iPhone 13 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone kasa Değişimi Fiyatı

iPhone 13 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 13 Ekran Değişimi Fiyatı

Apple model adlandırmadaki geleneğini sürdürerek iPhone 13’ü ve ardından serinin diğer üyeleri iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’ı kullanıcılarla buluşturdu. iPhone 13 mini kadınlara veya daha küçük ekranı tercih edenlere hitap ederken, performansa yönelik iPhone 13 Pro ve yine en üstte konumlanan iPhone 13 Pro Max özellikleri ile beklentilerin üstüne çıkmayı başarıyor. Yazımızda iPhone 13 ekran değişimi fiyatı konusunu ele alıyoruz.

iPhone 13 Ekran Özellikleri

iPhone 13 ekran özellikleri olarak ele aldığımızda Apple’da iPhone 13 serisi AMOLED’e tam bir geçiş anlamına geliyor. iPhone 13 serisinde kullanılan ekranlar Super Retina XDR şeklinde adlandırılır. Bu tip ekranlar da OLED özellikli olmaktadır. Elbette günümüzde en yüksek görüntü kalitesi OLED ekranlar sayesinde alınabiliyor. Bu da iPhone 13 ekran değişimi işlemlerinin beklenenden biraz daha yüksek fiyatlı olmasına neden olabiliyor. iPhone 13 mini ekran değişimi işlemi 5.4 inç büyüklüğündeki ekran nedeniyle en uygun fiyatlı olanı. Aynı şekilde iPhone 13 Pro Max ekran değişimi işlemi de 6.7 inç ekran büyüklüğü nedeniyle en yükseği. Ana model olan iPhone 13 ekran değişimi ve iPhone 13 Pro ekran değişimi ise 6.1 inç OLED ekran ile yapılır.

iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modelleri için servisimizde orijinal ekran değişimi işlemi sağlamaktayız. Düşük kalite yan sanayi, çıkma ve ikinci el iPhone 13 ekranı tavsiye etmemekteyiz fakat orijinal kalitede yan sanayi ekran düşünebilirsiniz. iPhone 13 GX OLED ekran değişimi daha uygun fiyatlı tamir imkanı sağlamaktadır. Üstelik görüntü kalitesi de ayırt edilemeyecek kadar iyi olmaktadır. En düşük iPhone 13 GX OLED ekran fiyatları, orijinal iPhone 13 ekran değişimi işlemleri ve aynı gün iPhone 13 ekran tamiri gibi ihtiyaçlarınız için mutlaka servisimize ulaşmanızı tavsiye deriz.

iPhone 13 Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi ihtiyacı kullanıcıların karşılaştıkları iPhone 13 düştü ekranı kırıldı, iPhone 13 mini ekran değişimi, iPhone 13 Pro ekranda görüntü var ama çalışmıyor, iPhone 13 Pro Max ekran çatladı gibi sorunlar neticesinde ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda çoğunlukla iPhone 13 ekran onarımı yapılması gerekmektedir.

iPhone 13 ekran değişimi yaptırmak amacıyla TEKNOWAY’e ulaştırdığınız cihazınızdaki arıza ile ilgili kesin bilgi uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen arıza tespit sonrasında verilmektedir. Yapılan ücretsiz arıza tespit işlemi sonra ekran değişimi yapılması gerekli görülürse işlem hayata geçirilir.  iPhone 13 ekran değişimi işlemi alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından, orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Ekran değişiminin ardından cihazınızın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığında eskisine göre hiçbir farklılık olmayacağının özellikle altına çizmek isteriz.

Tüm iPhone 13 serisi ekran tamir işlemleri alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından, orijinal parçalarla ve profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Servisimizde müşterilerimiz için göz önünde tamir imkanı da sunmaktayız. Üstelik vaktiniz yoksa acil ekran değişimi hizmetimiz ile tamir işlemi 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e cihazınızı gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırırız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün ekran değişimi yapılmaktadır.

TEKNOWAY olarak 16 yıllık deneyimimizle İstanbul’un en iyi, en güvenilir iPhone teknik servisi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. iPhone 13 ekran değişimi teknik servis tavsiyesi alarak bizi seçen müşterilerimize en hızlı ve en garantili şekilde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Iphone 13 Ekran Değişimi FiyatıiPhone 13 Ekran Onarımı TEKNOWAY

Eğer iPhone 13 ekran değişimi Apple servis fiyatları gözünüzü korkutuyorsa yine orijinal görüntü kalitesi sunan ekranları iPhone konusunda uzman Apple servisleri üzerinden temin edebilirsiniz. Özellikle Kadıköy iPhone 13 servisi konusunda güvenebileceğiniz işletmelere sahip. Özellikle TEKNOWAY’de en ucuz iPhone 13 ekran değişimi fiyatı ne kadar, iPhone 13 Pro ekranı kaç TL, iPhone 13 yeni ekran fiyatı, çıkma, yan sanayi, orijinal, A kalite iPhone 13 ekranları kaç para gibi sorulara en net şekilde yanıt alabilirsiniz.

Tüm iPhone 13 modellerinde ekran değişimi yaparken hassas davranmak gerekmektedir. iPhone 13 ekran değişimi sonrası Face ID çalışmıyor veya iPhone 13 Pro yeni ekran takıldıktan sonra yüz tanıma bozuldu gibi şikayetler almamak için TEKNOWAY olarak size her türlü teknik desteği sunacağımıza emin olabilirsiniz. Servisimizde iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerinin ekran değişimi işlemleri aynı gün, gözünüzün önünde, acil ve bir saatte teslim şeklinde yapılabilmektedir. Eğer İstanbul için de değilseniz kargo ile iPhone 13 ekran tamiri konusunda da sizlere yardımcı olmaya hazırız. Ekran tamiri konusundaki deneyimlerimizi YouTube kanalımızdaki iPhone 13 ekran değişimi videosu üzerinden izleyebilirsiniz.

iPhone 13 Ekran Değişimi Sonrası

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğince inceleyebilirsiniz. İşlemle ilgili sorularınız olması durumunda teknik servisimize danışabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 13 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek için iPhone 13 ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.
Iphone 13 Ekrandeğişimi Fiyatı

iPhone 13 Ekran Değişimi Sonrası Face ID

iPhone 13 ekranının zarar gördüğü ve ekran değişiminin gerektiği durumlarda Face ID özelliği etkilenmeden tekrar çalışabilir. Ekran değişimi öncesinde Face ID çalışıyor fakat ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa, bunun sebebi ekran değişimi sırasında yapılan yanlış bir işlemdir. Apple Store’larda ve sadece TEKNOWAY mağazasında yapılan ekran değişimlerinde, Face ID özelliği tekrar kullanılabilir duruma getirilebilir.

 

Bu gönderiyi paylaş