Göz Önünde Telefon Tamiri

Cep Telefonu Tamir Kursu

Göz Önünde Telefon Tamiri

Göz Önünde Telefon Tamiri

Günümüzde insanların cep telefonlarına çok yüksek meblağlar ödemeleri hatta aylık gelirlerinin bile üstünde cep telefonu almaları artık normal karşılanabiliyor. Ülkemizde cep telefonu fiyatlarının döviz kuru sebebiyle yüksek olması ayrı bir ekonomi konusu fakat cep telefonlarına fazla önem verdikleri için pahalı telefon satın alan bir kitle olduğu da bir gerçek. Cep telefonlarına bu derece yüksek meblağlar ödeyen kullanıcıların cep telefonu tamiri konusunda biraz daha titiz olmaları tahmin edilebilir.

Pahalı ya da değil çoğu kullanıcı cihazlarının tamiri konusunda titiz davranır. Örneğin cep telefonlarının en önemli parçalarından biri ekranlarıdır. Ekranlar önemli oldukları kadar da hassastırlar ve bu sebeple en çok hasar alan parçadır. Kullanıcılar ne kadar cihazlarını korumaya çalışsalar da ekranlarında meydana gelen çizik, çatlak veya kırık ya da yazılım kaynaklı ekranda dikey çizgiler, ekranda piksel hatası, ekran ışığı titremesi, ekranda mürekkep akması, ekranda görüntünün silinmesi gibi durumlarda güvenilir ekran değişimi yapabilen teknik servislere cihazlarını emanet etmek isterler.

TEKNOWAY olarak 16 yıllık cep telefonu telefon teknik servisi deneyimimizle farklı markada ve modelde cep telefonunun türlü tamir işlemlerini gerçekleştirdik. Hizmet sektöründe kusursuz iş yapmanın ve güven yaratmanın sağladığı müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz. Telefon tamirinde güven, yapılan hizmetin kalitesiyle, hızıyla ve fiyatıyla bir bütün olarak sağlanır. TEKNOWAY olarak bugün geldiğimiz noktada, sağladığımız hizmet kalitesiyle edindiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde en güvenilir telefon servisi olarak anılıyoruz. Bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ve müşteri odaklı cep telefonu teknik servisi hizmetimizle sektörün bilinen ve aranan firmalarından biriyiz.

İleri teknoloji ekipmanlarımızla ve alanında uzman teknisyenlerimizle, piyasadaki bütün akıllı telefon marka ve modelleri için tamir hizmeti sunuyoruz. Tamirini gerçekleştirdiğimiz telefon markaları arasında Samsung, Apple iPhone, Xiaomi, Huawei, General Mobile, LG,  Realme ve Oppo gibi tüm başlıca markalar ve daha fazlası yer almaktadır.

Cep telefonunuzu İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize kendinizin getirmesi haricinde, merkezimize gelemeyecek uzaklıktaysanız veya zamansızlık yüzünden gelemiyorsanız İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla TEKNOWAY’e cihazınızı gönderebilirsiniz. Onarım tamamlandıktan sonra sorunu giderilmiş ve ilk günkü görüntüsüne kavuşmuş cihazınızı tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446  sözleşme kodumuzu kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda çoğu tamir işlemi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Merkezimizde çoğu tamir işlemi aynı gün içerisinde en kısa sürede tamamlanır ve cihazınız teslime hazır duruma getirilir. Göz önünde telefon tamiri yapılan teknik servisimizde onarım sırasında dilerseniz işlemi izleyebilir, dilerseniz 4. kattaki kafemizde kahve servisinden yararlanabilirsiniz.

Uygun Telefon Tamiri

Günümüzde cep telefonlarına ödenen yüksek rakamlar, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında yenisi almak yerine öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Cep telefonu tamiri yaptırmak kullanıcılar için her zaman birincil çözümdür, bu yüzden sunulan hizmetin ve işin kalitesi de büyük öneme sahiptir. TEKNOWAY olarak orijinal parça kullanımıyla sağladığımız telefon tamiri hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz. Yaptığımız işe ve müşterimize duyduğumuz saygı neticesinde en iyi cep telefonu tamir yorumlarına sahip teknik servislerden biriyiz. Bu da müşteri tarafında güven yaratarak, müşterilerin bizi tercih etmelerini sağlıyor.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

TEKNOWAY’de cep telefonu ekran değişimi orijinal parçalarla alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Ekran değişimi sonrası cihazınızın dokunmatik hassasiyeti ve ekranın canlılığı ilk günkü performansına döner. Cihazınızdaki veriler silinmez.

Servisimizde ekran değişimleri aynı gün aynı saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır. Ekranınızın dokunmatik veya diğer işlevlerinde bir sorun yoksa sadece ekran kırığı, ekran çatlağı veya ekran çiziği varsa ön cam değişimi ekran onarımı için yeterli olacaktır. Servisimizde iPhone, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefonlarının ön cam değişimi yapılmaktadır.

Cep Telefonu Kasa Değişimi

Cep telefonları aldıkları darbe neticesinde meydana gelen hasar kasa değişimi gereksinimini doğurabilir. Cep telefonu kasalarında darbenin derecesine göre çizik, kırık, göçük veya boyada soyulma olabilmektedir. TEKNOWAY’de A kalite kasa değişimiyle cep telefonunuzun kozmetik görüntüsünü orijinal haline döndürür.  Kasa değişiminde bilgileriniz silinmez ve ortalama yarım saat içerisinde telefonunuz size teslim edilir.

Cep Telefonu Kamera Değişimi

Cep telefonu kamer değişimi kameranın aldığı bir hasarla çalışmaması, siyah ekran olarak açılması, bulanık çekmesi, flaşının çalışmaması veya donması gibi sorunla neticesinde gerekebilir. Kamera değişiminden sonra telefonunuz, yerleştirilen yeni A kalite arka kamera sayesinde ilk günkü performansından farksız bir duruma gelir. TEKNOWAY’de kamera değişimi işleminde cihazdaki bilgiler ve rehber silinmemekte ve tüm işlen 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Cep Telefonu Batarya Değişimi

Cep telefonu bataryaları cihaza gücünü veren parçadır ve bir zaman sonra bakımının yapılması ya da gerekli olması halinde değişimi şarttır. TEKNOWAY’de batarya değişimi öncesinde cihazınızın bataryasının ölçümü yapılmakta ve gerekli işlem hakkında size bilgi verilmektedir.

Batarya ömründen bahsetmek gerekirse lityum iyon bataryaların ortalama ömrü 2,5 yıldır. Bu süre bataryanın doldurulma sıklığına göre farklılık gösterebilir. TEKNOWAY’de AAA kalite batarya değişimi sayesinde telefonunuz tekrar orijinal performansına ve ilk günkü pil ömrüne kavuşur. TEKNOWAY’de batarya değişimi ortalama 45 dakika sürmektedir.

Göz Önünde Telefon Tamiri

Yerinde Cep Telefonu Tamiri

Hem günlük hem iş hayatının vazgeçilmezi olan cep telefonlarında meydana gelen arızalar, işlerin aksatma aynı zamanda kişisel verilerin korunması konularında endişe yaratabiliyor. Yerinde cep telefonu tamir servisi hizmeti sayesinde bulunduğunuz mekanı terk etme gereği durmadan ve günlerce beklemeden cihazınızın problemini yerinde çözüme kavuşturabiliyoruz.

Yerinde cep telefonu tamir servisi hizmetinden faydalanmak için öncelikle telefonunuzun marka ve modeliyle birlikte yaşadığınız problemleri bizimle paylaşmalısınız. Daha sonra konusunda uzman teknisyenlerimizin sizi ziyaret etmelerini istediğiniz günü ve saati adresinizle birlikte bize bildirmeniz yeterli.

Kullanıcıların sıklıkla başvurduğu yerinde cep telefonu tamir servisi hizmetleri arasında ekran değişimi, ön cam değişimi, batarya değişimi, ön kamera değişimi, arka kamera değişimi, arka kapak değişimi, cam kapak değişimi, hoparlör değişimi, kulaklık değişimi, açma kapama tuşu değişimi, mikrofon değişimi, ahize değişimi, şarj soketi değişimi ve daha fazlası yer almaktadır.

Ekran değişimi ve benzeri tüm telefon tamirleri ortalama 25 dakika ila 1 saatte bitirilir. Tüm işlemlerimizin parça ve işçilik garantisi bulunmaktadır. Aynı zamanda bütün tamirler A kalite ve isteğe bağlı orijinal parçalarla yapılmaktadır. Adresinize belirttiğiniz saatte gelen teknisyenlerimiz cihazınızı en kısa sürede onarırlar. Teslim edilmeden önce testleri yapılan telefonlarınız sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

Garantili Cep Telefonu Tamiri

TEKNOWAY’deki cep telefonu tamirlerinin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınızdaki parçanın değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Bu gönderiyi paylaş