iPhone 11 Kamera Çalışmıyor Nasıl Düzeltilir? Nerede Tamir Edilir?

iPhone 11 Kamera Çalışmıyor Nasıl Düzeltilir? Nerede Tamir Edilir?

iPhone 11 Kamera Çalışmıyor

Cep telefonlarındaki kameralar, fotoğraf ve video çekme özelliklerinin ne kadar iyi olduğu ile farkını ortaya koymaktadır. Özellikle sosyal medyanın öneminin giderek arttığı bugünlerde cep telefonlarının iyi kalitede bir kameraya sahip olması da giderek önem kazanmıştır. Ancak kimi zaman ne yazık ki kameralarla ilgili çeşitli sorunlar yaşanabilir.

Üstün kamera teknolojisi ile öne çıkan iPhone 11 modelinde de kimi zaman kamera problemleri yaşanması söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda problemin kaynağını tespit etmek ve yetkili kişiler tarafından problemin çözüme kavuşmasını sağlamak en kısa zamanda telefonunuzu geri almanız için oldukça önemlidir.

Peki, iPhone kamera sorunu ile ilgili en çok dile getirilen şikâyetler nelerdir?

  • Arka kameradan ön kameraya geçememe,
  • Kameranın devreye girmemesi,
  • Kamera açmak isterken soğuma uyarısı çıkması,
  • Arka kamerada nokta şeklinde lekeler görünmesi,
  • Kameranın bulanık çekmesi ve sürekli olarak donması.

Teknoloji ile ilgili her türlü problemde yanınızda olan Cep Market, iPhone kamera problemi yaşamanız halinde de profesyonel ekibi ile probleminizi en kısa sürede çözer. Bu durumda öncelikle sorunun temel kaynağının ne olduğunun tespit edilmesi gerekir. Bu aşamadan sonra yazılım bakımdan kaynaklanan bir arıza söz konusu ise cihaz üzerinde gerekli onarım işlemleri sağlanır. Ancak yazılımsal bir sorundan çok daha fazlası mevcutsa ve kameranın değiştirilmesi gerekiyorsa o halde kameranız değiştirilir ve telefonunuz en kısa sürede sizlere sunulur.

Kameranın değişmesini gerektiren problemler sıklıkla şunlardır:

  • Düşme neticesinde kameranın kırılması
  • Kamerada önceden oluşan bir çatlaktan dolayı kameranın toz alması ve sensöre zarar vermesi.

Bu gibi hallerde hasarın fark edildiği ilk andan itibaren teknik desteğe başvurmak son derece önemlidir. Aksi halde cihazınızda istenmeyen problemler meydana gelebilir.

iPhone kamera tamiri için fiyat listesi, cihazınızda meydana gelen hasara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ekibimiz, cihazınızdaki hasarı inceledikten sonra sizlere detaylı fiyat bilgisini ulaştırır.

Siz de cep telefonunuzun kamerası ile ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız Cep Market ayrıcalığı ile hızlı ve güvenli onarım sürecinin farkını hissedebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş