Scooter Tamircisi

scooter tamircisi

Scooter Tamircisi

Scooter Tamircisi

Son yıllarda hayatımıza hızla girerek en popüler ulaşım araçlarından biri haline gelen elektrikli scooter’ların artık vazgeçilemeyecek ürünler sınıfına girdiğini söyleyebiliriz. Bunda özellikle scooter’ların kısa mesafeler bile olsa büyük şehirlerde trafiğe girmeden bir yerden bir yere gitmeyi sağlamasının büyük rolü var. Park etme derdinden kurtarması ve çevreci yakıt tüketimine sahip olması da elektrikli scooter’ların avantajları arasında yer alıyor.

Elektrikli scooter kullanıcı kitlesinin sadece gezmek için kullanan gençlerden kalabalık şehirlerde zamandan kazanmak isteyen iş insanlarına kadar son derece geniş olduğunu söyleyebiliriz. Elektrikli scooter’lara olan rağbetin günden güne artmasına bağlı olarak piyasadaki marka ve model çeşitliliği de hızla çoğalmaktadır.

Elektrikli scooter sahibi olunca tıpkı otomobillerde olduğu gibi arıza ve bakım işlemleri için iyi bir teknik servise gitmek gerekir. Elektrikli scooter kullanıcısı iseniz ve scooter tamircisi arayışına girdiyseniz size İstanbul’un Kadıköy bölgesinde bulunan TEKNOWAY’i önerebiliriz. 16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY beş katlı mağazasında uzman teknik personeli ve ileri teknoloji ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan TEKNOWAY’de arıza veya hasarın çok büyük olmadığı durumlarda aynı gün elektrikli scooter tamir hizmeti verilmektedir. İstanbul dışında ikamet eden veya servisimize gelemeyen güvenilir elektrikli scooter tamircisi arayışındaki kullanıcılar için  Türkiye çapında ücretsiz kargo ile scooter tamiri hizmeti vermekteyiz. Servisimizde markaların tamamen orijinal yedek parçaları ile bakım ve onarım hizmeti verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bu hizmetimizi işçilik ve servis kalitesinden ödün vermeden ucuz scooter yedek parça avantajıyla sunuyoruz.  Elektrikli scooter tamircisi ihtiyacınız için tereddütsüz TEKNOWAY ile iletişime geçebilirsiniz.

Elektrikli Scooter Tamircisi İstanbul

Elektrikli scooter’ların bu derece yaygınlaşmasında özellikle kalabalık metropollerde insanları trafikten kurtarmasını ve park yeri avantajını söyleyebiliriz. Diğer taraftan günümüzde sürekli yükselen ulaşım ve toplu ulaşım maliyetleri karşısında iyi bir alternatif olabiliyor. Buna karşılık piyasadaki elektrikli scooter markalarının sahip olduğu teknik servis ağının elektrikli scooter sayısı  ile paralel şekilde arttığını söylemek mümkün değil.

TEKNOWAY elektrikli scooter kullanıcıların özellikle şikayet ettiği uzun prosedürlerin ve üstüne üstlük pahalı maliyetlerin tam zıttı bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Markaların teknik servislerinde prosedür ürünü bırakma-haber verilme-onarım süresi şeklinde uzun bir süreç şeklinde ilerler. Üstelik onarım süresi ile ilgili kesin bir bilgi verilmez. En kötüsü de bu süre çoğu  zaman birkaç haftayı bulabiliyor. Bu durum da kullanıcıyı basit bir elektrikli scooter onarımı için bile uzun zaman bekletebiliyor. Bu nedenlerden dolayı kullanıcılar İstanbul’daki en iyi elektrikli scooter teknik servisi veya  en iyi elektrikli scooter tamircisi araştırması yapabiliyorlar.

TEKNOWAY olarak çoğu marka ve model elektrikli scooter yedek parçalarını stoklarımızda tutmaktayız. Dolayısıyla müşterilerimizi diğer teknik servislerde uzun zaman alan işlemlerle uğraştırmadan aynı gün gün scooter tamiri hizmeti verebiliyoruz.

Teknik servisimizde kargo ile elektrikli scooter tamiri hizmeti de verebiliyoruz. Ücretsiz kargo ile teknik servis merkezimize gönderilen elektrikli scooter’ların tamir ve bakım ihtiyaçları aynı gün gideriyoruz. Daha sonra kargoya size gönderilmek üzere teslim ediyoruz. TEKNOWAY’de işçilik ve yedek parça garantisi ile hizmet verilmektedir. En fazla rastladığımız patlamaz dolgu lastik değişimi gibi işlemleri servisimizde aynı gün içerisinde birkaç saatte yapabiliyoruz.

Kış şartlarında uzun süre kullanılmayan scooter’ların bahar aylarında kullanıma başlamadan önce birçok yönden kontrolden geçirilmesi gerekir. Gerçekleştirilecek bakımlar uzun menzil yapabilmek ve  güvenli sürüş açısından özellikle önemlidir.  Teknik servisimizde ücretsiz elektrikli scooter arıza tespiti yaptırabilir ve en ucuz bakım fiyatları alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına yüksek hızda hizmet vermeyi ilke edinen TEKNOWAY’de stoklu yedek parça bulundurulmaktadır. Ayrıca piyasa koşullarına göre en ucuz yedek parçalar sunulmaktadır.

Scooter Tamircisi

Elektrikli Scooter Tamiri

Elektrikli scooter’lar aslında çok fazla arıza yapamadıkları için tamir ihtiyacı da nadir olmaktadır. Fakat yine de markası ne olursa olsun özensiz kullanım, eskime veya yaşanan kazalar tamir edilmeyi gerektirir.

Elektrikli scooter’larda bir de bilgisiz teknik servislerin yaptığı müdahaleler anakart arızası, bataryada kısa devre sorunu, motor sıvı teması gibi problemlere neden olabilmektedir. 16 yıılık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY olarak böyle durumlara yaklaşımımız onarım olmaktadır. Hangi cihaz olursa olsun ilk etapta tercihimiz değişim değil onarımdır.

Bazı teknik servisler tarafından elektrikli scooter anakart arızası ile anakart değişimine yönlendirilen birçok kullanıcınya scooter anakart tamiri gerçekleştirerek çok daha uygun fiyatlı bir işlem gerçekleştirdik. TEKNOWAY’in üst seviye ekipmanları elektrikli scooter arıza tespiti konusunda en güvenilir sonuçları belirlemektedir.  Bu şekilde tamir süresi ve teknik servis ücreti ile ilgili hem en doğru hem de net bilgiyi size verebiliyoruz.

TEKNOWAY’in Kadıköy’ün merkezinde bulunan Türkiye’nin ilk ve tek beş katlı teknoloji mağazasında her gün onlarca teknolojik cihazın bakım ve onarım işlemleri profesyonel teknik servis anlayışı ile gerçekleştirilmektedir. Teknik servisimizde önceliğimiz markası ne olursa olsun tüm elektrikli scooter’ları kusursuz işçilik ve en iyi yedek parça hizmeti ile en hızlı şekilde onarmaktır. Elektrikli scooter balata değişimi, fren lambası taktırma, lastik onarımı gibi işlemleri birkaç saat içerisinde teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Elektrikli scooter kaza sonrası nereye tamir ettirilir sık araştırılan konulardan biridir. TEKNOWAY bu gibi durumlarda gidebileceğiniz en doğru adreslerden biridir. Teknik servisimizde önceliğimiz her zaman ilk aşamada onarım yoluna gitmek. Onarımla çözülmeyecek bir durum olması durumunda sıfır orijinal scooter parçaları yanında elektrikli scooter çıkma yedek parça fiyatları konusunda da size yardımcı olmaya hazırız.

Elektrikli Scooter Teknik Servisi

TEKNOWAY olarak merkezimiz İstanbul’da yer alsa da elektrikli scooter teknik servisi olarak Anadolu ve İstanbul dışı illerin de scooter tamir ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ücretsiz kargo ile elektrikli scooter tamiri hizmeti veren firmamız böylece kullanıcıları bulunduğu yer itibariyle yeterli uzmanlığı olmayan teknik servislere gitmeye mecbur bırakmıyor.

Servisimizde çoğu elektrikli scooter markasının yedek parça seçenekleri bulunmaktadır. TEKNOWAY’de bakım ve onarım işlemlerini en ucuz fiyat avantajı ile kredi kartına taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle İzmir elektrikli scooter teknik servisi veya Ankara elektrikli scooter teknik servisi şeklinde arama yaparak bize ulaşan birçok müşterimiz bulunmakta. Türkiye çapında önemli nüfusa sahip olan Bursa, Adana, Antalya, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Kocaeli, Mersin gibi iller de başta olmak üzere tüm Türkiye’den aynı gün elektrikli scooter teknik servisi ihtiyacı ile bize ulaşan müşterilerimiz oluyor.

Elektrikli scooter için Türkiye’de en iyi teknik servis olarak tatil beldelerindeki firmalara da toplu bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktayız. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Kemer, Alanya, Ayvalık, Datça ve Side gibi önemli turizm merkezlerinde scooter kiralama yapan firmalara en hızlı şekilde kargo ile scooter teknik servisi hizmeti veriyoruz. Ek olarak tatil beldelerinde elektrikli scooter kullanmaktan hoşlanan ancak yedek parça veya tamir ihtiyacı duyan kullanıcılara da tatil keyfini bozmayacak zaman aralığında hızlı elektrikli scooter tamiri hizmeti vermekteyiz. Tüm Türkiye’de olağan dışı bir durum söz konusu değil ise Pazartesi günü kargoya vereceğiniz bir elektrikli scooter’ı Çarşamba günü sizde olacak şekilde onarımını ve bakımını yaparak gönderebiliyoruz. Fakat kaza geçirmiş elektrikli scooter tamiri gibi işlemler biraz daha zaman alabileceğinden öncesinde teknik servis merkezi ile görüşme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu gönderiyi paylaş