ipad Tamiri Kadıköy

ipad Tamiri Kadıköy

ipad Tamiri Kadıköy

Teknoway, İstanbul’da Apple iPad tamiri hizmetleri sunan bir teknik servis firmasıdır. Deneyimli Apple teknisyenleri tarafından iPad Mini, iPad Mini 3, iPad Mini 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad 4, iPad 3 Mini, iPad 3, iPad 2 Mini, iPad 2 gibi tüm iPad modellerinin tamirini, bakımını ve onarımını gerçekleştirmektedir. Teknoway ayrıca, iPad’lerde meydana gelen donanım ve yazılım kaynaklı arızalar için hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Teknik servis, garanti kapsamındaki orijinal yedek parçaları uygun fiyatlarla müşterilere sunmaktadır.

iPad Ekran Değişimi

Teknoway, iPad ekranı hasar gördüğünde, çatladığında, görüntüde sorun olduğunda, ekran karardığında, lekeler veya renklenmeler oluştuğunda, tabletin ekranının zarar gördüğünü belirtiyor. iPad ekran değişimi yapmak için orijinal olmayan ve yan sanayi yedek parçaların kullanılmasının, cihazda geri dönüşü olmayan problemlere neden olabileceğini vurguluyor.

Teknoway‘de eğitimli Apple teknisyenleri tarafından son teknoloji ekipmanlar kullanılarak ortalama 1 saatte tamamlanan iPad ekran değişiminin orijinal yedek parçalarla yapıldığını belirtiyor. Ekran değişiminde sadece A kalite ya da OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) parçaların kullanıldığını aktarıyor.

iPad Üst Cam Değişimi

Teknoway, iPad tabletinizin üst camının çatladığı durumlarda tüm ekranı değiştirmek yerine sadece üst camın değiştirilmesi gerektiğini belirtiyor. Eğer iPad açıldığında görüntü varsa ancak iç ekran kırık değilse, iPad üst cam değişiminin maliyeti düşürebileceğini vurguluyor. Bu sayede iPad iç ekran değişimi fiyatlarıyla karşılaştırıldığında daha ekonomik bir çözüm sunulmuş olur.

Teknoway‘de üst cam değişimi yapılırken sadece ön taraftaki dokunmatik camın değiştirildiğini aktarıyor. Bu değişim sonrasında iPad tabletiniz ilk günkü görünümüne kavuşur.

Bu gönderiyi paylaş