Elektrikli Scooter NAVEE N65 Dashboard Ekran Değişimi Tamiri Servisi

elektrikli scooter NAVEE N65 dashboard ekran değişimi tamiri servisi

Elektrikli Scooter NAVEE N65 Dashboard Ekran Değişimi Tamiri Servisi

Elektrikli Scooter NAVEE N65 Dashboard Ekran Değişimi Tamiri Servisi

Son yıllarda popülarite ibresi günden güne yükselen ulaşım aracı olan elektrikli scooter’larda rekabet de günden güne artıyor. Bunlar arasında NAVEE N65 şu sıralar piyasadaki en iyi elektrikli scooter olarak öne çıkan bir model. 65 km menzil, 10 inç tekerlek, 500W motor gücü, dayanıklı gövde ve konforlu sürüş gibi özellikleri ile adeta hayranlık uyandırıyor. Elbette ne kadar üstün özelliklere sahip olursa olsun bu durum son teknoloji elektrikli scooter’ınızın bozulmayacağı anlamına gelmiyor. Bu yazımızda merak edilen elektrikli scooter NAVEE N65 dashboard ekran değişimi tamiri servisi konusunu ele alıyoruz.

Elektrikli Scooter NAVEE N65 Dashboard Ekran Arızası

Daha önceki makalelerimizde de bahsettiğimiz üzere scooter tamiri gerektiren durumlar genellikle istenmeyen küçük veya büyük çaplı kazaların sonrasında meydana gelebileceği gibi scooter bakımı gibi önemli konuların aksatılması yüzünden de ortaya çıkabilir. Scooter arızası şikayetlerini yaşamamak için scooter’larda periyodik bakım nasıl yapılır hakkında yeterli bilgiye sahip bir scooter teknik servisi bulmanızda fayda var. Bakımlar sayesinde yapılan aşınan veya yıpranan scooter parça değişimi işlemleri scooter arızalarının önüne geçecek, ayrıca sürüş güvenliğini artıracaktır. Böylece scooter bozuldu, elektrikli scooter açılmıyor, scooter gaz almıyor, açılıyor ama ilerlemiyor şeklinde scooter tamiri gerektirebilecek sorunları engelleyecektir.

NAVEE N65 elektrikli scooter’larda dashboard ekran arızası kazaların yanı sıra elektriksel sorunlar ve sıvı teması sonucunda meydana gelebilir. Sıvı teması genellikle yağmura veya bahçelerdeki otomatik sulama fıskiyelerine maruz kalan scooter ekranlarının başına gelmektedir. Ekranda görüntü olmaması, ekranın yanıp sönmesi veya ses yapması ekran arızasının habercisidir. Bu gibi durumlarda öncelikle batarya ile aldığı akımı kesin ve kendine gelmesini bekleyin. Bu yöntem işe yaramazsa çare dashboard denilen parçanın yenilenmesidir. Bu konuda TEKNOWAY’deki konusunda uzman ekibimiz hizmete hazırdır. Teknisyen arkadaşlarımız 3 saat içerisinde elektrikli scooter NAVEE N65 dashboard ekran değişimi işlemini tamamlamaktadır.

Elektrikli Scooter NAVEE N65 Sıvı Teması

Elektrikli scooter’larda yağmur yüzünden meydana gelen sıvı teması farklı yerlerde bulunan parçaların bozulmasına sebebiyet verebilir. TEKNOWAY’e NAVEE N65 dashboard göstermiyor, ekran okunmuyor, panelde yazı çıkmıyor, görüntü gidip geliyor şikayeti yaşıyorsanız  elektrikli scooter’da dashboard sıvı teması sorunu yaşandığını tespit ediyoruz.

Dashboard’lar yapıları gereği su geçirmez parçalar değildir çünkü ekranın bulunduğu şeffaf bölme ve tuş ile kasanın aralığı su girişine her zaman müsaittir. Bu da elektrikli scooter yağmurda kaldı gibi sorunlarda hemen olmasa bile oksitlenme sonrası ekran arızası sorununu meydana getirir. Çözüm için NAVEE N65 elektrikli scooter dashboard ekran koruyucu silikon kılıf ürünümüzü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu aksesuar tamamen su geçirmez özelliklere sahiptir. Böylece sürüş sırasındaki yağmur temasından ve park halinde elektrikli scooter ekranına su girdi gibi sorunlara engel olur.

Elektrikli Scooter Navee N65 Dashboard Ekran Değişimi Tamiri Servisi

NAVEE N65 Elektrikli Scooter Yağmurda Kalırsa

Elektrikli scooter’ın yağmurda kalması zararlı mı veya elektrikli scooter’ın balkonda durmasının zararı var mı diye merak edebilirsiniz.  Elektrikli scooter’lar elbette yağmur veya benzer sıvılara karşı belirli ölçüde korumaya sahiptir. Yine de mümkünse bir elektrikli scooter brandası kullanarak sıvı teması sonrası oluşabilecek tüm arızaların önüne geçmenizi tavsiye ederiz. NAVEE N65 elektrikli scooter sıvı teması batarya arızası, anakart tamiri, motor onarımı gerektirebilecek sorunlara zemin hazırlayabilir. Bir diğer önemli durum da elektrikli scooter’ın servis geçmişini iyi bilmenizdir.

Profesyonel NAVEE N65 scooter teknik servisi elektrikli scooter içini açma işleminden sonra kapatırken yalıtım yapmayı atlamamalıdır.  Elektrikli scooter batarya ve anakart yalıtımı yapılmadan kapatıldığında su direnci özelliğini kaybedebilir. Bu da anakart sıvı teması sonrası arızalanma, batarya değişimi gibi masraflı kapıları aralayabilir. Teknik servisimiz TEKNOWAY’de anakart sıvı temasına bağlı tüm arızaların tamirini entegre değişimi yoluyla gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca dashboard’larda sıvıya bağlı meydana gelen arızalar için de öncelikle kurutma ve nem alma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sıvı teması nedeniyle dashboard tamir edilemeyecek durumdaysa NAVEE N65 elektrikli scooter yeni ekran taktırma veya NAVEE N65 dashboard değişimi gibi çözümlere başvuruyoruz.

NAVEE N65 Elektrikli Scooter Tamiri Nasıl Yapılır?

NAVEE N65 elektrikli scooter tamiri nasıl yapılır sorusuna cevap vermeden önce scooter arıza tespiti nasıl yapılır diye sormak daha doğru olur. Hiçbir şekilde elektrikli scooter tamiri videoları izleyerek bu işe kalkışmanızı önermiyoruz. Özellikle yalıtım konusuna özen göstermeden scooter’ın içini açma işlemine kalkışan kullanıcılardan bir süre sonra scooter sıvı teması sonucu anakart arızası, batarya kısa devre sorunu, dashboard problemi gibi şikayetler gelebiliyor.

TEKNOWAY olarak müşterilerimizi ücretsiz scooter arıza tespiti yapan yerler arasında kaybolup gitmemeleri için Kadıköy’de en iyi scooter servisi olarak gösterilen beş katlı teknik servis merkezimize davet ediyoruz. Scooter arıza tespiti çalışmaları sonrasında en ucuz scooter bakımı konusunda yardımcı oluyor ve en uygun fiyatlı scooter yedek parçaları sunmanın garantisini veriyoruz. Servis merkezimizde garantili scooter tamiri hizmeti vermekteyiz, ayrıca kampanyalı scooter bakımı fiyatları ile scooter’ınızla yolculuk yapmanızı daha keyifli hale getiriyoruz.

 

Elektrikli Scooter Navee N65 Dashboard Ekran Değişimi Tamiri ServisiNAVEE N65 Scooter Tamiri Nerede Yapılır?

Günlük hayatta her geçen gün daha fazla görmeye başladığımız elektrikli scooter’lar ile ilgili arıza veya sorun yaşandığında scooter tamiri nerede yapılır sorusu insanın aklına geliyor. Elbette birçok markanın teknik servisi mevcut ancak prosedürler, kargo ile scooter tamiri imkanı olmaması, scooter parça tamiri yerine scooter parça değişimi odaklı hizmet anlayışı ve uygun fiyat konusundaki memnuniyetsizlikler kullanıcıları güvenilir scooter servisi aramaya yönlendiriyor.

Profesyonel scooter servisleri kategorisinde hizmet veren firmalardaysa kullanıcılara aynı gün scooter tamiri, ücretsiz scooter arıza tespiti gibi memnuniyet odaklı yaklaşımlar ilk sırada gelmektedir. Verdikleri hizmetlerle scooter servisi tavsiyesi niteliğinde olan firmalarda kullanıcılara orijinal yedek parça fiyatları en düşük fiyat garantisi sağlanabilir. Ayrıca dilenirse çıkma, ikinci el scooter parça fiyatları ile en düşük fiyatlı scooter servisi hizmeti de verilebilmektedir. İstanbul Kadıköy bölgesi scooter servisi olarak hizmet veren TEKNOWAY’de NAVEE N65 elektrikli scooter tamiri, ileri teknoloji ekipmanlarla en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

NAVEE N65 Elektrikli Scooter Teknik Servis

Günlük hayatı kolaylaştıran her cihazda olduğu gibi elektrikli scooter teknik servis ihtiyacı da bazı durumlarda ortaya çıkabilmektedir. Elektrikli scooter batarya çabuk bitiyor, elektrikli scooter lastik hava kaçırıyor, elektrikli scooter tekerlek fiyatları, elektrikli scooter şarj aleti, elektrikli scooter dashboard ekran gelmiyor gibi ihtiyaçlar için alanında iyi bir elektrikli scooter teknik servis merkezi ile bağlantınızın olması şarttır. Bu alanda en iyi elektrikli scooter markaları bile çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri açısından sıkıntı yaşatabiliyor.

Sürüş esnasında örneğin; herhangi bir sebeple elektrikli scooter çalışmıyor sorunu ile karşılaştığınızda çoğu elektrikli scooter çağrı merkezi numarası sizi oldukça uzun süre telefon kulağınızda bekletebilir. NAVEE N65 elektrikli scooter dashboard ekran açılmıyor sorunu çözümü için telefonla kolay bir şekilde bağlantı kurabileceğiniz TEKNOWAY elektrikli scooter teknik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş