Apple iPhone İç Dış Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon Ekranı Hemen Değişir mi?

Apple iPhone İç Dış Ekran Değişimi Fiyatları

İçerdikleri teknoloji ve sağladıkları faydayla hayatımızın değişmezi olan akıllı telefonların estetik görünümlerini borçlu oldukları ekranları en hassas parçalarıdır. iPhone cihazınızın aldığı sert bir darbe, yüksekten düşme, üzerine sert bir baskı, batarya şişmesi ve aşırı ısınmaya rağmen telefonu kullanmaya devam etme gibi sebepler yüzünden ekranında hasar meydana gelebilmektedir. Böyle bir durumda öncelikle yapılması gereken hasarın iç ekranda mı yoksa dış ekranda mı olduğunun tespit edilmesidir. iPhone ekranınızda meydana gelen çizik, kırık ya da çatlak ön cam dediğimiz dış ekrandaki bir hasardan da kaynaklanabilir. Böyle bir hasar komple ekran değişimi yaptırmanızı gerektirmez. Apple iPhone iç dış ekran değişimi fiyatları birbirinden farklıdır. iPhone dış ekran değişimi iç ekran değişimine göre daha düşük maliyetlidir.

16 yıllık teknik servis deneyimiyle sektörün önde gelen firmalarından biri olan Teknoway’e ulaştırdığınız ekranı hasarlı iPhone’larınız öncelikle arıza tespit aşamasından geçer. iPhone ekran analiz edilerek hasarlı parçanın iç ekran yani LCD mi yoksa dış ekran yani koruyucu ön camı mı olduğu belirlenir. Bunu anlamanın en pratik yöntemi ekranın dokunmatiğini test etmektir. Dokunmatikte sorun yoksa dış ekran zarar görmüş ama iç ekranınız sağlam demektir.  İç ekranınızın sağlam olması komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek olmadığının habercisidir. Ancak dokunmatikte problem varsa ve dokunmatik algılamıyorsa iPhone iç ekran değişimi gerekmektedir.

iPhone Telefon Ekran Fiyatları

Teknoway’de tüm iPhone modellerinin uzman Apple teknisyenleri tarafından profesyonel ekipmanlarla  hızlı ve güvenilir ekran değişimlerini yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz modeller arasında iPhone 6 serisi gibi eski modellerinden markanın son serisi olan iPhone 13 modellerine kadar yer almaktadır. Teknoway olarak iPhone ekran fiyatları olarak cebinize uygun fiyatları sizlere sunuyoruz.

iPhone ekran değişimi ne kadar veya iPhone kırık ekran tamiri ne kadar benzeri sorular tüketicilerin en merak ettikleri konulardan biridir. iPhone ekran tamiri fiyatları modele göre farklılık göstermektedir. Az rağbet gören eski model iPhone ekran değişimi fiyatları daha uygun fiyatlı, yeni modellerin ise daha yüksek olmaktadır. Teknoway olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti ilkesini bütünsel bir şekilde ele alıyor, son teknoloji ekipmanlarla sağladığımız hızlı ve kaliteli ekran onarımı hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Güncel iPhone ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi almak için bize telefon açarak ya da WhatsApp üzerinden danışarak öğrenebilirsiniz.

iPhone ekran değişimi noktasına geldiğinizde çıkma, yan sanayi, OEM, revize, kopya ve A kalite gibi seçenekler karşınıza gelecek. Hangi ekranı tercih etmeliyim sorusuna elbette siz karar vereceksiniz ancak bizim tavsiyemiz orijinale en yakın görüntü kalitesi veren A kalite ekranlardır. Çıkma ekran da eğer güvenilir teknik servis yönlendirmesiyle tercih edilecekse mantıklı olabilir. Çünkü ekranın kullanıldığı cihazın ne şekilde bozulduğu, o ekranın ne durumda olduğu ancak o servis tarafından bilinebilir.

Fiyat konusunda yan sanayi ve onarım gören revize modeller iPhone’lar için ucuz ekran ihtiyacına cevap verebilir. Sonuçta ucuz ekran veya uygun fiyatlı ekran değişimi yaparak günü kurtarmak isteyen kullanıcılar da var. Bu tip ekranlarda sarı renk, kırmızı renk, yeşil renk, mavi renk veya parlaklık gibi sorunlarla karşılaşılsa da hiçbiri cihazı kullanmaya mani olmuyor. A kalite ve OEM ekranlarda ise fabrika çıkışlı ekrana en yakın görüntü kalitesi ve performansı yaşarsınız. iPhone ekran yenileme için hangisi sorusuna bu şekilde cevap bulduk diye düşünebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknoway’de iPhone ekran çatlaması, iPhone ekran kırılması, iPhone ekranda görüntü gidip gelmesi gibi fiziki ekran hasarları başta olmak üzere iPhone ekranda dikey çizgiler var, iPhone ekranda siyah leke, iPhone ekran basmıyor, iPhone ekranda yazı izi gitmiyor, iPhone ekranda mürekkep akması, iPhone ekranda görüntünün silinmesi gibi yazılım kaynaklı hatalarda da kaliteli ve hızlı iPhone ekran değişimi hizmeti sunuyoruz.

Teknoway olarak son teknoloji özel üretim ekipmanları ve uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimize pratik, hızlı ve güvenilir ekran değişimi hizmetini sunarak en beğenilen teknik servisler arasındaki yerimizi aldığımızı söyleyebiliriz.

Teknik servisimizde Apple’ın en yeni modelleri olan iPhone 13’ten iPhone 6’ya kadar piyasadaki tüm iPhone modellerinin ekran onarımı yapılmaktadır. Ekran değişimi için servisimize ulaşan iPhone cihazınız Apple teknisyenleri tarafından öncelikle arıza tespit aşamasından geçirilir ve yapılması gereken en uygun maliyetli onarıma karar verilir. Onarım metodunun ekran değişimi olması halinde, tüm işlem 15 dakika ila 1 saat gibi çok kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Bu süre zarfında dilerseniz ekran değişimi işlemini izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahve servisinden yararlanabilirsiniz. Böylece cep telefonunuzdan uzun süre ayrı kalmaz, günlük hayatınızda veya işlerinizde herhangi bir aksama yaşamazsınız. Teknoway’de iPhone ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Kullandığımız A kalite yedek ekranlar sayesinde cihazınızın ekranı ilk aldığınız günkü gibi sıfır ekran performansına kavuşur. Ekran değişimi sonrası  ekran renk skala yoğunluğu, doygunluk farklılığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti gibi faktörler orijinal haliyle kalmaktadır.

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Teknoway’in merkezine ulaşamayacak bir konumdaysanız, İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden sunduğumuz ücretsiz ARAS Kargo hizmetimiz sayesinde iPhone ekran değişimi için kargo ücreti ödemeniz gerekmez. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 (Cezeri Bilişim) sözleşme numarasını kullanmanız yeterli. Kaliteli bir iPhone ekranı ile değişim yapılsa bile  işi bilmeyen deneyimsiz teknik servis merkezlerinde yapılacak yanlış işlemler cihazınızda ekran değişimi sonrası dokunmatik çalışmıyor, renk kalitesi bozuldu, görüntü gidip geliyor, şarj süresi azaldı, dokunmatik eskisi gibi değil, camın içinde toz kaldı gibi problemleri oluşturabilir.

Dış Ekran Değişimi mi İç Ekran Değişimi mi?

Akıllı telefon kullanıcıları cihazlarında meydana gelen ekran kırılması, dış ekran çatlaması veya ekran çatlaması gibi hasarlar karşısında sorgusuz sualsiz komple ekran değişimi talep edebilirler. Oysaki bazı hasarlar sadece dış ekran değişimi ile çözülebilecek derecededir.

Akıllı telefon kullanıcılarının en sık karşılaştıkları problemlerden biri dokunmatik çalışmıyor hatasıdır. Teknoway’de iPhone dokunmatik çalışmıyor şikayetiyle getirdiğiniz cihazınızın sorununu iç ekran değişimi yapmadan sadece dış ekran değişimiyle çözebiliyoruz.

Cihazınızda sadece iPhone ön cam çatlaması benzeri bir hasar oluşmuşsa ve buna ek olarak dokunmatik alanda ve ekranın diğer özelliklerinde herhangi bir sorun yoksa sadece dış ekran değişimi ile ekran tamiri yaptırabilirsiniz. Dış ekran değişimi iç ekran değişiminden daha düşük maliyetlidir. Ancak ekran dokunmatiğindeki sorun ekran değişimi gerektiğini gösterir.

İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır, Fiyatları Ne Kadar?

iPhone İç Dış Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 11 Ekran Değişimi999 TL
iPhone 11 Pro Ekran Değişimi2500 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi3250 TL
iPhone 12 Ekran Değişimi3300 TL
iPhone 12 Mini Ekran Değişimi3400 TL
iPhone 12 Pro Ekran Değişimi3500 TL
iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi4250 TL
iPhone 13 Ekran Değişimi4000 TL
iPhone 4 Ekran Değişimi149 TL
iPhone 4S Ekran Değişimi149 TL
iPhone 5 Ekran Değişimi150 TL
iPhone 5c Ekran Değişimi150 TL
iPhone 5s Ekran Değişimi150 TL
iPhone 6 Ekran Değişimi200 TL
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi240 TL
iPhone 6s Ekran Değişimi240 TL
iPhone 6s Plus Ekran Değişimi269 TL
iPhone 7 Ekran Değişimi290 TL
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi319 TL
iPhone 8 Ekran Değişimi280 TL
iPhone 8 Plus Ekran Değişimi329 TL
iPhone SE 2 2020 Ekran Değişimi1400 TL
iPhone SE Ekran Değişimi150 TL
iPhone X Ekran Değişimi1100 TL
iPhone X OLED Ekran Değişimi1099 TL
iPhone XR Ekran Değişimi1300 TL
iPhone XS Ekran Değişimi1099 TL
iPhone XS Max Ekran Değişimi1699 TL

Bu gönderiyi paylaş