iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 dokunmatik sorunu Çözümü

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı

2020’ye yaklaşırken piyasaya çıkan iPhone 11, iPhone X serisinden sonra gelecek model isimlerinde belirleyici oldu diyebiliriz. Çünkü iPhone 10 yerine iPhone X kullanan ve modellerini iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR şeklinde devam ettiren Apple’ın farklı bir şekilde ilerlemesi de beklenebilirdi. iPhone 11’i takiben iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Max modelleri geldi. Hatta iPhone 11 Pro, Apple’ın Pro takısını verdiği ilk model oldu.

Suya karşı dayanıklı yapıya sahip iPhone 11 ekran özellikleri olarak incelediğimizde 6.1 inç büyüklüğündeki Liquid Retina ekranın,  (HD+) 828×1792 çözünürlük ve 326 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Ekranın görüntü oranı 19.5:9.

Akıllı telefonların günlük hayatın ve iş hayatının vazgeçilmezi olduğu günümüzde ekranlardaki herhangi bir arıza, telefonlarının kullanımını etkileyebiliyor. Bu gibi durumlar kişilerin hayatlarında bazı aksaklıklara yol açabiliyor. Özellikle telefonlarını satın alırken yüksek rakamlar ödeyen iPhone sahipleri için cihazdaki herhangi bir hasar ya da sorun, yine ödeyecekleri yüksek rakamların habercisidir. Bu sebeple iPhone sahipleri kaliteli ve uygun iPhone ekran değişimi yapan teknik servis arayışına girerler. 16 yıllık teknik servis tecrübesine sahip TEKNOWAY, güvenilir ve hızlı hizmetiyle iPhone ekran değişimi için en doğru adreslerden biridir. Teknik servisimizde iPhone ekran değişimi fiyatları da uygun seviyededir. Bu yazımızda iPhone 11 ekran değişimi fiyatı konusunu ele alıyoruz.

iPhone 11 Ekran Onarımı

iPhone 11  ekran çatlaması, ekranının kırılması veya suyla temas etmesi gibi fiziki hasarlar ya da iPhone 11ekranda dikey çizgiler var, iPhone  11ekranda piksel hatası, iPhone 11 ekran basmıyor, iPhone 11 ekran ışığı titremesi, iPhone 11 ekranda mürekkep dağılması, iPhone 11 ekranda görüntünün silinmesi, iPhone 11 ekranda yeşil çizgi gibi yazılımsal sorunlarda ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkabilir.

Apple markasının kendi teknik servisleri iPhone 11 ekran değişimi fiyatı olarak epey yüksek kalmaktadır. TEKNOWAY olarak en fazla aldığımız sorular arasında en ucuz iPhone 11 ekran değişimi fiyatı ne kadar, iPhone 11 ekranı kaç TL, iPhone 11 yeni ekran fiyatı, iPhone 11 çıkma, yan sanayi, orjinal iPhone 11ekranları kaç para bulunmaktadır. iPhone’larda en önemli parçalardan biri ekranlardır. Bu yüzden de iPhone 11 ekran yenileme için en yüksek kalite ekran tercih etmek gerekir. Aksi takdirde iPhone 11 ekranda renk kaybı, parlaklık sorunu, sararma, titreme, dokunmada hassasiyet problemi, sararma gibi türlü sevimsiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası Kadıköy iPhone servisi olarak iPhone 11 ekran onarımı ve tamiri işlemleri merkezimizde kaliteden ödün verilmeden en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Belirttiğimiz üzere iPhone 11 yeni ekran seçimi dikkat edilmesi gereken bir husus. Ucuz ekran seçimi sizi hüsrana uğratabilir ve neticede çok daha masraflı olabilir. Dolayısıyla hem kalite hem de uygun fiyat konusunda taviz vermeyecek bir servis seçmek önemlidir. Örneğin iPhone 11 ekran değişimi fiyatı biraz yüksek olabilir fakat telefonunuzun bunu hak ettiğini göz ardı etmeyin. iPhone 11 ekran değişimi sonrası Face ID sorunu veya iPhone 11 yeni ekran sonrası sarı renk, pembe renk gibi sıkıntılarla karşılaşmamak adına size her türlü teknik desteği sunmaya hazır TEKNOWAY’e cihazınızı getirebilirsiniz. TEKNOWAY olarak size her türlü teknik desteği sunacağımıza emin olabilirsiniz. Servisimizde iPhone 11 ekran değişimi işlemleri aynı gün, gözünüzün önünde, acil teslim şeklinde yapılabilmektedir.

iPhone 11 ekran değişimi, TEKNOWAY servisimizde orijinal ekran ve yedek parçaların cihazınıza uygun profesyonel ekipman kullanımıyla  yapılmaktadır. Ekran değişimi 15 dakika ile 1 saat arasında bir sürede tamamlanarak cihazınız size teslim edilir. iPhone 11 ekran değişimi için sunmuş olduğumuz hizmet iç ekran, ön cam ve dokunmatik alan değişimlerini kapsamaktadır.

Cihazınızı ekran değişimi için bize ulaştırmanın iki alternatif yolu vardır. İlk yol İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki servisimize cihazınızı kendiniz getirmenizdir. Diğer yol ise eğer teknik servise gelme imkanınız yoksa İstanbul dahil Türkiye’nin her yerinden ücretsiz çift yönlü kargo imkanıyla telefonunuzu TEKNOWAY’e gönderebilirsiniz. Onarım işleminin ardından cihazınızı sorunsuz bir şekilde tekrar size ulaştırmaktayız. Bunun için Yurtiçi Kargo 1023788446 sözleşme numarasını kullanabilirsiniz. Kargo ile gönderilen cihazlarda ekran değişimi 1 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Ekran tamiri konusundaki deneyimlerimizi YouTube kanalımız üzerinden izleyebilirsiniz.

TEKNOWAY iPhone 11 Ekran Değişimi ve Face ID Aktarımı

Profesyonel Apple teknik servis ekibimizin geliştirdiği yeni bir yöntemle iPhone 11 Ekran değişimi sonrası Face ID özelliği tekrar aktif hale getiriliyor. Geliştirdiğimiz bu yöntemle cihazdaki Face ID entegresi, yeni ekrana entegre edilerek bu özellik kullanılmaya devam ediyor. Fakat bu işlemi gerçekleştirebilmemiz için, cihazın daha önce herhangi bir parça değişimi, onarım/tamir işlemi görmemiş olması gerekiyor. Böylece cihazınızı eskisi gibi, hiç bir özelliğini kaybetmeden kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

 

Iphone 11 Ekrandeğişimi Fiyatı

iPhone 11 Ekran Değişimi Sonrası

Ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğince inceleyebilirsiniz. İşlemle ilgili sorularınız olması durumunda teknik servisimize danışabilirsiniz. Cihazda herhangi bir sorun görmeniz halinde de yine bunu bize bildirebilirsiniz. Deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından cihazdaki sorun tamamen düzeltildikten sonra telefonunuz size teslim edilecektir.

iPhone 11 ekran değişiminin 6 aylık garantisi bulunmaktadır. 6 ay içerisinde herhangi bir sorun yaşarsanız bu durumu teknik servisimize iletebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz. Cihazınız için değişim ya da onarım işleminin ücretsiz olabilmesi için, karşılaştığınız sorunun kullanım kaynaklı olmaması gerekir.

Son olarak da müşterilerimize ve yaptığımız işe verdiğimiz değer çerçevesinde, ekran kırılması veya çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek için iPhone 11 ekranınıza hediye olarak kırılmaz cam takıyoruz.

Apple Garanti Şartları

Apple firmasının garanti şartlarına göre kullanıcılar, satın aldıkları günden itibaren 2 yıl süreyle, Apple ürünlerini normal koşullarda kullanmaları koşuluyla, sadece malzeme ve işçilik koşullarına karşı garanti hakkına sahiptir. iPhone tamir ihtiyacı durumunda garantinizi devam ediyorsa onarım işlemini yetkili servislerde yaptırabilirsiniz. Fakat bu garanti kullanıcı kaynaklı problemleri kapsamamaktadır.

Apple’ın aldığı yeni kararlar gereği artık Apple dışındaki mağazalarda yapılan ekran değişimi de dahil olmak üzere tüm tamirlerin garantiyi bozduğu, dikkat edilmesi gereken bir başka konudur. Ekran değişiminin garantiyi bozduklarını bilmelerine rağmen yüksek Apple onarım fiyatı yüzünden birçok kullanıcı üçüncü parti teknik servislerde uygun bütçeli iPhone ekran değişimi yaptırmayı tercih ederler. Alanında deneyimli ve uzman olan TEKNOWAY, iPhone ekran değişimi için aranan teknik servislerdendir. Bütçe bilincine sahip iPhone sahipleri, TEKNOWAY gibi üçüncü parti iPhone onarımları yapan servislerde ekran değişimi yaptırmaktadırlar.

Bu gönderiyi paylaş