iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

2016 yılında tüketicilerle buluşan iPhone 7 Plus ekran çatlaması veya kırılması ya da yazılım kaynaklı ekran sorunları gibi durumlarda ekranın orijinaliyle değişimi gerekmektedir. Bunun için alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanarak iPhone 7 Plus ekran değişimi yapan TEKNOWAY’e cihazınızı getirebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespit işlemi sonucunda sağladığımız hızlı ve güvenli ekran değişimi işlemi sonrasında cihazınızı ilk günkü özelliklerinden farksız olarak size teslim ediyoruz.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi, Tamiri ve Servisi

iPhone 6’ya oldukça benzeyen iPhone 7’nin ve serinin diğer üyesi iPhone 7 Plus’ın ekranı da yine 5.5 inç Full HD sunan bir IPS LCD oldu. Cihazın diğer ekran özelliklerine bakarsak 1080×1920 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor ve 401 PPI piksel yoğunluğuna sahip.

iPhone 7 Plus kamera özelliklerini ele aldığımızda 7 MP ön kameraya ek olarak arkada 12 MP özelliğinde çift kamera kurulumunu görüyoruz.

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY’de iPhone 7 Plus ekran değişimi, alanında eğitimli ve uzmanlaşmış Apple teknisyenlerimiz tarafından orijinal parçalar kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi sonrası  ekranın dokunmatik hızının, hassasiyetinin ve görüntü kalitesinin ilk günkü halinden farkı olmaz. Servisimizde Apple ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır.

iPhone 7 Plus ekran değişimi için servisimize ulaşan cihaz öncelikle arıza tespit işlemine girer. Ekran değişimi işlemi teknik servisimizde profesyonel Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlarla yapılmaktadır. İşlem sırasında değişimi yapılan ekran ve yedek parçaların tümü orijinaldir. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlanarak cihazınız teslime hazır duruma getirilir.

Cihazınızı ekran değişimi için İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize dilerseniz kendiniz getirebilir veya teknik servise gelemiyorsanız İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Verilerde Kayıp Olur mu?

Telefonunuzun ekranı değiştikten sonra verilerde kayıp olur mu diye endişe etmeniz gerekmez. iPhone 7 Plus ekran değişimi ardından verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.  Cihazınızdaki verileri dilerseniz kendiniz yedeğe alabilir, dilerseniz TEKNOWAY teknisyenlerinden sizin için yedeğe almalarını talep edebilirsiniz. Her durumda TEKNOWAY olarak ekran değişimi öncesi verilerinizi yedekleyerek güvenceye alıyoruz.

Iphone 7 Plus Ekran Degisimi

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Sonrası

TEKNOWAY iPhone 7 Plus ekran değişimini aynı gün hatta aynı saat içerisinde, kaliteden ödün vermeden garantili ve güvenilir hizmet çerçevesinde yaptığımıza değinmiştik. Müşteri memnuiyetine öncelik veren bir firma ve cep telefonlarının günlük ve iş hayatındaki öneminin bilincinde olarak size en kısa sürede telefonunuzu teslim ediyoruz.

iPhone 7 Plus ekran değişiminde kullandığımız tüm parçalar orijinaldir. Piyasada yan sanayi olarak bilinen orijinal olmayan parçaların cihaza verdikleri zarar ve maliyet kaybı çok daha fazla olmaktadır. Görüntü kalitesi dışında düşük kalite ekran kullanımı veya çıkma ekranlar, iPhone 7 Plus ekran değişimi sonrası görüntü gitti, titreme, görüntü gidip geliyor, ekranda renk sorunu, şarj çabuk bitiyor, dokunma hassasiyeti azaldı gibi donanımsal sorunları da beraberinde getirebilir. Müşterimize ve yaptığımız işe duyduğumuz saygı sebebiyle orijinal parça kullanımına her zaman özen göstermekteyiz.

iPhone 7 Plus telefonunuz size teslim edildikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Cihazınızı inceleyip, neyin problem yarattığının tespit edilmesinin ardından sorun tarafımızca giderildikten sonra size tekrar teslim edilecektir.

iPhone 7 Plus ekran değişimi işlemi, 6 ay garanti süresine sahiptir. Cihazınızı teslim aldıktan sonra 6 ay içerisinde tekrar bir sorunla karşılamanız halinde bizden sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken nokta, cihazdaki sorunun kullanım kaynaklı meydana gelmemiş olmaması durumunda değişim ya da onarım işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebildiğimizdir.

iPhone 7 Plus ekran değişimi ardında ekranınızı koruması için hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Ekran Değişiminden Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Renklerin Güzelliği
  • Çözünürlük Sayısı
  • Dokunmatik Hızı
  • Batarya Süresi
  • Dayanıklı Olması
  • Isınma Yapmaması
  • Yanlardan Kalkma Olmaması
  • Birleşim yerlerinde ele takılmaması
  • Face ID
  • Sensörler

Ekran değişimi bilgi ve birikimin artmasıyla kolaylaşsa da zorlukları olan bir işlemdir. Sorunsuz ve mutlu bir ekran değişim için konusunda uzman bir teknik servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Ekran değişimi veya teknik servis ihtiyacınız olması durumunda TEKNOWAY mağazamızı ve teknik servisimizi mutlaka ziyaret edin. Herkese sağlıklı kullanımlar diliyoruz.

Iphone 7 Plus Ekran Değişimi

Neden TEKNOWAY Ekran Değişimi Servisi?

TEKNOWAY’de alanında uzman teknisyenlerimizle ekran değişimi ve ekran tamiri konularında yüksek kaliteden ödün vermeyerek hızlı ve güvenli teknik servis hizmeti sunuyoruz. Hasar alan ya da bozulan bir cep telefonun ekran değişimi cep telefonu tamirinde en önemli işlemlerden biridir.

TEKNOWAY’deki alanında eğitimli ve deneyimli ekipler, akıllı telefon piyasasındaki bütün markaların her modelinin hızlı ve garantili ekran değişimini yapabilmektedir. Ekranınızla ilgili bir sıkıntı mevcutsa telefonunuzun markası ne olursa olsun, ücretsiz arıza tespiti ve çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti ile şehir içinde aynı gün ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Servisimize ulaşmayacak konumdaysanız aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan Türkiye’nin her yerinden cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimini aynı gün içerisinde yapıp, size geri göndermek üzere kargoya verebiliyoruz.

Kadıköy iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

Kadıköy cep telefonu tamirinde oldukça etkili bir bölgedir. Bunun sebebi çok fazla sayıda GSM sektörüne hizmet veren noktanın bulunmasıdır. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin olması, fatura tahsilatı, ödeme noktaları, cep telefonu alan yerler, cep telefonu satan yerler, ithal telefon kılıfları gibi her kesime ve her ihtiyaca uygun ürünlerin satıldığı ve çeşitliliğin bol olduğu bir alışveriş merkezi gibi düşünebilirsiniz. iPhone 5s ekran değişimi Kadıköy tercih etmeniz durumunda TEKNOWAY, Kadıköy’ün merkezi bir noktasında olmaktadır ve ulaşım seçenekleri fazladır. TEKNOWAY firmasına ulaşmak için Kadıköy- Bostancı Dolmuşları, Pendik- Kadıköy minibüsleri, İETT otobüsleri veya Taksi; hatta son zamanların yeni gözdesi Martı veya Kedi scooterları dahi kullanabilirsiniz. Ayrıca metrobüs ve Marmaray çıkışlarından yürüyerek kolaylıkla gelme şansına da sahipsiniz. Yerimizi bilmeyen ve rahat gelmek isteyen müşterilerimize konum atabiliyoruz.

Bu gönderiyi paylaş