Elektrikli Scooter Servis Anadolu Yakası

Kadıköy elektrikli scooter yetkili servis

Elektrikli Scooter Servis Anadolu Yakası

Son zamanlarda özellikle İstanbul’da elektrikli scooter servis Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde farklı semtlerde karşınıza çok sayıda çıkacaktır. Elektrikli scooter’lar yapıları gereği sık arıza yapan cihazlar değildir ancak belirli aralıklarla kontrol edilmeleri ve periyodik bakımdan geçirilmeleri gerekir. Elektrikli scooter servisi olan yerlerin artış gösterme sebebi hiç şüphesiz artık neredeyse her sokaktan çıkar duruma gelen farklı marka ve model elektrikli scooter sayılarında ciddi bir artış olmasındandır. Peki, elektrikli scooter servisi ne zaman gidilmeli, serviste ne gibi işlemler yaptırılabilir, bakım ücretleri nedir ve en iyi servis Avrupa yakası ve Anadolu yakası için nerededir? İstanbul’da kargo ile elektrikli scooter bakımı / tamiri yaptırmak mümkün müdür? Bu yazıda bu ve bu gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Özellikle mega kent İstanbul’da trafik, park sorunu (ve park maliyeti) bunun dışında yakıt fiyatları artık elinde imkan olan kullanıcıları elektrikli scooter sahibi olmaya itti denebilir. Bugün BİM, A101 ve ŞOK mağazalarında satılan elektrikli scooter modelleri bile dikkat çeker duruma geldi. Dolayısıyla bu denli yaygınlaşan bir trendi takip ederken iyi bir servise sahip olmak da şart. Bakımlı olan her cihazın daha az arıza çıkartma veya hiç çıkartmama kanunu elektrikli scooter’larda da aynen geçerli.

Elektrikli scooter servisleri aslında tamir, bakım ve yedek parça konularında hizmet veren kuruluşlardır. Tabii tabelası bu şekilde olan her kurumdan aynı hizmet kalitesini alamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Teknisyen tecrübesi, arıza tespiti, tamir cihazları, yedek parça seçenekleri ve diğer imkanlar servisten servise değişmektedir. En garantili ve sorunsuz hizmeti alabileceğiniz yani elektrikli scooter servisi önerisi veya tavsiyesi olarak gösterebileceğiniz profesyonel noktalar ise henüz yeni yeni yaygınlaşmıştır. Özellikle cep telefonu ikinci el alım-satım ve teknik servis bölgesi olarak gösterilen Anadolu yakası Kadıköy bölgesinde elektrikli scooter servisi olan birçok işletme dikkatinizi çekecektir. Kadıköy’de elektrikli scooter teknik servis hizmetini en iyi ve en profesyonel şekilde kendi beş katlı mağazasında hizmet veren Teknoway’den alabileceğinizi bu noktada hatırlatmak isteriz. Teknoway profesyonel servis anlayışı yanında ikinci el elektrikli scooter alımı-satımı ve takası yapabileceğiniz bir noktadır ve ayrıca dolgu tekerlek geçişi, anakart tamiri, pil tamiri gibi profesyonel anlamda hizmetleri alabileceğiniz farklı bir noktadır. Teknoway getirilen her cihaza tamir etme mantığı ile yaklaşır ve parça değişimi her zaman son çaredir. Bu nedenle elektrikli scooter servis Anadolu yakası dendiğinde herkes Teknoway’i göstermektedir.

Anadolu Yakası Scooter TamircisiElektrikli Scooter Servisinde Neler Yapılır?

Elektrikli scooter servisleri en sık şekilde lastik tamiri, şambrel (şamyel) yenileme, balata değişimi, park ayağı takma,  fren ayarı, gaz kolu onarımı gibi işlemleri yapmaktadır. Bu türde işlemleri neredeyse tüm elektrikli scooter servisleri yapabilmektedir ancak sıvı temasına bağlı anakart entegre değişimi, pil tamiri, dashboard arıza onarımı gibi daha profesyonel işçilik gerektiren işlemleri ancak Teknoway gibi eğitimli ve deneyimli teknisyenlere sahip olan servisler yapabilmektedir. Teknoway bu konuda Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul hatta tüm Türkiye’den kullanıcılara kapsamlı bir tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Yetersiz imkanlara sahip olan scooter servisleri böyle durumlarla karşılaştıklarında üstünkörü şekilde batarya değişimi veya anakart değişimi gibi işlemleri tavsiye ederek durumdan sıyrılmayı isterler fakat bu yol özellikle elektrikli scooter yedek parça fiyatlarının en yüksek olduğu bu kalemlerde kullanıcılar için hiç cazip olmamaktadır. Teknoway bugün örneğin; hizmet vermekte olduğu en yeni alanlardan biri olan pil tamiri ile elektrikli scooter’ınızı çok daha düşük maliyetle tamir ettirmenizi sağlıyor ve tamir işlemleri için size garanti vererek ayrıcalıklı bir hizmet sağlıyor.

Elektrikli scooter bakım zamanı genellikle otomobillerde olduğu gibi kilometre ile belirlenir. Fren balataları sık bir şekilde fren kullanıyorsanız 1000 kilometre belirlenen zamandan daha önce bile bitebilir ve elektrikli scooter’da fren tutmuyor, freni sonuna kadar sıkınca yavaşlamıyor veya fren eskiden daha iyi tutardı gibi şikayetlerin ortaya çıkmasına yol açabilir. Genelde servislerde en fazla yapılan işlem budur çünkü elektrikli scooter fren balatası çapı neredeyse 1 TL metal para ile aynıdır. Bataryanın zamanında değişmemesi gibi durumlarda disk erimesi, kaliper aşınması ve daha masraflı parça değişimi ile çözülebilecek sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca elektrikli scooter tekerlekleri normal bir bisiklete göre üç kat daha hızlı şekilde aşınmaktadır. Bu nedenle elektrikli scooter servislerinde yapılan işlemler arasında lastik değişimi de önemli bir yer tutmaktadır. Teknoway Anadolu yakasında güvenle hizmet alabileceğiniz bir servistir. Hatta kendi geliştirdiği ve Teknoway markasını taşıyan TW85 elektrikli scooter lastikleri ile Türkiye şartlarına uygun, yerli ve ekonomik dolgu elektrikli scooter lastiği ile müşterilerine en iyiyi sunma konusunda önemli bir adım daha atmıştır. Özellikle elektrikli scooter lastik patlaması sorunu ile sıkça karşılaşıyorsanız sizi de dolgu lastik taktırma için servisimize bekliyoruz.

Anadolu Yakasında Elektrikli Scooter Tamiri ve Servisi

Teknoway Anadolu yakasında elektrikli scooter tamiri ve servisi dendiğinde akıllarda beliren ilk firma olmak için üstün bir hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet odaklı bir anlayış sunmaktadır. Kadıköy merkezli firmamızda kazalı elektrikli scooter onarımı veya anakart tamiri gibi çok kapsamlı bir durum olmadığı sürece tüm elektrikli scooter tamir ve bakım ihtiyaçlarını bir saat gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirerek müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. İkinci el elektrikli elektrikli scooter alan yerler konusunda da Teknoway bir marka haline gelmiştir ve tüm Türkiye’den ücretsiz kargo ile gönderebileceğiniz şekilde anında nakit ödeme ile ikinci el elektrikli scooter alımı yapmaktadır. Eğer siz de elektrikli scooter’ı en fazla paraya satmak istiyorsanız buradan modele dair form doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Elektrikli scooter’ın bakımlı olması ve düzenli şekilde eskiyen parçalarının değiştirilmesi değerini olumlu etkileyecektir. Ancak hepsinin de önünde can güvenliği ile ilişkili olduğundan elektrikli scooter bakımı asla atlanmaması gereken bir konudur. Teknoway Anadolu yakası servis merkezinde her gün onlarca elektrikli scooter tamiri ve bakımı konusunda hizmet vermekte, uygun fiyatlı yedek parça ve aksesuar satışı yapmaktadır.

Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde yer alan mağazamız aynı zamanda Kadıköy’deki elektrikli scooter mağazası olarak da bilinmektedir. Beş katlı binamızda elektrikli scooter tamirine ek olarak modifiye, sele koltuk takma (örneğin; Onvo OV-12 amortisörlü sele koltuk) gibi eklemeler, göbek gidon değişimi, renkli çamurluk takma, dolgu lastik geçişi, batarya tamiri gibi sayısız işlem gerçekleştirilmekte ve çok çeşitli elektrikli scooter aksesuar satışı yapılmaktadır. Eğer elektrikli scooter takaslamak istiyorsanız elimizde bulunan satılık ikinci el elektrikli scooter modelleri için iletişim sayfamız üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Mağazamızda tamir ve bakım işlemleri isteğe bağlı kredi kartına taksitli olarak gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında taksitle elektrikli scooter almak ve takas yapmak konusunda da bize danışmadan karar vermemenizi öneririz. Özellikle birçok müşteri Kadıköy’de, Anadolu yakasında elektrikli scooter alan dükkanlar konulu araştırmalar yapıyor. Teknoway’in bu konuda değerinde elektrikli scooter alan mağaza olarak öne çıktığını ve birçok rakibinden daha yüksek fiyatlar verdiğini de gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Teknoway’in oturmuş bir müşteri kitlesi vardır ve cihazınızın bakımı yapılıp satışa sunulduğunda yeni sahibine ulaşması sadece birkaç saat sürecektir.

Bu gönderiyi paylaş


Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!