik

Scooter dolgu lastiklerin sağlam olması elbette önemli. Ancak sağlamlık tek başına hiçbir zaman yeterli olmaz. Scooter kullanımında lastiklere özenli olmak ve periyodik bakım konularına da mutlaka dikkat etmek gerekir.  Scooter’lar için en sağlam dolgu lastik hangisi gibi bir araştırma söz konusuysa öncelikli olarak en kaliteli dolgu lastik hangisi tanımını açmak gerekir. Dolgu lastik yapımı için kullanılacak en kaliteli malzeme kauçuktur. Onvo elektrikli scooter’ınız için en kaliteli lastik arayışınıza uygun olarak TEKNOWAY TW 85 dolgu lastikleri tercih edebilirsiniz.

Bazı servisler müşterilerine kauçuk diye kalitesi düşük ve sert dolgu lastikleri önerebiliyor. Sağlam scooter dolgu lastik arayışınıza paralel olarak tercihinizi yüzde 100 kauçuk scooter lastiklerinden yana kullanmanızı öneriyoruz. İşin aslı hiçbir lastik yüzde 100 kauçuk ile üretilmemektedir. Çünkü lastik üretiminde mutlaka belirli düzeyde petrol bileşikleri de kullanılmaktadır. Yüzde 100 kauçuk olarak adlandırılmaları kalitesini belli etmek içindir. Zaten bu lastikler de  yumuşaklığı ve kalitesi ile kolaylıkla ayırt edilebilir.

Kaliteli elektrikli scooter lastiklerinin sağlam olup olmadığına özenli kullanım şartlarında bakılmalıdır. Örnek vermek gerekirse bozuk ve taşlı yolları kullanmamaya çalışmak gerekir. Yokuşlarda çok hızlı kalkışlardan kaçınmalı, düz yollarda da fren ve gazı mümkün olduğunca az miktarda kullanılmalıdır. Lastikleri çabuk eskiten hareketlerden biri virajlara hızlı girmektir. Bu gibi faktörlere dikkat ederek elektrikli scooter’larda daha uzun yol gitmenin yöntemleri, scooter menzilini uzatma, scooter’ı daha uzun kullanma sağlayabilirsiniz. Bunlar ancak titiz bir scooter kullanımı ve en az lastik yıpranması ile gerçekleşebilir.
Onvo Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Taksitli Scooter Dolgu Lastik Kampanya

16 yıılık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY olarak TW 85 scooter dolgu lastik ve diğer tüm scooter lastikleri için teknik servisi desteği sunuyoruz. Müşterilerimize en ucuz dolgu lastik fiyatları konusunda da yardımcı olduğumuz gibi taksit imkanı da  sunuyoruz. Her türlü dolgu lastik tamiri ve dolgu lastik değişimi işlemleriniz öncesinde teknik servisimizden dolgu lastik kampanya fiyatları hakkında bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Servisimizde İstanbul içi scooter dolgu teker taktırma işlemi dışında kargo ile scooter’a dolgu teker takma işlemlerini de gerçekleştirmekte ve tüm ödemeyi kredi kartına taksitle yapabilme imkanı sunuyoruz. Servisimiz hizmet verdiği tüm müşterilerine ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır. Dilerseniz 9 taksitli scooter lastiği, 12 taksitle scooter dolgu tekerlek ve diğer elektrikli scooter parçalarını kredi kartı taksit imkanı ile alabilme şansınız var. Bunun dışında mağazamızda 2.el elektrikli scooter alımı-satımı da yapılmakta ve TEKNOWAY, kullanıcılar arasında ikinci el scooter alan yerler arasında gösterilmektedir. Eğer o anda elimizde mevcutsa mağazamızda çıkma, ikinci el, revize, onarım görmüş, refurbished veya yan sanayi scooter yedek parçalarını da inceleyebilirsiniz. Hatta scooter’lar için çıkma dolma lastik, ikinci el dolgu tekerlek ve kullanılmış dolgu teker de zaman zaman elimizde oluyor. Bizi aramadan karar vermeyin.

Bu gönderiyi paylaş