En iyi Scooter Lastiği

scooter tamircisi

En iyi Scooter Lastiği

.Zaman tasarrufu, yakıt tasarrufu ve park sorununu ortadan kaldırma gibi avantajlarıya her geçen gün biraz daha popüler hale gelen scooter’lar hem marka hem de çeşit olarak artmaya başladı. Bununla beraber scooter’ların en önemli parçalarından biri olarak sayabileceğimiz elektrikli scooter lastik konusu da kullanıcılar tarafından en fazla araştırılanlar arasına girdi.

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY olarak, en iyi scooter lastiği nasıl olmalı sorusunun cevabını şekillendirmeye çalışırken bize en çok scooter kullanıcılarından aldığımız geri bildirimler yardımcı oldu. Kullanıcıların scooter lastiğinden beklentilerini karşılamayı hedefleyerek en iyi scooter lastiğinde sahip olması gerekenleri TEKNOWAY Tw 85 scooter lastiği özelliklerinde bir araya getirdik.

TEKNOWAY Tw 85 Scooter Dolgu Lastik Özelliği Nedir?

Elektrikli scooter’lar için en uygun lastik hangisi sorusuna cevap olarak birçok açıdan avantajlı sayılan dolgu lastikleri verebiliriz. Dolgu scooter lastiklerin tam olarak avantajlarını ise farklı zemin şartlarına göre seçildiği zaman anlamak mümkündür. Scooter dolgu lastiğin en önemli özelliğinin patlamayan scooter lastik veya havası inmeyen scooter lastik olarak özetleyebiliriz.

Dolgu lastik aslında bisiklet kullanıcılarının yabancı olmadığı bir kavramdır. Dolgu scooter tekerleği havasız scooter lastiği anlamına da gelir ve hava yerine iç gövdede dolgu malzemesi kullanılmaktadır. İçinde hava olmayan scooter lastikleri patlamayan veya hava kaçırmayan scooter lastiği olarak da adlandırılabilmektedir. Malzeme kalitesi daha iyi  olan üründe doğal karşılanan yüksek fiyat, dolgu lastik için de geçerlidir. Hava yerine daha fazla kauçuk ve petrol gibi hammaddeleri kullanmak durumunda kalan üretici bunu fiyatlara yansıttığından bu durum son kullanıcı fiyatlarına da yansımaktadır.

Scooter satın aldığınızda scooter dolgu lastikle mi geliyor sorusuna cevap olarak maliyetlerden ötürü yüksek ihtimalle hayır cevabını verebiliriz.  TEKNOWAY Tw 85 kullandığınızda dolgu lastik iyi midir, dolgu lastik sürüşü rahat mı, dolgu lastik sarsar mı veya scooter’a zarar verir mi gibi soruların hepsinin cevaplarının olumlu yönde olacağına bizzat siz şahit olacaksınız. TEKNOWAY Tw 85 olarak müşterilerimize en uygun fiyatları sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Dolgu Lastiğin Avantajları

TEKNOWAY Tw 85 scooter dolgu lastiğin avantajları için öncelikli olarak yukarıda bahsettiğimiz üzere patlamamalarını ve bakım gerektirmemelerini söyleyebiliriz. Dolgu lastik fiyatları ilk bakışta yüksek gelebilir. Ancak uzun vadede dayanıklılığı sayesinde çok daha uzun ömürlü olacak ve sizin için çok daha avantajlı hale gelecektir. Diğer lastiklerde karşılaştığınız scooter lastiği soğuktan iner mi, scooter hava kaçırıyor, scooter tekerleği şişirdikten sonra iniyor, scooter’ın tekerleğinden ses geliyor, lastiklerin yanakları çok ısınıyor, scooter’a binince lastik çok iniyor şeklindeki şikayetleri dolgu lastiklerle yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

TEKNOWAY Tw 85’in patlamaması kullanıcılarını scooter lastik değiştirme ücreti veya elektrikli scooter lastik yama yaptırma fiyatı ödemekten kurtarır ayrıca bunlara ayıracakları zamandan da tasarruf sağlar. 16 yıllık teknik servis deneyimimizle sahip olduğumuz tecrübeli teknik onarım kadromuz sayesinde İstanbul Kadıköy bölgesinin en iyi scooter servisi namına sahip olduk. TEKNOWAY Tw 85 taktırmak isteyen kullanıcılara ücretsiz kargo ile scooter lastik değişimi imkanı sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya devam ediyoruz.

En Iyi Scooter Lastiği

Dolgu Lastik Hızı Etkiler mi?

Scooter dolgu lastik değişimi söz konusu olduğunda kullanıcıların aklına dolgu lastik tüketimi artırır mı, dolgu tekerlek hızı azaltır mı, dolgu lastik virajlarda güvenli mi, scooter’a daha büyük dolgu tekerlek takılır mı gibi sorular gelir. Dolgu lastik seçiminde dikkat etmeniz gereken kriterlerden biri kullanacağınız zemin olmalı. Yapıları itibariye dolgu lastikler birbirinden farklı olabilir. Günlük hayatta scooter kullandığınız zemine göre dolgu lastik nasıl seçilir bu konuda teknik servisimize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse daha çok düz yolda scooter kullanacaksanız daha düz ve hız yapabileceğiniz bir TEKNOWAY Tw 85 dolgu lastik seçmelisiniz. Fakat kış şartlarında ve yağışlı günlerde kullanacaksanız bu durumda önereceğimiz dolgu lastik çeşidi farklı olacaktır.

Scooter lastiklerinde hızı etkileyen lastiğin dış çapıdır. Bu durumu açıklamak gerekirse dış çevresi daha uzun bir lastik ile aynı dönüş sayısında daha uzun yol yapabilirsiniz ancak böylelikle motor daha fazla zorlanabilir ; bu da bataryanın daha erken tükenmesine sebep olarak beklediğinizden daha az süre scooter ile gidebilmenize sebep olur. Öte yandan bozuk yollarda gitmek için de oldukça uygun olan dolgu lastik modelleri scooter’ın virajda kayma sorunu olasılığını en aza indirmede çok faydalı olacaktır.

8.5 İnç Scooter Dolgu Lastik Tavsiyesi

En iyi elektrikli scooter lastiği hangisi veya elektrikli scooter dolgu lastik tavsiyesi şeklinde araştırma yapan kullanıcılara TEKNOWAY Tw 85 tavsiye ediyoruz. Dolgu lastik kullanan kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz TEKNOWAY Tw 85 dolgu lastikler performansı etkilemez ve kaymaz. Birçok dolgu lastikte yaşanan ve kullanıcıları düşündüren titreşim sorunu ise TEKNOWAY Tw 85’in özel lastik hamuru sayesinde yaşanmamaktadır; TEKNOWAY Tw 85 titreme yaptırmaz ve diske zarar vermez. TEKNOWAY tarafından geliştirilen TEKNOWAY Tw 85’İn hamuru ve materyali özel olarak üretilmiştir ve fren mesafesi kısadır, yıpranmaz ve hemen aşınmaz. Diğer tüm dolgu lastikler gibi TEKNOWAY Tw 85 de sizi asla yarı yolda bırakmaz ayrıca garantilidir ve tırtıklı yapısı ile janta tam oturuyor ve uyum sağlıyor.

TEKNOWAY Tw 85 elektrikli scooter’lar için kış lastiği ve yağmurda kaymayan dolgu lastik seçeneği olarak da ön plana çıkıyor. İsteyen kullanıcılar TEKNOWAY Tw 85’i özel lastik hamuru sayesinde dört mevsim scooter lastiği olarak da düşünebilir. Yol tutuşu en iyi 8.5 inç lastik arayan ve aşınmaya dirençli scooter lastiği almak isteyen tüm müşterilerimize özel tekstüre sahip diş yapısı ile TEKNOWAY Tw 85 dolgu lastik tavsiye ediyoruz. TEKNOWAY Tw 85 lastik TEKNOWAY’de satılmakta olup TEKNOWAY logolu en kaliteli scooter lastiği seçenekleri arasındadır. Güvenli sürüş, bakım gerektirmeyen scooter lastiği, sönmeyen scooter tekerleği ve patlamayan 8.5 inç lastik gibi ihtiyaçlarınızda 8.5 inç TEKNOWAY Tw 85’e güvenebilirsiniz.

En Iyi Scooter Lastiği

TEKNOWAY Tw 85 Elektrikli Scooter Dolgu Lastik Yorumları Nasıl?

TEKNOWAY Tw 85 elektrikli scooter dolgu lastik kullanıcı yorumları oldukça olumlu yöndedir. Bunda lastik sertliğinin hep aynı düzeyde olmasının bataryayı sürekli olarak yüksek verimle kullanmayı sağlaması etkilidir. Böylece şarj etme sayısının çok daha az olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde bataryanın kullanım ömrü de uzamaktadır. Ayrıca diğer bir önemli TEKNOWAY Tw 85 özelliği de ömürlerinin şişme lastiklere göre daha uzun olmasıdır. Bunun nedeni kesici ve delici malzeme batmasına karşı dolgu scooter tekerleklerinin çok daha fazla dayanıklı olmasıdır.

Üstelik dolgu lastiklerin en büyük avantajı hiçbir şekilde bakım istememeleridir. Dolgu scooter lastikleri bir kere takılırlar ve herhangi bir bakım ve değişim gerektirmezler. Dolgu lastiklerin hiçbir şekilde zarar görme şansı yoktur; ama buna rağmen kullanıcılar dolgu lastikler erir mi, dolgu lastikler kaç ayda eskir gibi konularda araştırma yapmaktadırlar. Ayrıca dolgu lastik frenleri ve yağışlı havalarda dolgu lastiklerin yol tutuşu oldukça yüksek performanslıdır.

Kargo ile Scooter Lastik Değişimi

16 yıllık teknik servis deneyimine sahip TEKNOWAY olarak ücretiz kargo ile scooter lastik tamiri hizmeti sunmaktayız.  Teknik servisimizde TEKNOWAY Tw 85 dolgu tekerlek takma veya dolgu lastik değişimi gibi işlemlerinizi ücretiz kargo ile scooter’ınızı  bize göndererek yaptırabilirsiniz. Servis merkezimize scooter dolgu teker değişimi ile gelen scooter’lara aynı gün yeni tekerlekleri takılarak çıkışı yapılmaktadır.

İstanbul Kadıköy bölgesinde dolgu lastik taktırma ve dolgu lastik değişimi konusunda uzman olan TEKNOWAY’i ziyaret edebilir ayrıca periyodik bakım, fren lambası değişimi, göbek-gidon ayarı, fren sıkılaştırma, dashboard’a koruyucu taktırma, scooter batarya kalibrasyonu gibi işlemlerinizin profesyonel ekipmanlarla yapılmak üzere bize emanet edebilirsiniz. İkinci el elektrikli scooter alan yerler arasında firmamız hizmeti ve müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkmaktadır. Elektrikli scooter’lar için çanta veya hava pompası gibi aksesuarları da inceleyebilir ve en uygun fiyat garantisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Dolgu lastik taktırmadan önce en iyi ve en ucuz elektrikli TEKNOWAY Tw 85 fiyatları için bize danışmadan karar vermeyin.

Bu gönderiyi paylaş