Cep Telefonu Tamir Fiyat Listesi

Kadıköy'de en iyi telefon tamiriKadıköy'de en iyi telefon tamiri

Cep Telefonu Tamir Fiyat Listesi

Cep Telefonu Tamir Fiyat Listesi

Hem günlük hem de iş hayatımızda sadece iletişim kurmanın çok ötesine geçen cep telefonlarında meydana gelen arızalar, yaşamımızı sekteye uğratabiliyor. Özellikle iş hayatında konuşma, anlık mesajlaşma ve e-posta gibi uygulamaları sıkça kullananlar için hayat adeta durma noktasına gelebiliyor. Bu noktada tek çözüm cihazın teknik servise götürülerek tamir ettirilmesi oluyor. Kullanıcıların çoğu telefonlarını tamir ettirmek için teknik servise götürdüklerinde ne kadar zaman ayrı kalacaklarını bilemiyor ya da uzun süre ayrı kalacaklarını düşünüyorlar. Ancak zamanın her şeyden önce geldiği günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde, TEKNOWAY’de telefon tamiri işlemlerinin çoğu hızlı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı çerçevesinde aynı gün aynı saat içerisinde yapılmaktadır. TEKNOWAY olarak müşteri memnuniyetini bütünsel bir şekilde ele alarak, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli tamir hizmetini en uygun cep telefonu tamir fiyat listesi ile müşterilerimize sunuyoruz.

2006 yılından beri İstanbul Kadıköy’de hizmet veren TEKNOWAY, hizmeti vermeye başladığı günden beri hızlı ve kaliteli hizmetleriyle güvenilir ve aranan bir cep telefonu teknik servis konumuna ulaşmıştır. Teknik servisimiz alanında uzman teknisyenleriyle İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde özellikle iPhone telefon teknik servis ve Samsung telefon teknik servis denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biridir. Kadıköy telefon teknik servis noktasında güçlü bir lokasyona sahip TEKNOWAY’de ücretsiz arıza tespiti sonrasında tamir işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız.

Uygun Cep Telefonu Tamir Fiyat Listesi

TEKNOWAY’deki cep telefonu tamir fiyat listesi markaların teknik servislerine oranla çok daha uygundur. Diğer taraftan teknik servisimizdeki tamir işlemleri çoğunlukla aynı gün içerisinde ve  birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmayarak işlerinizde ve günlük hayat akışınızda aksamalar yaşamazsınız.

16 yıllık tecrübesi ve profesyonel ekibiyle Kadıköy içerisinde bulunan en iyi teknik servis olan TEKNOWAY’de  Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi cep telefonlarından Oppo, Realme, LG, One Plus General Mobile ve Reeder telefonlarına kadar piyasadaki birçok marka ve modelin uygun fiyatlı tamir işlemlerini yapıyoruz. TEKNOWAY’de her markaya özel tecrübeli tamircilerimiz bulunmaktadır. Servisimizde gerçekleştirilen başta ekran değişimi olmak diğer tamir işlemlerine ve detaylarına aşağıda kısaca değiniyoruz.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

TEKNOWAY’de cep telefonu ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez.

Servisimizde ekran değişimleri 15 dakika ila 1 saat arasında tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone ve Samsung telefonların ön cam değişimi yapılabilmektedir.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir, teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Bunun için ARAS KARGO 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonlarının darbe sonucu hasar almalarıyla kasa değişimi gerekebilmektedir. Cep telefonu kasalarında darbenin derecesine göre çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma olabilmektedir. TEKNOWAY’de A kalite kasa değişimiyle cep telefonunuzun kozmetik görüntüsü ilk günkü haline döner. Kasa değişiminde bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.

Cep Telefonu Tamir Fiyat Listesi

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Cep telefonunuzun kamerasında meydana gelen herhangi bir hasar, çalışmama, siyah ekran olarak açılma, bulanık çekme, flaş çalışmama veya donma gibi sorunlar teknik servis hizmetine başvurmayı gerektirebilir. TEKNOWAY’e ulaştırdığınız cep telefonunuza uygulanan arıza tespiti neticesinde yapılacak tamire karar verilir. Kamera değişimi halinde telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera ile tekrar ilk günkü orijinal performansına ulaşır. Kamera değişimi 1 saat içerisinde tamamlanmakta, işlem sırasında cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemektedir.

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Cep telefonlarının gücünü aldığı bataryaların kullanım yoğunluğuna ve süresine göre bir zaman sonra bakımının yapılması ve ihtiyaç halinde değişimi yapılması gerekebilir. TEKNOWAY’de batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılır ve uygulanması gereken işlemle ilgili size bilgi verilir.

Batarya kullanım süresini irdelemek gerekirse, lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi yapılan telefonunuz, tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Garantili Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Bu gönderiyi paylaş