Segway G30 Lastik Değişimi

Segway G30 lastik değişimi

Segway G30 Lastik Değişimi

Segway G30 Lastik Değişimi

Yazımızda 350W motor gücüyle 25 km hıza ulaşarak ve tek bir şarjla 65 km gibi iddialı bir menzil yaparak rakiplerinden sıyrılan Segway G30 elektrikli scooter’dan bahsedeceğiz. Segway G30, 10 inçlik ön ve arka şişme lastikleri, tek bir turda daha fazla mesafe elde ederek sürüş konforunu artırıyor. 10 inç tekerlek boyutu, hem şehir içi hem de arazi sürüşü için gayet uygun ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir scooter modeli. Tüm taşıtlarda olduğu gibi Segway G30 dış lastik ömrü de özellikle kullanıma bağlıdır ve bazı özensiz davranışlar lastiklerin zamanından önce eskimesine yol açabilir. Segway G30 lastik değişimi bu yazımızın konusu.

Segway G30 Lastik Tamiri

Segway elektrikli scooter’lar uzun bir süredir aramızda ve artık kullanıma bağlı olarak lastik yırtılması, lastik aşınması, dış lastik erimesi, lastikte kabaklaşma, iç lastik sürekli patlıyor, lastik basıncı düşmesi ve lastik hava kaçırması gibi sorunlarla sıkça karşılaşılıyor. Segway scooter lastiklerinin daha uzun ömürlü olması için ne yapılmalı sorusunun cevabını aslında birçoğumuz biliyoruz. Ani hızlanma ve frenlerden kaçınılması, çakıl gibi erimeyi hızlandıran pürüzlü zeminlerin mümkün olduğunca az tercih edilmesi hatta virajlara gereğinden hızlı girilmemesi gibi soğukkanlı kullanım tarzı scooter lastiklerinin ömrünü uzatma konusunda oldukça işe yarayacaktır.

Ek olarak Segway G30 lastikleri soğuk havadan etkilenir mi diye merak eden kullanıcılarımız da var. Sıcak havada scooter lastiğine ne kadar hava basılmalı veya scooter’a iki kişi binerse lastik patlar mı diye sorular da alıyoruz. Öncelikle belirtmeliyiz ki Segway G30 lastikleri diğer tüm marka scooter’larda olduğu gibi dış hava değişimlerinden etkilenir. Bu bağlamda sıcak havalarda özellikle scooter güneş altında bırakılacaksa lastiklerin çok şişirilmemesi gerekir. Soğuk havalarda da basınç kaybı olacağından her sürüş öncesi özellikle tekerlek hava basıncı kontrol edilmelidir. Elektrikli scooter’a iki kişi binmenin zararları elbette vardır ancak lastik hava basıncı yine bu noktada önem taşıyor.

Daha uzun menzil, güvenlik ve rahatlık avantajlarıyla son dönemlerde Segway G30 dolgu lastik geçişi işlemleri de rağbet görüyor. Teknoway’de Segway G30 scooter dolgu lastik taktırma yaptıran kullanıcılar sonuçlardan oldukça memnun ve scooter’a dolgu lastik taktırmanın avantajlarını sonuna kadar yaşıyorlar. Segway G30 dolgu lastik fiyatları konusunda iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Segway G30 Dolgu Lastik

Segway G30 elektrikli scooter’ı bizden alan kullanıcılara en başında dolgu lastik takma işlemini tavsiye ediyoruz. Hatta servisimize Segway G30 lastik tamiri veya scooter periyodik bakımı nedeniyle gelen kullanıcılar da dolgu lastik fiyatları ve dolgu lastik performansı konusunda servisimizden bilgi alıyor. Özellikle son dönemlerde piyasaya çıkan yumuşak hamurlu 8.5 inç dolgu lastik modelleri ve 10 inç renkli ve delikli dolgu lastikler oldukça ilgi görüyor.

Normalde elektrikli scooter’larda dolgu lastiğin dezavantajı olarak bozuk yollardaki sarsıntı ilk sırada gösterilir. Hatta bazı gereğinden ağır ve sert olan dolgu lastiklerde anakart ve batarya sorunu ortaya çıktığına dair durumlarla da karşılaştık. Dolayısıyla Segway G30 elektrikli scooter için dolgu lastik tercih ederken ölçü olarak uyumlu her dolgu lastiğin ideal olduğunu söyleyemeyiz. Segway G30 için en iyi dolgu lastik hangisi, Segway G30 scooter’a hangi dolgu lastik takılmalı, Segway G30 için uygun dolgu lastik, Segway G30 10 inç patlamayan dolgu tekerlek modeller için teknik servisimizle iletişimde olmanızı tavsiye ederiz. Yumuşak Segway G30 dolgu tekerlekler hem şişme lastik sürüş rahatlığı olarak, hem de dolgu lastik patlamazlık avantajı sunmaktadır ve kullanıcıları hiçbir zaman Segway G30 scooter lastik tamiri fiyatı ile uğraştırmamaktadır.

Segway G30 Lastik Değişimi

Scooter Dolgu Lastik Yorum

Scooter’ı alır almaz dolgu lastik taktırmak garantiyi bozar mı veya scooter lastikleri garanti kapsamında mı diye merak eden kullanıcılarımıza en başından lastiklerin eğer fabrikasyon bir sorun yoksa lastiklerin garanti dışı sayıldığını söyleyelim. Yani scooter’da lastik patladı, parçalandı, kesildi, yırtıldı, yarıldı, delindi gibi şikayetlerin hiçbiri garanti kapsamında değildir çünkü bunlar sürüş sırasında ortaya çıkan ve yol şartları doğrultusunda gelişen sorunlardır.

Genelde kullanıcılar yeni elektrikli scooter’a dolgu tekerlek taktırma işlemine hemen sıcak bakmıyor ancak bir süre sonra şişme lastiklerin yıpranması ve scooter’da üst üste lastik patladı gibi can sıkıcı sorunlar kalıcı bir çözüm arayışına itiyor. İnternette ve kullanıcılar arasında scooter dolgu lastik yorum olarak tamamen olumlu bahsedilmektedir. Scooter dolgu lastikleri asla patlamamakta ve yıpranma süresi olarak şişme lastiklerden çok daha uzun süre gitmektedir. Normal şartlarda scooter dolgu lastik kullanım ömrü 10 yıl veya 10 bin km olarak ifade edilmektedir ancak tabii kullanıma göre bu süre değişebilecektir.

Taksitli Scooter Dolgu Lastik Kampanya

İstanbul’da scooter dolgu teker teknik servisi konusunda hizmet alabileceğiniz Teknoway, en ucuz dolgu lastik fiyatları konusunda size yardımcı olmaya hazırdır. Dolgu teker değişimi taksitli olarak yapılabilmekte ve dolgu lastik kampanya fiyatlarımızı mutlaka bizleri arayarak öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Servisimizde İstanbul içi scooter dolgu teker taktırma işlemi dışında kargo ile scooter’a dolgu teker takma işlemlerini de gerçekleştirmekte ve tüm ödemeyi kredi kartına taksitle yapabilme imkanı sunuyoruz. Servisimiz hizmet verdiği tüm müşterilerine ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır.

Dilerseniz 9 taksitli scooter lastiği, 12 taksitle scooter dolgu tekerlek ve diğer elektrikli scooter parçalarını kredi kartı taksit imkanı ile alabilme şansınız var. Bunun dışında mağazamızda 2.el elektrikli scooter alımı-satımı da yapılmakta ve Teknoway, kullanıcılar arasında ikinci el scooter alan yerler arasında gösterilmektedir. Eğer o anda elimizde mevcutsa mağazamızda çıkma, ikinci el, revize, onarım görmüş, refurbished veya yan sanayi scooter yedek parçalarını da inceleyebilirsiniz. Hatta scooter’lar için çıkma dolma lastik, ikinci el dolgu tekerlek ve kullanılmış dolgu teker de zaman zaman elimizde oluyor. Bizi aramadan karar vermeyin.

Segway G30 Lastik Değişimiİstanbul Scooter Dolgu Teker Servisi

Teknoway olarak müşterilerimize 16 yıldır İstanbul Anadolu yakasında elektrikli scooter’lar başta olmak üzere profesyonel ve garantili teknik servis imkanı sunmaktayız. Teknoway’de Segway’e ek olarak Xiaomi, Onvo, Scoowy, Volta, Citycoco, CityMate, BOOD, RKS, Razor, Unagi, Turboant, Inokim ve daha birçok marka için aynı gün tamir ve garantili teknik hizmeti sunmaktayız. En uygun yedek parça fiyatları, tüm elektrikli scooter modelleri için dolgu lastik seçenekleri ve en ucuz dolgu teker taktırma fiyatları için bize 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Elektrikli scooter’larda dolgu lastiğe geçiş dışında anakart tamiri, dashboard onarımı, motor arızası giderme, periyodik bakım, batarya kalibrasyonu, şarj aleti tamiri, fren teli değişimi, gidon göbek ayarı, balans ve titreşim ayarı gibi birçok konularda İstanbul’un en iyi scooter servisi olarak gösterilen Teknoway’e ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş