iPhone X Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone X Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone X Ön Cam Değişimi

Günümüzde cep telefonlarına ödenen ciddi rakamlar, kullanıcıları cep telefonları herhangi bir hasar aldığında öncelikle onarım seçeneğine yönlendirmektedir. Özellikle iPhone X gibi telefonların ön cam değişimi gibi tamirlerini yaptırmak kullanıcılar için her zaman önceliklidir. Dolayısıyla Cep Market olarak sunduğumuz hizmetin ve işin kalitesini her zaman en üst düzeyde tutuyoruz. Bununla birlikte orijinal parça kullanımıyla sağladığımız ön cam değişimi hizmetini uygun fiyatlarla ve ortalama üstü tamir hızıyla sunuyoruz. Bu sayede de müşteriler tarafından cazip cep telefonu tamir merkezlerinden biri olarak öne çıkıyoruz.

iPhone X Ön Camı Nasıl Değiştirilir?

iPhone X ekran özellikleri olarak incelediğimizde 5.8 inç büyüklüğündeki OLED ekranın,  (FHD+) 1125×2436 çözünürlük ve 458 PPI yoğunluk sunduğunu görüyoruz. Ekranın üstünde yer alan çentikte FaceID’ye imkan veren kameralar ve sensörler yer alıyor. HDR özelliğine sahip ekranın gövdeye olan oranı yüzde 82.9 seviyesinde. Yapılan dayanıklılık testlerinde bir önceki modeller olan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri, iPhone X modellerine göre daha iyi bir sonuç elde etti. Kısaca iPhone X, darbelere ve düşmelere karşı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus kadar dayanıklı değil. Bu sebeple iPhone X sahipleri ufak darbelerde bile ön cam kırılması veya çatlaması ile çok defa karşılaşabiliyorlar.

Ekran değişimi yapmadan sadece cam değişimi ile iPhone X cihazınızı onarmak işinde profesyonel ve uzman bir teknik serviste yapılmalıdır. iPhone X cihazınızdaki hasarlı, çizik, çatlak veya kırık ön camları kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde yapıyoruz. Verilerinizi mutlaka yedekliyoruz ve cihazınızı tamamen sorunsuz bir biçimde size teslim ediyoruz.

Her şeyden önce camı kırık iPhone X telefonunuzun ne kadar hasarlı olduğunun tespit edilmesi gerekiyor. Bunun için ekranı analiz ederek hasarlı parçanın LCD mi yoksa koruyucu ön camı mı olduğunu belirleyin. Dokunmatikte sorun yoksa demek ki ön cam zarar görmüş ama iç ekranınız sağlamdır.  Bu durumda iç ekranınız sağlam olduğu için komple ekran değişimi yaptırmanıza gerek yoktur. Cep Market ‘te ön cam değişiminde önce ön cam çıkartılır, ardından ekran içindeki ve cihazdaki toz ve kiri temizlenir ve sonrasında yeni ön camı takılır. Bu yolla iPhone X ön cam onarımı en uygun maliyet ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi yapılmadığı için onarım işlemi çok daha uygun maliyetli olur.

iPhone X’de her akıllı telefonda olduğu gibi yapısı gereği iç ekran ve ön cam birbirine yapışık haldedir. Ön cam dediğimiz ekranın dış tarafındaki cam kırıldığında ekrandan makineler yardımıyla ayrılır, yeni cam yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılmaktadır. Cep Market’e ön cam değişimi gelen iPhone X telefonunuzu alanında eğitimli ve deneyimli Apple teknisyenleri tarafından orijinal parçalarla ve cam değişimi için özel olarak geliştirilen Buz Makinesi profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirmekteyiz.

İlginizi Çekebilir: Kırılmaz Cam mı Kırıldı Ekran mı?

Cep Market Uygun Fiyatlı iPhone X Ön Cam Değişimi

Ön cam değişimi için tercihinizi Apple servisleri yönünde kullanırsanız açıkçası pişman olabilirsiniz. Çünkü Apple servisler ön cam ile birlikte ekran değişimini zorunlu olarak yaparlar. Bu da markanın zaten pahalı olan servis fiyatlarını daha da artırır. CepMarket’te iPhone’lara sadece ön cam değişimi yapabiliyoruz. Kaliteden ödün vermeden hızlı ve güvenilir cam değişimi hizmetimizin fiyatı Apple teknik yetkili servislerine kıyasla oldukça uygundur.

iPhone X ön cam değişimi için İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan merkezimize konumunuz veya vakitsizlik sebebiyle gelemiyorsanız, cihazınızı İstanbul dahil çift taraflı ücretsiz kargoyla bize gönderebiliyorsunuz. Bunun için ARAS Kargo 1023788446 sözleşme kodumuzu kullanmanız yeterlidir. Kargo ile gönderilen cihazların cam değişimi sadece 1 iş günü sürmektedir.

iPhone X Ön Cam değişimi Sonrası

Cam değişimi sonrasında cihazınızın kendi orijinal ekranı kullanılmaya devam edebilirsiniz. Ön cam değişiminde cihazınızda bulunana mesaj, rehber, fotoğraf, müzik veya video gibi cihazınızdaki kayıtlı veriler silinmez. Cam değişimi sonrasında cihazın performansında herhangi bir değişiklik yaşanmamaktadır. Telefonunuzun kozmetik görünümünde de cam değişimi yapıldığı belli olmamaktadır.

Ön cam değişiminin telefonunuzun ekranına herhangi bir zararı olmaz, sadece düşük kalite veya kalın camlar takıldığında telefonunuza zarar verebilir. Cep Market’teki ön cam değişiminde kullanılan malzemeler orijinaldir, yan sanayi cam kesinlikle kullanılmamaktadır. iPhone X ön cam değişimi sonrasında cihazınızı ilk günkü gibi neredeyse orijinalinden farksız olarak teslim alırsınız.

iPhone X Ön Cam ve Ekran Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi Fiyatları

iPhone 6160 TL
iPhone 6 Plus180 TL
iPhone 6s190 TL
iPhone 6s Plus200 TL
iPhone 7 Cam220 TL
iPhone 7 Plus250 TL
iPhone 8300 TL
iPhone 8 Plus350 TL
iPhone X600 TL
iPhone XS600 TL
iPhone XS Max800 TL
iPhone SE129 TL
iPhone XR700 TL
iPhone 4149 TL
iPhone 4s149 TL
iPhone 5150 TL
iPhone 5c150 TL
iPhone 5s150 TL
iPhone 11800 TL
iPhone 11 Pro850 TL
iPhone 11 Pro Max900 TL
iPhone 12 Mini1500 TL
iPhone 121500 TL
iPhone 12 Pro1500 TL
iPhone 12 Pro Max1500 TL

Bu gönderiyi paylaş