Elektrikli Scooter Bayiliği

Scooter Güvenli Sürüş Eğitimi

Elektrikli Scooter Bayiliği

Elektrikli Scooter Bayiliği

Günümüzün en popüler ulaşım araçlarından biri olan elektrikli scooter’lara kullanıcıların ilgisinin yanı sıra satışı tarafında da sektör yaratacak büyüklükte bir ilgi oldu. Elektrikli scooter satan perakende mağazaların kurumsallaşması onlara büyük bir katma değer sağlıyor. Müşteriler iyi bir ortamda ağırlanmak, profesyonel bir hizmet almak, bilgilendirilmek ve fiyatlar konusunda şeffaf davranan işletmeleri tercih etmeye özen gösteriyor.

Elektrikli scooter alım-satımı yapan İstanbul Kadıköy’de bugün kurumsallaşma yolunda oldukça iyi bir noktaya gelmiş olan birçok firmaya rastlayabilirsiniz. Teknoway de elektrikli scooter sektöründe kurumsallaşma ve bayilik adımlarını atan Kadıköy’ün ilk firmalarından biri olma özelliğine sahiptir. En merkezi yerlerden ve yaya trafiğinin oldukça yoğun olduğu Söğütlüçeşme Caddesi’nde beş katlı bir mağazada hizmet veren Teknoway’de elektrikli scooter alım-satım ve servis hizmetlerinin yanı sıra cep telefonu aksesuar satışı, sıfır cep telefonları, ikinci el garantili cep telefonu satışı, cep telefonu profesyonel teknik servis ve tamir imkanları gibi birçok hizmet kurumsal bir çerçevede veriliyor.

Elektrikli scooter bayilik hizmeti veren firmaların yetersiz hizmetleri bu sektörde kurumsallaşarak kendisini geliştiren ve iyi noktalara gelen küçük çaptaki işletmeleri artık devlerle rekabet edebilir hale getirdi. Kurumsallaşma adımlarını düzgün şekilde atan ve birçok rakibi tarafından örnek alınan ve hatta taklit edilmeye çalışılan Teknoway’de müşterilerin teknik servis işlemleri sırasında zaman geçirebileceği bir çay kahve salonu, içecek ikramları, kurumsal renklerde üniformalara sahip çalışanlar ve dekorasyon gibi önemli ayrıntılar yer almaktadır. Elektrikli scooter’ınızı teknik servis için bize teslim ettiğinizde tüm onarım süreci hakkında ve hangi parçaların kullanılacağı, ne kadar işçilik ücreti ödeneceği gibi merak edilen soruları gönül rahatlığı ile sorarak bilgi alabilirsiniz. Teknoway ayrıca Türkiye çapında neredeyse her ilden gelen birçok elektrikli scooter’ın aynı gün tamirini yaparak müşterilere geri göndermektedir. Ücretsiz çift yönlü kargo ile tamir hizmeti sunan firmamızda ulaşan cihazların aynı gün tamirleri yapılarak kargo iade kodları müşterilere bildirilmektedir.

Elektrikli Scooter Alım-Satımı

Teknoway bayiliğinin kazandırdığı en büyük avantajlardan birisi elbette elektrikli scooter alım-satımı konusunda ülke çapında bir ağın içine dahil olmak ve mevcut yapınızın daha da gelişeceği yeni nesil bir kazanç kapısı açmaktır. Günümüzde özellikle metropollerde trafik yoğunluğu, park sıkıntısı, otopark ücretleri ve yakıt fiyatları ile uğraşmadan kolayca bir yere gitmek için elektrikli scooter’lar oldukça fazla şekilde tercih edilir hale geldi. Üreticilerin yeni modeller geliştirmesi ve tüketicilerin de yeni modellere ihtiyaç duyması elektrikli scooter’ları da kısa bir zamanda çağın olmazsa olmazları arasına yerleştirdi.

Bulunduğunuz semte Teknoway adıyla ikinci el elektrikli scooter alımı-satımı yaparak benzersiz bir hizmet verebilir ve kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Elektrikli scooter’lar bölge fark etmeksizin artık birçok kişi tarafından tercih ediliyor ve kullanıcılar bir süre sonra elektrikli scooter’ların kendi fiyatlarını çıkartan bir ürün olduğunu bildiklerinden yoğun ilgi gösteriyor. Elektrikli scooter alım-satım merkezi olmak aynı zamanda size tamir ve bakım alanında da yeni bir sektör yaratmış olacaktır.

Elektrikli Scooter Servisi Nasıl Açılır?

Elektrikli scooter servisi olmak istiyorum diyorsanız ve elektrikli scooter servisi nasıl açılır şeklinde araştırma yapıyorsanız size Teknoway’in bayilik imkanlarından bahsetmemiz gerekir. Teknoway bayiliği size cep telefonu ve elektrikli scooter alanlarında geniş ölçekte hizmet sunma şansı vermektedir. Özellikle teknik servis tarafını konu edindiğimizden, Teknoway bayisi olmanızla birlikte kısa bir süre sonra piyasadaki tüm elektrikli scooter’ların tüm tamir işlemlerini gerçekleştirebilecek deneyimi ve bilgiye sahip olabilirsiniz.

Normal şartlarda bilgi bir şekilde edinilebilir ama marka ve model özelinde tecrübelerin ve çok önemli noktaların aktarılması size kusursuz ve müşteri memnuniyetini beraberinde getiren bir hizmet kalitesi sunma avantajı verecektir. Teknoway bayilik paketleri kapsamında elektrikli scooter servisi eğitimi alırsınız ve elektrikli scooter tamirinde kullanılacak tüm teçhizat ve yedek parçaları da zaman kaybetmeden ve piyasadan daha uygun fiyatlara temin edersiniz. Özellikle yedek parça tedariği ve elektrikli scooter tamir ekipmanları bu sektöre girmeyi düşünen birçok kuruluş için büyük bir soru işaretidir ancak Teknoway bayiliği sayesinde ilk aydan profesyonel tamir hizmeti sunabilirsiniz.

Elektrikli Scooter Bayiliği

Elektrikli Scooter Bayilik Fiyatları

Teknoway bayilik için vermek istediğiniz yere göre m² fiyatları değişken olabileceğinden bu konunun ayrıca ele alınıp fiyatlanması gerekecektir. Teknoway bayilik avantajları elektrikli scooter tamiri-bakımı, elektrikli scooter satışı, ekosistem ürünleri, cep telefonu tamiri, aksesuar bayiliği gibi birçok farklı hizmet kolunu bir arada bulundurmaktadır. Bunların dışında Teknoway bayilik paketlerinde elektrikli scooter ve cep telefonu yedek parçalarına uygun fiyatlı ve kolay erişim imkanı bulunması, bölgenizde de bu tarz parçalara olan ihtiyacı kolaylıkla karşılayabileceğiniz ve dükkan müşterilerinizin sayısını artırabileceğiniz anlamı da taşımaktadır. Teknoway bayisi nasıl olunur merak ediyorsanız bunun için Bayilik sayfamızda yer alan formu doldurarak bizimle WhatsApp üzerinden bir görüşme başlatmanız yeterli olmaktadır. Formdaki bilgiler tarafımızca incelendikten sonra size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Bu gönderiyi paylaş