Renault Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Renault Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 inç

Renault Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Renault Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Ünlü otomobil üreticisi Renault tarafından üretilen elektrikli scooter’lar üstün özellikleriyle öne çıkıyor. Elektrikli scooter’larda güvenli sürüş ve en önemli parçalarından biri ise lastiklerdir. Mağazamızdan Renault elektrikli scooter satın alan kullanıcılara fiyat performans olarak beklentileri karşılayan Renault elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç olarak TEKNOWAY TW 85 lastikleri tavsiye ediyoruz.

TW 85 dolgu lastikleri, en iyi scooter dolgu lastiği klasmanına girebilecek özelliklerle kullanıcılarını karşılıyor. Malzeme ve üretim kalitesinin sağladığı dayanıklı ve sağlam TW 85 scooter dolgu lastikler kullanıcılarını hızlı aşınma ve patlamalardan kurtarırken, minimum bakım ihtiyacı duyuyor. Alışılagelmiş scooter tekerlekleri olan şişme scooter lastikleri ile kıyaslandığında birçok avantajı olan dolgu lastikler sayesinde scooter lastiği soğuktan iner mi, scooter hava kaçırıyor, scooter tekerleği şişirdikten sonra iniyor, scooter’ın tekerleğinden ses geliyor, lastiklerin yanakları çok ısınıyor, scooter’a binince lastik çok iniyor gibi şikayetleri yaşama ihtimalinizi neredeyse sıfıra iniyor. Bun a bağlı olarak TW 85 dolgu scooter lastiğin sağladığı avantajlar, kullanıcıları scooter lastik değiştirme maliyeti veya scooter lastik yama yaptırma fiyatları ödemekten kurtarıyor. 16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY’den kullanıcılar Renault scooter lastik tamiri ve Ranault scooter dolgu lastik fiyatları ve dolgu lastik performansı konusunda bilgi alabilirler.

Dolgu Lastik Şişme Lastik Farkı

Elektrikli scooter’larda en fazla öne çıkan dolgu teker şişme teker farkı sürüş kalitesinde kendini gösteriyor. Kullanıcılar patlamaz özelliğe sahip dolgu scooter lastikler ile scooter lastik tamiri yaptırmak zorunda kalmıyorlar. TW 85 scooter dolgu lastikler yumuşak dolgu lastik modellerinin sağladığı sürüş rahatlığı ile scooter kullanıcıları için en avantajlı lastiklerdir. Tüm bu olumlu taraflarıyla scooter dolgu lastikler, kullanıcılar tarafından en fazla araştırılan konular arasındadır.

İçinde hava olmayan, bu yüzden şişirilmeyen lastikler, elektrikli scooter dolgu lastik nedir sorusunun en özet açıklamasıdır . Bu yüzden de sivri bir cisim batsa dahi asla patlamaz lastik diye de niteleyebiliriz. Dolgu lastiğin içinde ne var merak edilebilir. Temel hammadde olarak lastik üretiminde kullanılan kauçuk ve petrol olduğunu söylemek mümkün. Malzeme yapıları itibariyle dolgu lastikler çok daha dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla lastiklerin en büyük düşmanı cam, çivi, vida gibi yabancı maddeler onlara kolaylıkla zarar veremez. Dolgu lastik fiyatlarının şişme lastiklerden daha yüksek olduğu bir gerçek. Ancak bu durumun fikrinizi etkilemesine izin vermeyin. Çünkü bakım gerektirmeyen ve patlamayan dolgu lastik özellikler ile TW 85 dolgu lastik sahibi olmak her açıdan en karlı olacaktır.

Renault Scooter Patlamayan Lastik

Birçok scooter kullanıcısının yaptığı gibi  Renault elektrikli scooter kullanıcıları da genellikle scooter’larını satın aldıkları şekliyle  yani şişme lastiklerle kullanmaya başlarlar. Buna ek olarak yeni scooter kullanmaya başladılarsa dolgu lastikler in avantajları hakkında bilgi sahibi olmayabilirler. Renault ve diğer elektrikli scooter üreticileri genellikle orta düzey şişme lastik kullanarak maliyetlerini belirli bir seviyenin üstüne çıkarmak istemezler. İşin aslı bu durum tüm motorlu taşıtlar için de geçerlidir.

Elektrikli scooter’larda lastik hasarları genellikle scooter lastiğe çivi battı, tekerleğe vida saplandı, tekerlekte çatlaklar oluştu, tekerleğin dişleri eridi gibi durumlar karşısında ortaya çıkar. Bu gibi hasarlar karşısında scooter lastik tamiri için yama yapma yoluna gidilir.

Lastik hasarlarının en kötüsü bu duruma sürüş sırasında maruz kalmaktır. Elektrikli scooter lastik patlaması veya lastik yırtılması gibi hasarlar, sürüş sırasında karşılaşıldığında çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Çünkü şişme scooter lastikler hiç umulmadık zamanlarda çivi, sivri taş veya cam batması yüzünden hava kaçırarak inebilir. Patlamayan lastik özelliğine sahip TW 85 elektrikli scooter dolgu lastik 8.5 inç, güvenli sürüş sağlayarak kullanıcıları kazalardan korumada büyük rol oynar.

Renault Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 Inç

Renault Scooter Dolgu Lastik Değişimi

Renault elektrikli scooter dolgu lastik değişimi çok zor bir işlem değildir. Ancak lastiklerin sahip olduğu önem derecesi itibariyle mutlaka uzman teknik servis personeli tarafından yapılmalıdır. İnternetten yayınlanan ve çok kolay izlenimi bırakan videolar maalesef yanıltıcı olabiliyor. Bu sebeple bazı kullanıcılar scooter lastik değişimi işlemini kendileri yapmak isterler. Ancak trafikte diğer ulaşım araçlarının arasında kullanılan elektrikli scooter’ların lastik değişiminde yapılacak bir hata tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden, TW 85 dolgu scooter lastik 8.5 inç değişimi için bu işte deneyimli ve uzman olan TEKNOWAY’i ziyaret etmenizi öneriyoruz.

16 yıllık teknik servis tecrübemiz ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle ürettiğimiz TW 85 scooter dolgu lastikler, en iyi scooter dolgu lastikleri arasında yerini almıştır. TEKNOWAY de teknik servis olarak elde ettiği müşteri memnuniyeti sayesinde  en fazla scooter servisi tavsiyesi alan  firmalar arasındadır.

Renault elektrikli scooter dolgu tekerlek lastik 8.5 inç taktırma işlemi teknik servisimizde sadece birkaç saat süren basit bir işlemdir. İşlem scooter’ın ön ve arka tekerleğini sökerek başlatılır. Ardından profesyonel ekipmanlarla janttan lastikler çıkartılır. Yerine dolgu lastikler koyularak tekerlekler scooter’a tekrar takılır. En son adımda güvenlik kontrolü için sürüş testi yapılır ve cihaz müşteriye teslim edilir. TEKNOWAY olarak TW 85 scooter dolgu lastik değişiminin yanı sıra piyasadaki diğer tüm scooter modellerinin lastik değişimi hizmetini de vermekteyiz.

Taksitli Scooter Dolgu Lastik Kampanya

TEKNOWAY olarak en ucuz dolgu lastik fiyatları iddialı olduğumuz bir diğer konudur.TW 85 scooter dolgu lastik ve diğer tüm scooter lastikleri için sağladığımız teknik servisi desteğini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Taksit imkanı ile dolgu lastik değişimi işlemlerinde müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Scooter dolgu lastik taktırma işlemlerini teknik servisimizin bulunduğu İstanbul ili haricinde tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ayrıcalığı sunarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yine tüm ödemeyi kredi kartına taksitle yapabiliyoruz. Servisimiz hizmet verdiği tüm müşterilerine ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır. Dilerseniz 9 taksitli scooter lastiği, 12 taksitle scooter dolgu tekerlek ve diğer elektrikli scooter parçalarını kredi kartı taksit imkanı ile alabilme şansınız var. Bunun dışında mağazamızda 2.el elektrikli scooter alımı-satımı da yapılmakta ve TEKNOWAY, kullanıcılar arasında ikinci el scooter alan yerler arasında gösterilmektedir. Eğer o anda elimizde mevcutsa mağazamızda çıkma, ikinci el, revize, onarım görmüş, refurbished veya yan sanayi scooter yedek parçalarını da inceleyebilirsiniz. Hatta scooter’lar için çıkma dolma lastik, ikinci el dolgu tekerlek ve kullanılmış dolgu teker de zaman zaman elimizde oluyor. Her türlü dolgu lastik tamiri ve dolgu lastik değişimi işlemleriniz öncesinde teknik servisimizden dolgu lastik kampanya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Renault Elektrikli Scooter Dolgu Tekerlek Lastik 8.5 İnç

Scooter Dolgu Lastik Servisi İstanbul

TEKNOWAY olarak 16 yıllık teknik servis deneyimimizle İstanbul Anadolu yakasında elektrikli scooter tamir ve bakım işlemleri için profesyonel ve garantili teknik servis imkanı sunuyoruz. Servisimizde Xiaomi, Onvo, Scoowy, Volta, Nitrojen, Voit, CityMate, INTOUCH, Meka, BOOD, Renault ve daha birçok marka için garantili olarak aynı gün tamir hizmeti alabilirsiniz.

En uygun yedek parça fiyatları, tüm elektrikli scooter modelleri için dolgu lastik seçenekleri ve en ucuz dolgu teker taktırma fiyatları için bize 0 (537) 958 02 02 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Elektrikli scooter’larda dolgu lastiğe geçiş dışında anakart tamiri, dashboard onarımı, motor arızası giderme, periyodik bakım, batarya kalibrasyonu, şarj aleti tamiri, fren teli değişimi, gidon göbek ayarı, balans ve titreşim ayarı gibi birçok konularda İstanbul’un en iyi scooter servisi olarak gösterilen TEKNOWAY’e ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş